Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

@Feniu & kolega z problemem sygnaturowym ;)

 

Nie musi tego robić. Wystarczy że sprawdzi sobie ustawienia forum. Pokażę na obrazku, bo dla niektórych tego typu rzeczy to już zadanie dla "lokalnego iMformatyka" ;)

 

trolololob.jpg

 

 

rzeczywiscie nie bylo potrzeby zmiany skorki - ale dzieki Feniks. Dzieki rowniez Stonie, ktory wybawił mnie od min. swojej sygnaturki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu zawuażyłem, że codziennie forum zmienia datę (godzinę) napisanych postów. Dzisiaj napiszę post o godz 18 i tak będzie przez jakieś 24h. Po tym czasie godzina zmieni się na 19. Tak samo mam niezależnie od tego przez jaką przeglądarkę czy sprzęt (pc, ps3, telefon) wchodze na forum. Oczywiście dotyczy to postów wszystkich użytkowników. Podejrzewam, ze tak jest u wszystkich...

Ot taki przykład... 1718o.png. Jeszcze jakieś 20 min. temu wyświetlało się, że post był napisany o godz. 17:59.

Nie jest to nic istotnego i mi nie przeszkadza ale chyba nikt o tym nie pisał, więc.... :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po wczorajszej przerwie FPE nie działają mi listy rozwijalne na forumku typu spoiler, edycja czcionki podczas tworzenia wiadomości itp. Ma ktoś podobnie ?

A jakiej skorki forum uzywasz? Pod IP.Board Classic Blue wszystko dziala ok (tzn. po padniecu FPE bo ogolnie na tego skina administracja forum juz dawno polozyla lache).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tego posta pisze z szybkiej odpowiedzi. Najwyrazniej u jednych dziala u innych nie. To samo ze spoilerami. U mnie listy spokojnie sie rozwijaja. Tak samo nie widze pierwszego posta w kazdym temacie bo wczesniej mialem ta opcje wylaczona i po zwisie FPE nic sie nie poprzestawialo.

 

Natomiast te ciagle wysypywanie sie foruma zaczyna byc denerwujace. Zwnow wraca temat sprzez kilkunastu miesiecy. Wtedy jakas pamiec Feniks instalowal bo forum nie dawalo rady. A teraz co? Znow za malo ramu? Od razu pada tez PPE ale z wiadomych wzgledow jest stawiany na nogi w pierwszej kolejnosci. Napiszcie chociaz co sie dzieje i czy taki stan rzeczy bedzie jeszcze trwal czy to tylko tymczasowo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...