Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Sonda: co zrobilibyście na moim miejscu - kupili teraz GT5 i grali miesiąc na padzie, czy wybrali kierownicę i miesiąc katowali GT5P w oczekiwaniu na kolejną wypłatę :>

 

Zdecydowanie poczekałbym ten miesiąc. Przez miesiąc można przejść spory kawałek kariery... szkoda zmarnować tyle wyścigów na padzie.

No i jak teraz kupisz kierownicę, to przez ten miesiąc nieźle podszkolisz umiejętności na GT5P i do GT5 przysiądziesz jako pro zawodnik :P

Odnośnik do komentarza

Sonda: co zrobilibyście na moim miejscu - kupili teraz GT5 i grali miesiąc na padzie, czy wybrali kierownicę i miesiąc katowali GT5P w oczekiwaniu na kolejną wypłatę :>

 

Zdecydowanie poczekałbym ten miesiąc. Przez miesiąc można przejść spory kawałek kariery... szkoda zmarnować tyle wyścigów na padzie.

No i jak teraz kupisz kierownicę, to przez ten miesiąc nieźle podszkolisz umiejętności na GT5P i do GT5 przysiądziesz jako pro zawodnik :P

 

+1

Pozatym za miesiac kierownice moga zdrozec, a gry zazwyczaj trzymaja cene. Bralbym kiere i trenowal na GT5:P, do kiery trzeba sie przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza

Sonda: co zrobilibyście na moim miejscu - kupili teraz GT5 i grali miesiąc na padzie, czy wybrali kierownicę i miesiąc katowali GT5P w oczekiwaniu na kolejną wypłate

Mam ten sam problem:( jedyny plus że mam f1

Mam jeszcze takie jedno pytanie odnośnie dfgt. Będę grał w pokoju około 10 m2 gdzie spi mój mały brzdąc i żona:( i sie zastanawiam czy odgłosy z kierownicy nie będą zakłócać ich snu???

Odnośnik do komentarza

Sonda: co zrobilibyście na moim miejscu - kupili teraz GT5 i grali miesiąc na padzie, czy wybrali kierownicę i miesiąc katowali GT5P w oczekiwaniu na kolejną wypłate

Mam ten sam problem:( jedyny plus że mam f1

Mam jeszcze takie jedno pytanie odnośnie dfgt. Będę grał w pokoju około 10 m2 gdzie spi mój mały brzdąc i żona:( i sie zastanawiam czy odgłosy z kierownicy nie będą zakłócać ich snu???

myślę że może im to przeszkadzać,acz kolwiek jest to kwestia przyzwyczajenia podczas snu ;)

Odnośnik do komentarza

Od razu pisze, ze nie jestem fanem symulatorów, gram w wyscigi tylko okazjonalnie i sa to same arcade'ówki. Jednak rozważam możliwosc zakupu GT5 w przyszlym roku wraz z kierą Logitecha - coś czuje, że takie combo by mnie rozwaliło, a w GT5 grałbym dzień i noc!

 

Jestem ciekaw jak GT5 wplynie na popyt na PS3 w okresie przedswiatecznym. Czuje, ze ta gierka da rade i pod wzgledem sprzedazy utrzyma soniaka na równi z X360, który w ostatnich miesiacach zdecydowanie zarządzil :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

no to dupa wyjdzie z tą kierą. no trudno poczekam z zakupem do przeprowadzki i przy okazji zrobie sobie stand. Dzieki za info

oglądałem wszelkiej masci filmiki ale na lapku z małymi głosnikami to nie to samo co w realu. i stąd pytanie żeby sie nie okazało że kupilem i grać nie moge:(

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw jak GT5 wplynie na popyt na PS3 w okresie przedswiatecznym. Czuje, ze ta gierka da rade i pod wzgledem sprzedazy utrzyma soniaka na równi z X360, który w ostatnich miesiacach zdecydowanie zarządzil :thumbsup:

 

GT5 na sprzedasz PS3 wpłynie i to bardzo. Wielu (w tym ja) kupiło PS3 w dniu premiery myśląc, że za niedługi czas wyjdzie GT5 i będzie pięknie. Niestety gra się "trochę" opóźniła, i wiele premierowych konsol odeszło już z tego świata, więc maniacy GT muszą kupić konsolę Sony po raz drugi.

Odnośnik do komentarza

Jakbyś miał później żałować zakupu (i kasy bo to w końcu nie mały wydatek) to lepiej się wstrzymaj. Z drugiej strony w nocy lepiej się żoną zająć :thumbsup: a grać w ciągiu dnia :teehee:

Pozdrawiam

zone można zmienic :potter:

 

Choose! Gt5 vs Wife :ninja:

Odnośnik do komentarza

Jakbyś miał później żałować zakupu (i kasy bo to w końcu nie mały wydatek) to lepiej się wstrzymaj. Z drugiej strony w nocy lepiej się żoną zająć :thumbsup: a grać w ciągiu dnia :teehee:

Pozdrawiam

heehee żoną to już sie zajełem:P a tylko w nocy mogę grać!:( w takim razie wstrzymam sie z zakupem GT i kółka do przyszłego roku. Bo coś czuje że GT bez patcha jakiegoś się nie obejdzie. i Wtedy będę miał już kompletna scigałke

 

Choose! Gt5 vs Wife

the winner is??! Gt5

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

Ten Vejron na filmiku słabo skręca, tu nawet nie chodzi o to że trasa jest nieznajoma ale właśnie oto że słabo skręca, ześlizguje się z zakrętu <_< Wygląda na to że to będzie niewypał.

 

Odnośnie sądy to ja bym wybrała raczej gre, i tak nie będziesz do tyłu do innych.

 

A pojawienie się GT5 żeczywiście wpłynie znacząco na sprzedaż ps3, i ja chce kupić drugą już konsolę, moją pierwszą 40 giga sprzedałam przed przeprowadzką ale mnie interesuje jakiś mega pack albo racing pack wraz z grą.

 

Inna sprawa to czy te samochody dostępne w wersjach dodatkowych będa też do kupienia w zwykłej wersji gry??

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem GT od samego początku. Kiedyś GT2 + kierownica to był dla mnie szczyt w wyścigach samochodowych. Teraz po latach kontaktu z wszelkimi ścigałkami nabrałem do grania trochę dystansu. O ile kiedyś najważniejsza była dla mnie grafika i fizyka tak teraz przede wszystkim cenię sobie grywalność. Z GT5P nie miałem zbytniej styczności więc nie mam też specjalnie żadnej wyrobionej opinii ale to co słyszę i czytam o GT5 trochę mnie przeraża.

 

To że nie na wszystkich trasach jest pełny wybór warunków pogodowych to żaden problem. I tak jest lepiej niż w większości tego typu gier. Fizyki po filmikach nie mogę ocenić, ale loty po hopkach wyglądają trochę kartonowo i sztucznie - jednak póki sam nie zagram, wolę to przemilczeć. Martwią mnie jednak dwie rzeczy: po pierwsze - podział na standardy i premiumy. Nie wiem czy kiedykolwiek coś takiego miało miejsce w grach wyścigowych (?). Moim zdaniem jest to kompletna bzdura psująca trochę zabawę. Oczywiście nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale przeczuwam, że gdy dobiorę się w końcu do GT5 to będę męczył tylko premiumy. Rozumiem czego chciało dokonać PD - przecież nie mogli sobie pozwolić na to by w GT było mniej pojazdów niż w F3, a z drugiej strony nie mieli też czasu (?) na wymodelowanie 500+ premiumów. Moim zdaniem poszli jednak w złą stronę. Zamiast tracić czas na konwersji modelów mogli dołożyć jeszcze 50 premium i wypuścić grę z 300+ pojazdami. Powiedzmy sobie szczerze, kto posiada w garażu (i jeździ!) większą ilością fur? Dla mnie takie pchanie się na siłę w ilość jest totalną bzdurą.

 

Poza tym te wszystkie wrc, nascary i tak dalej. To moim zdaniem też wprowadza zamęt. Od szutrów mam dirta. Nascary w ogóle mnie nie jarają. Nie podoba mi się taktyka PD polegająca na stworzeniu ultra obszernej gry. Zdecydowanie w tym względzie wolę forzę. Dla mnie idealna gra to tory + drift + drag. Przy wrc wymogiem jest dobre odwzorowanie zniszczeń, a nie da się tego dokonać w grze która próbuje zawrzeć wszystkie możliwe sporty samochodowe na jednej płycie.

 

Jeszcze o grafice. Dla mnie ta z f3 jest wystarczająca w tej generacji. Wolę mieć lepsze zniszczenia niż karoserie bez kantów które można jedynie trochę zarysować. Moim zdaniem F4 - jest T10 dobrze się przyłoży, może w końcu przebić serię GT. PD jest za bardzo zapatrzona w siebie. Od części trzeciej jadą już bardziej na wyrobionej marce niż na jakości swoich produktów. Poza tym sprzedawanie wersji demonstracyjnych w cenie normalnej gry uważam za totalne chamstwo. Nie wiem czemu ludzie dają się jeszcze na coś takiego nabrać. Bynajmniej nie oznacza to że nie mam zamiaru zapoznać się z ich nowym tworem. Niestety na razie nie posiadam jeszcze PS3 ale może za jakiś czas, jeśli GT5 okaże się lepszy niż przeczuwam, prawdopodobnie zaopatrzę się w jakąś paczkę ps3+Gt5+g25.

Odnośnik do komentarza

Będzie sie dało w premiumach tuningować nadwozie ala NFS? Bo wiadomo że naklejki będzie można sobie naklejać jak w forzie3, ale bardziej mnie ciekawi ten tuning wizualny 8)

I tak się rodzą plotki... <_<

W GT5 NIE można naklejać żadnych naklejek. Jedyne co można w tym temacie to zmiana numeru na autach wyscigowych.

 

Nie plotki tylko wywnioskowałem to po filmiku na którym pojawiło się to:

 

gt5y.jpg

 

widać na tym czarnym camaro grafike na boku, więc myślałem że w premiumach będzie sie dało wybierać właśnie naklejki jakieś lub gotowe wzory itd :)

 

Ten Vejron na filmiku słabo skręca, tu nawet nie chodzi o to że trasa jest nieznajoma ale właśnie oto że słabo skręca, ześlizguje się z zakrętu <_< Wygląda na to że to będzie niewypał.

 

:blink:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...