Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na GG zaskoczyło mnie coś takiego:

"

Sasuke

 

Elo jesteś z forum PSX Exstrme, mam taki problem, zajestorowałem na to forum, i od dwóch tygodni nie mam autoryzacji od Admina, co się dzieje ? czy tam jest jakiś Admin, bo ileż można czekać, to samo u mojego kolegi, zajestrował się i nie ma autoryzaji od dwóch tygodni "

 

 

Nie wiem ocebe i szczerze mówiąc nie chcę wiedzieć, nie znam też tego cypiska który do mnie napisał ;) Wiadomix, że jak trwoga to do Stony.

 

PS. Może chodzi o to, że kolo się nie ZAREJESTROWAŁ tylko ZAJESTROWAŁ? Anyone? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nosz ku.rwa co chwile wywala mi jakiś Drive Error. Głównie jak chce wejść w "komunikator" i odczytać potrzebne mi pm'ki. :confused:

Wcześniej wywalało za każdym razem gdy chciałem się dostać ogólnie na forum.

 

Tutaj screen:

errorgv.th.jpg

 

Zróbcie coś z tym. <_<

 

EDIT:

 

Teraz nie mogłem się dostać na forum przez jakieś pół godziny. WTF?

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Nosz ku.rwa co chwile wywala mi jakiś Drive Error. Głównie jak chce wejść w "komunikator" i odczytać potrzebne mi pm'ki. :confused:

Wcześniej wywalało za każdym razem gdy chciałem się dostać ogólnie na forum.

 

 

Szkoda, że nie chwalicie, jak przez prawie rok nie było tego problemu. A tak zawsze się jakiś krzykacz znajdzie i (pipi)ami zacznie rzucać. O problemie wiemy i już działamy.

Odnośnik do komentarza

Chwale, chwale tylko teraz gdy potrzebuje danych do przelewu które mam w pm'ce, musiało się rozkraczyć. Pewnie sam byś się uniósł gdyby ciebie spotkała podobna sytuacja.

Tak, czy inaczej dobrze wiedzieć że działacie i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy, chwała wam za to! :P

 

OK, powinno już działać. W imieniu serwera baz danych, przepraszamy za niedogoności ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...