Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast, co mnie irytuje już od dłuższego czasu, niektóre tematy zamiast odsyłać mnie do ostatniego nieprzeczytanego posta, odsyłają do fizycznie ostatniego. Tak jest np. w temacie Killzone, ale to już któryś z kolei taki. O co chodzi jakby?

Też tak mam. Tyle że ten problem występuje już od dawna i tylko w wybranych tematach, więc wątpię by była na to jakaś rada.

Odnośnik do komentarza

forum dziala dobrze? pojawiaja sie bledy? moze forum dziala za wolno?

przygotujcie sie na drobna zmiane. jesli ona nie bedzie zauwazalna to nie wiem co nia bedzie :) To takie przygotowania sprzetowe pod zmiany (nowy IP.Board 3.0 juz prawie, prawie jest na wyciagniecie reki). Najpierw sprzet a pozniej soft. Poczekamy jednak na wazna z naszego punktu widzenia modyfikacje. Chodzi o grupowce ktore pracuja wlasnie na modyfikacji do podstawowego silnika.

 

Odnośnik do komentarza

Działa znów bez zarzutów.

Jedyne małe błędy to z odsyłaniem do ostatniego posta zamiast pierwszego nieprzeczytanego (ale pewnie nigdy nie dowiemy się czemu tak jest), i pisane wspak ksywki u dołu które są całkiem "słitaśne".

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

od dluzszego czasu forum smiga jak nalezy, takze na gierce psp, choc czasami trzeba sie ponownie zalogowac, niezaleznie od uzywanej przegladarki

 

slynnych bledow ips juz dawno nie widzialem, a zatem wypadaloby was pochwalic - dobra robota

Odnośnik do komentarza
No co wy.. serwer losowal i jesli zostales wybrany to miales okazje zobaczyc IPS Driver Error. W tym momencie nalezalo wcisnac kombinacje klawiszy (jaka? byla wysylana wczoraj o 20:03 mailem) i wtedy przechodzilo sie dalej.

 

 

Eeee.... Dopiero co wstałem i nie rozumiem o czym ty mówisz. :blink:

Też miałem IPS DE całą noc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...