Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Ona wróci na PSN z dniem 24 listopada ;)

 

Oby tryb online był dobrze rozwiazany bo trzeba będzie któregoś dnia zebrać starą ekipę (plus nowi) i będzie jazda. icon_twisted.gif

 

Pozdro DJ ;)

 

e: Właśnie pojawiła się na PSN jak pisałem tego posta xD

 

e2: Mimo tych wszystkich bzdur nie mogę się już doczekać tego GT5... Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć swój egzemplarz w poniedziałek lub wtorek....

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Nie wiecie czy w Polsce będzie jakiś zestaw PS3 + GT5 ?? Szukam teraz konsoli ps3 i chciałabym kupić najlepiej jakiś taki Bundle Pack albo Racing Pack. Tylko nie mogę znaleźć żadnego pre ordera ani na arreglo.pl ani u roddson.pl i w sklepie psxextreme też żadnego takiego nie widzie. A premiera coraz bliżej, to trochę dziwne. Wcześniej przy każdej większej grze jak GTA4 były dostępne takie konsole z grą.

Odnośnik do komentarza

A po co mają wymyślać cokolwiek nowego, przez lata wypracowali markę, klient wie co dostanie, nie po marudzi na zmiany i nowości. Tylko grafikę należy ulepszać i tak oto jest sprawdzony 100% przepis na sukces. Fani i tak do kupią :) Autko co najwyżej w tym trybie może przewrócić się na dach i zgubić zderzak lekko wgnieść blachę. Podczas gdy taki sam samochód w SHIFT ulegał prawie całkowitemu zmasakrowaniu.

 

Ponawiam pytanie czy orientujecie się w tych zestawach PS3 + GT5?

Odnośnik do komentarza

to będzie kolejne GT które jest praktycznie idealne do momentu kontaktu auta z czymkolwiek. Lata lecą a oni dalej są daleko w lesie jeśli chodzi o interakcje auto-otoczenie trasy i auto-auto

bo to logiczne ze wysig polega na tym aby jezdzic czysto ;)

Kto by tam chcial sie rozbijac o sciany. To mnie wlasnie w(pipi)ialo w gameplayach wrzucanych przez ludzi. Zamiast pokazywac cos waznego to kazdy rozpieprza sie o kazda mozliwa sciane

Odnośnik do komentarza

Powinno - całkowita racja, ale widać na liście priorytetów zniszczenia były dla Kaza na jakimś odległym miejscu. Nie ma teraz co roztrząsać dlaczego tak jest a nie inaczej, ważniejszą kwestią jest to, że w ogóle zaimplementowali jakiekolwiek zniszczenia - w skali serii to jest duży krok naprzód, rokujący dobrze na przyszłość. Znaczy to, że w następnych częściach będą zapewne lepsze, a już na pewno nie gorsze. Jak dla mnie najważniejsze w tych całych zniszczeniach jest to aby były miały skutek w prowadzeniu auta

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

to będzie kolejne GT które jest praktycznie idealne do momentu kontaktu auta z czymkolwiek. Lata lecą a oni dalej są daleko w lesie jeśli chodzi o interakcje auto-otoczenie trasy i auto-auto

bo to logiczne ze wysig polega na tym aby jezdzic czysto ;)

Kto by tam chcial sie rozbijac o sciany. To mnie wlasnie w(pipi)ialo w gameplayach wrzucanych przez ludzi. Zamiast pokazywac cos waznego to kazdy rozpieprza sie o kazda mozliwa sciane

pogadamy w multi gdy będą ci na zakrętach wjeżdżać w dupę by Ciebie wyrzucić z trasy(a nóż jeszcze wzorem GT5P dostaniesz karę za ścinanie w gratisie) ,a oni by wyhamować i szybciej pokonać zakręt.

Odnośnik do komentarza

to będzie kolejne GT które jest praktycznie idealne do momentu kontaktu auta z czymkolwiek. Lata lecą a oni dalej są daleko w lesie jeśli chodzi o interakcje auto-otoczenie trasy i auto-auto

bo to logiczne ze wysig polega na tym aby jezdzic czysto ;)

Kto by tam chcial sie rozbijac o sciany. To mnie wlasnie w(pipi)ialo w gameplayach wrzucanych przez ludzi. Zamiast pokazywac cos waznego to kazdy rozpieprza sie o kazda mozliwa sciane

pogadamy w multi gdy będą ci na zakrętach wjeżdżać w dupę by Ciebie wyrzucić z trasy(a nóż jeszcze wzorem GT5P dostaniesz karę za ścinanie w gratisie) ,a oni by wyhamować i szybciej pokonać zakręt.

 

Na takich buraków nigdy nie będzie rady... Zawsze się znajdzie paru oszołomów :confused: Nawet ultra hiper realistyczne nie zapobiegłyby temu - a nawet powiem więcej, sprawiały by takim osobnikow więcej frajdy z rozwałki na torze.

 

P.S. jak to jest rozwiązane w FM3 w trybie online?

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

 

pogadamy w multi gdy będą ci na zakrętach wjeżdżać w dupę by Ciebie wyrzucić z trasy(a nóż jeszcze wzorem GT5P dostaniesz karę za ścinanie w gratisie) ,a oni by wyhamować i szybciej pokonać zakręt.

jak ja jezdzilem w prologu i ktos mnie nawet lekko szturchnal na zakrecie odrazu dostawal 5 sekund kary.:(

Odnośnik do komentarza

Wiem, że muzyka w grach wyścigowych to dla niektórych sprawa drugorzędna, bo często przeszkadza w jeździe - wiadomo. Ale... czy ktoś z Was ma jakieś informacje odnośnie soundtracku jaki pojawi się w GT5? Szukałem w necie, ale nie znalazłem żadnej full-playlisty poza jakimiś tam pojedynczymi utworami

 

w 3 update jest wzmianka o soundtracku...poproś kolesia może wrzuci listę:)http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=132738

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie czy w Polsce będzie jakiś zestaw PS3 + GT5 ?? Szukam teraz konsoli ps3 i chciałabym kupić najlepiej jakiś taki Bundle Pack albo Racing Pack. Tylko nie mogę znaleźć żadnego pre ordera ani na arreglo.pl ani u roddson.pl i w sklepie psxextreme też żadnego takiego nie widzie. A premiera coraz bliżej, to trochę dziwne. Wcześniej przy każdej większej grze jak GTA4 były dostępne takie konsole z grą.

Odnośnik do komentarza

Amar na GTP napisał, że GT5 ma zdecydowanie najlepszą fizykę w całej serii GT. Jeśli chodzi o samo prowadzenie samochodu powiedział, że może nawet najlepszą fizykę w ogóle w grach wyścigowych.

Fragment wypowiedzi:

[...] My physics impression comes from driving stock RX-7 (N2), stock M3 (S1) and racing Castrol Supra (R1) on dry surfaces. GT5 physics is the most advanced physics any any GT game to date, more complex than Prologue, demanding as Academy TT physics, but much more subtile and profound. [...]

Jako, ze nie ma podziału na fizykę standard i pro wprowadzony zostawł dodatkowy wspomagacz (Skid Recovery Force), dzięki któremu w razie potrzeby możemy w pewnym sensie "zestandaryzować" sobie prowadzenie samochodu.

Całe jego wrażenia (ciagle aktualizowane) pod linkiem:

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=132738

 

Myślę, że to dobre informacje odnośnie fizyki :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...