Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ktoś naprawi licznik przy tematach [wyświetleń tematu]. Od zmiany silnika forum nie zalicza wyświetleń.

Zlicza - raz na 3 godziny.

 

już pisałem to w temacie o aktualizacji (bo robi mi się tak po aktualizacji) że bardzo często (nie ma reguły, raz co 10 kliknięcie raz przez 10 po rząd) zamiast wejść na odpowiednie podforum ściąga mi plik o nazwie np: page__pid__1952193__st__860& albo page__st__660.

 

używam chroma, ale na żadnym innym forum czy stronie mi się takie rzeczy nie dzieją. strasznie wkurzające to jest.

 

Błąd przeglądarki nie silnika forum - zgłoś się z tym do google.

Odnośnik do komentarza

wlasnie tez po to tu przyszedlem - chce zgłosic problem na forum - to jest problem -> :D:):yes: ...te nowe ikonki to jakas padaka, tak jak ktos wyzej powiedzial "usmiech debila" :/

 

 

edit - widze ze na ciemnym skinie sa stare ikonki.. ale za to jest on zbyt ciemny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A ja bym właśnie kilka z tych podanych przez siebie wziął- technicznie to chyba nie jest duży problem?

 

Konkretnie chodzi o te:

z_dziadek.gif

i_jamaica.gif

i_kawa.gif

e_ucieka.gif

i_lol3.gif

m_znudzony.gif

i_lol.gif

mf.gif

i_lol2.gif

e_lol.gif

m_zdziwiony.gif

 

 

 

@ - Stona: 2-0 pyrko ;]

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Proponowałbym wywalenie użytkownika Grisza1010 z forum. Koleś rozsyła na PM spam

 

Witamy,

 

FIFA 10

Colin McRae, Dirt 2

Need For Speed Shift

Tekken 6

Guitar Hero 5

Forza Motorsport 3

Call Of Duty Modern Warefare 2

Pro Evolution Soccer 2010

Operation Flashpoint 2

Batman Arkham Asylum

 

Czy chciałbyś wygrać którąś z tych gier?? Sądzę, że odpowiedź może być jedna: TAK!!!

 

Po więcej szczegółów na temat konkursu zapraszam na www.xboxarea .com. Na stronie głównej link do szczegółów związanych z konkursem

 

pozdrawiamy serdecznie

 

z tego co pamiętam to juz nie pierwszy raz

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje zrobić coś z tymi biednymi dziećmi ze "śledzika" którzy spoilerują Uncharted 2, żarty żartami, ale nie wszyscy jeszcze w to grali [a ci od spoilerow pewnie mają X0 i w to nie zagrają] i przeczytanie zakonczenia gry to chyba oczywista sprawa ze to nie jest fajne. W temacie odpowiednie fragmenty wypowiedzi są ukrywane pod przyciskiem "spoiler" i wszystko gra, nikt złośliwie nie pisze o końcu gry czy jakimkolwiek jej fragmencie. A tutaj? robią to bezkarnie, takie niedo(pipi)ki wk*rwiają wiele osób wiec proponowałbym zeby "ludzie z góry" nie przeszli obok tego obojętnie. Olejecie sprawe, to obiecuje ze w koncu zdecydujecie sie zamknąć tego shouta. Skoro takie praktyki są dozwolone to zamierzam spoilerować wszystkie nowości na xa któe bedą wychodzić. Fajne? NIE KU*WA!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...