Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Mi natomiast forum wygląda tak , jak na screenach powyżej- gdy odpalam je w przeglądarce z PS3 ( wcześniej było ok). Gdy odpalam je na PC wyskakuje komunikat : out of memory at line 1.

 

 

WTF? WTF? WTF?

Mi jeszcze na pleju nie otwiera spojlerów.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Mi natomiast forum wygląda tak , jak na screenach powyżej- gdy odpalam je w przeglądarce z PS3 ( wcześniej było ok). Gdy odpalam je na PC wyskakuje komunikat : out of memory at line 1.

 

 

WTF? WTF? WTF?

Mi jeszcze na pleju nie otwiera spojlerów.

 

 

Mi też- ale to akurat miałem od zawsze.

Odnośnik do komentarza

A ja chciałem zgłosić, że funkcja "przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta" nie działa prawidłowo. Raz mnie przenosi do ostatniego posta w temacie, raz do pierwszego, a innym razem poprawnie zadziała. Nie wiem czy tylko mi się tak dzieje, ale jeśli nie, to może by się przydało to naprawić? :) Bardzo ułatwiłoby to hasanie po forumie.

Odnośnik do komentarza

A ja chciałem zgłosić, że funkcja "przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta" nie działa prawidłowo. Raz mnie przenosi do ostatniego posta w temacie, raz do pierwszego, a innym razem poprawnie zadziała. Nie wiem czy tylko mi się tak dzieje, ale jeśli nie, to może by się przydało to naprawić? :) Bardzo ułatwiłoby to hasanie po forumie.

U mnie jest tak, że w długich wątkach (np. Fallout 3 w Xbox360) przenosi mnie nie do pierwszego nieprzeczytanego, nie do ostatniego, ale jeszcze dalej.:) To znaczy, wyświetla tylko pierwszy post (jak zwykle na każdej stronie), a dalej pusta strona.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...