Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

o fuck a jednak- oficjalnie potwierdzili efekty pogodowe i noc na każdej trasie (choć pewnie płynnego cyklu-dzień/noc nie będzie) i nawet dwa screeny z nocki się załapały....REWELACJA

 

W związku z powyższym i zniszczeniami śmiem twierdzić,że to demo z gt academy nie jest ucięte graficznie....coś mi się zdaje,że musieli trochę stonować grafę by to dalej śmigało w 1080p i 60fps.

 

ps.szkoda,że na 1000 aut tylko 170 będzie miało pełne zniszczenia :/ reszta tylko obicia lakieru,ryski itp .Dobrze,że przynajmniej każde autko będzie miało uszkodzenia mechaniczne

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

[...]

ps.szkoda,że na 1000 aut tylko 170 będzie miało pełne zniszczenia :/ reszta tylko obicia lakieru,ryski itp .Dobrze,że przynajmniej każde autko będzie miało uszkodzenia mechaniczne

To nie tak.. ;)

We wszystkich autach będzie giąć się blacha. To nie będą tylko rysky itp.

W tych ok 170 samochodach (pewnie auta wyścigowe) będzie dodatkowo widać zniszczenia wewnątrz oraz będą im odpadały części karoserii.

Tak czy inaczej.. pogoda i noc na wszystkich trasach to rewelacyjna wiadomość :) A po tych małych screenach juz widać, że światła w końcu oświetlają drogę ^_^

ps. Widać na nich najpewniej Special/Clubman Stage Route 5 (wjazd do tunelu po głównej prostej).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

z ciekawostek oficjalnie też potwierdzili wsparcie Eye Toya(będzie można się rozglądać po kabinie) oraz możliwość odpalenia GT5 na 3 telewizorach na raz.....wspomnieli,że będzie to jednak wymagało trzech konsol :P

 

Nie no objętościowo ta gra jawi się jako niewiarygodny kolos....szkoda tylko,że ewolucja silnika fizycznego sprawia,że powoli mało rajcująca robi się jazda na padzie i trzeba myśleć o kierownicy by poważnie bawić się GT....

 

ps. ciekaw jestem deszczu.....marzy mi się taki jak w PGR4....ciekawe czy to realne do osiągnięcia...

 

ps.nocna trasa ze zdjęć to na bank SS5...w sumie to się jej spodziewałem-jedyna trasa w starych GT która miała już noc i mokry asfalt - lekko ją podpicowali i gotowe :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

- Deformation for every car in the game although race cars will see even more damage

- First screens of GT5's night racing

- 1,000+ vehicles, all with modeled interiors

- Up to 16 players online

- Indy cars and tracks will be included

- Head tracking is reconfirmed and it's for use during racing

- Multi display is back (using 3 PS3's for a wider view)

- HD uploads to YouTube

- Weather

- Night racing for all tracks

 

- All cars will have cockpit view (the 170 premium are the ones on which the interior will also damage - the rest only external damage)

- Night & Day cycle and weather effects on all tracks

- Damage (visual and mechanical)

 

http://www.n4g.com/ps3/News-452839.aspx

 

:ninja:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

o fuck a jednak- oficjalnie potwierdzili efekty pogodowe i noc na każdej trasie (choć pewnie płynnego cyklu-dzień/noc nie będzie) i nawet dwa screeny z nocki się załapały....REWELACJA

 

W związku z powyższym i zniszczeniami śmiem twierdzić,że to demo z gt academy nie jest ucięte graficznie....coś mi się zdaje,że musieli trochę stonować grafę by to dalej śmigało w 1080p i 60fps.

 

ps.szkoda,że na 1000 aut tylko 170 będzie miało pełne zniszczenia :/ reszta tylko obicia lakieru,ryski itp .Dobrze,że przynajmniej każde autko będzie miało uszkodzenia mechaniczne

 

no to było wiadomo od początku że demo nie jest ucięte/pogorszone tylko ludzie sobie jakieś filmy wkręcali, GT nigdy nie śmigało w 1080p.

 

Wiadomo jakie warunki pogodowe będą? można liczyć na takie bajery jak w pgr4 ? (deszcz, mgła, burza, śnieg, lód, zamieć) :potter: Dziwi mnie tylko że 2mc do premiery i PD nic nie pokazuje i nie chwali się nocką/pogodą hmm

Odnośnik do komentarza

oni się na dobrą sprawę niczym nie chwalą.Nawet te wideo z nowym trailerem pokazującym przez moment dwie nowe trasy(Rzym i Madryt) nigdzie oficjalnie nie jest dostępne....gdyby nie zostało one nagrane z partyzanta to nawet go byśmy nie widzieli.

 

Też się dziwie,że na 3 miechy przed premierą w Japonii nie chwalą się,baa nawet nie pokazują nowych tras,pełnych zniszczeń,deszczu czy tras nocnych.Jeśli faktycznie premiera ma być w marcu to już ta gra powinna być w 90% gotowa.

 

Tak samo jak np. zastosowanie Eye Toya-to powinni od razu pokazywać na TGS i każdych targach - przecież tak się buduje hype na zasadzie "takie bajery to tylko na playstation"

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

obsługą ET to już dawno temu się chwalili :teehee: Skoro grę robią 5lat, premiera w marcu, a proces weryfikacji jest na ok. 1mc przed premierą gry to gt5 jest skończone w 99/100% zapewne, teraz tylko ostatnie szlify i beta testy :thumbsup:

 

Z tego co piszesz mam rozumieć że grafika otoczenia ma być gorsza niż w gt5p kosztem nocki/pogody ? hmmm

Odnośnik do komentarza

Też mi śmierdzi to, że na chwilę przed premierą nie pokazują z gry praktycznie nic. Z gameplay'u tylko ta jedna trasa w Tokyo. Jeśli to wszystko to ściema to Polyphony zostanie ładnie zmieszane z błotem. Oby wtedy recki gry z jak najniższymi ocenami. Sorry, ale ze swoich działań trzeba ponosić konsekwencję. Mam jednak nadzieję, że gra nie zawiedzie. Chciał bym poczuć to samo, co przy pierwszym uruchomieniu GT3.

Edytowane przez FatalityX
Odnośnik do komentarza

Ściema w oficjalnym magazynie? O MW2 też materiały były puszczone niedługo przed premierą i jest najlepiej sprzedającą się grą na PS3 i X360. Markę GT znają nawet ci którzy nigdy nie myśleli o zakupie PS3. Reklamy, parę filmików, jakieś tam gameplaye i gra sama się sprzeda. Nie zapominajmy, że marketing najmocniejszy będzie w USA i EU bo tutaj mają największy rynek, a u nas gra wyjdzie w okresie letnim.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ściema w oficjalnym magazynie?

 

na GTplanet były we wrześniu skany i info które mówiło o premierze gt5 w grudniu dla całego globu...więc wiesz. Oficjalne magazyny są dla mnie mniej wiarygodne niż multiplatformowe magazyny, często ich zapowiedzi/recenzje exów to reklama która nieco odbiega od rzeczywistości.

Do tego Kaz jakiś miesiąc temu mówił że GT5 może być przystosowane do warunków pogodowych które pojawią się po premierze hmm (dlc?) a teraz jak grom z nieba info że każda trasa będzie miała opcje jazdy w nocy i warunki atmosferyczne.

 

Czekam na oficjalne info od PD i w końcu jakiś filmik co to pokazuje w akcji. Bo ostatni trailer z przed 2tyg. pokazał dwie nowy trasy ale nie pokazał czegoś 10x ciekawszego - nocky/pogody :confused: Pogoda (deszcz/śnieg) to taki element gry który od kilku miesięcy co najmniej powinien być gotowy dla 1000samochodów.

Odnośnik do komentarza

Ściema w oficjalnym magazynie?

 

 

Czekam na oficjalne info od PD i w końcu jakiś filmik co to pokazuje w akcji. Bo ostatni trailer z przed 2tyg. pokazał dwie nowy trasy ale nie pokazał czegoś 10x ciekawszego - nocky/pogody :confused: Pogoda (deszcz/śnieg) to taki element gry który od kilku miesięcy co najmniej powinien być gotowy dla 1000samochodów.

 

Masz rację. Wydaje mi się, że te screeny SLS AMG pod osłoną nocy pochodzą z tego trailera na TGS co był pokazany prasie.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ściema w oficjalnym magazynie?

 

na GTplanet były we wrześniu skany i info które mówiło o premierze gt5 w grudniu dla całego globu...więc wiesz.

 

GTplanet nie jest żadną oficjalną stronką.

 

PSM to oficjalny magazyn PlayStation a GT5 to exlusive na PS3, więc nie pozwoliliby sobie na taką ściemę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś była informacja, że GT5 wychodzi w grudniu na Całym Świecie jednocześnie co już było nie prawdą w moim przekonaniu. Bo w tej generacji widać, że Japońscy developerzy odstają "jakością" swoich produktów od kolegów z zachodu. A wydawanie GT5 w grudniu w japoni w okresie gdy wychodzi FF13 to by było harakiri ze strony Sony. A teraz jest duża sprzedaż konsol w japoni (bo to jedyny rynek gdzie mogą nadrobić do X'a) w Marcu wyjdzie GT5 w japoni co znowu ją podbije , a My (zachód) dostaniemy GOW3 wiec sprzedaż też podrośnie. Po Opadnięciu szału związanego z GOW3 na zachodzie w odpowiednim czasie (letnim) wydadzą nam GT5 i znowu supki poszybują w górę.

 

Mnie martwi tylko jedna rzecz. W grze zapowiedziano 16 samochodów na trasie, FULL HD rozdziałke, warunki pogodowe, zniszczenia i tak sobie myśle że nie ma chu,ja we wsi muszą gdzieś być ciecia, ponieważ gra i konsola się nie "wyrobi". A i jeszcze mnie ciekawi jak będą rozwiązane KARY w grze online, ale to temat na osobnego posta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...