Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Perezie, Butcherze, czy inna persono decyzyjna...

 

 

z okazji zmiany wydawcy i OBIETNIC POSTĘPU I ROZWOJU , oasowałoby coś zrobić z forumkiem bo nieprzystoi i PE legitymować sie tak awaryjnym miejscem skupiającym czytelników. Jej, mamy 2k11, trzeba jakiejś modernizacji

 

a jak ważna jest społeczność dla pisma to mówić wam chyba nie trzeba, tak, że nie będą to daremne inwestycje

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej przerwie FPE nie działają mi listy rozwijalne na forumku typu spoiler, edycja czcionki podczas tworzenia wiadomości itp. Ma ktoś podobnie ?

A jakiej skorki forum uzywasz? Pod IP.Board Classic Blue wszystko dziala ok (tzn. po padniecu FPE bo ogolnie na tego skina administracja forum juz dawno polozyla lache).

Używam Devianta odkąd się pojawił i praktycznie nie miałem na nim problemów.

 

Posprawdzałem różne przeglądarki (oraz skórki) i na wszystkich nie działają listy (na FF działa spoiler). Ustawienia mam takie jak przed awarią.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Czy ktos moze mi POMOC i zrobic COS, zebym w koncu na jakiejkolwiek skorce forum mogl zobaczyc moj status ostrzezen? :(

Zmien skina na IP.Board Classic Blue -> wejdz sobie w swojego nicka (po lewej stronie na gorze obok "zalogowany jako") no i tam status ostrzezen.

 

Lub jak zmienisz skore na wyzej podana to pod swoim avatarem w jakims poscie bedziesz mial pasek ostrzezen. Wystarczy kliknac.

 

Z gory mowie, ze u mnie to dziala (XP, Chrome) ale jak pisza ludzie, roznie bywa wiec nie gwarantuje.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Wszystko działa już tak jak przed awarią (pomarańczowa skórka, Chrome, Win XP).

 

 

No więc nie. Nie wszystko działa.

 

Sprawdzane na Win7 i ubuntu , FF 5.0 , Opera, IE, Chrome. Na kilku skórkach. Na każdej kombinacji są jakieś problemy.

No to nie wiem. Sprawdziłem na netbuku (CrunchBang Linux na Debianie 6.0.2, Chromium 9.0.597.45, pomarańczowa skórka) i wszystko chodzi jak należy.

Odnośnik do komentarza

Co się do uja dzieje? Po ostatniej przerwie w działaniu forum mam następujące błędy:

-nie mogę rozwijać spojlerów

-przy dawaniu plusów/kliknięciu w panel przy nicku po prawo u góry nie działa animacja "wewnątrz strony" tylko wszystko po kliknięciu ładuje się od początku

-gdy napiszę coś w panelu szybkiej odpowiedzi i przełączę się na jakąkolwiek inną kartę to wracając potem na tą z forum kasuje mi się cały tekst jaki wpisałem w tym oknie

 

Mam Chrome, skórka forum IP Board.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Myślę że każdy użyszkodnik powinien tutaj napisać to samo. Wtedy wszystkim będzie lżej na serduszku, a jakiś lokalny iMformatyk pewnie pstrykając palcem naprawi problemy :potter:

my tu ciemny lud, proste żuczki , nam to rybka czym ten informatyk pstryknie ale mamy dość żenady

 

 

który to rok (gul w kalendarz) ? 2011, niedługo 2012. Wstyd dla PE legitymowac sie takim forum, wstyd wstyd , hanba, targowica i Smolenśk. A nawet zdrada polskiej wsi

 

 

serio- to żenujace jest, powiedzcie otwarcie ile ma kosztowac PE by forum działo jak nalezy , podejmiemy debatę- wiemy ze nic za darmo

 

liczę na odpowiedź Pereza- swoją drogą brawo dla ciebie, że ci się "chce" odpowiadac, Butcher cho jest naczelnym kontaktuje się z nami raz na ruski rok (widać że mu zależy w hoooj)

 

 

 

_______________________

 

 

dalej cytaty nie działają, statusy nie dziłają, często śą błedy , wtf wtf wtf <ffff(pipi)iony>

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Panowie, wybaczcie te awarie, ale ruch na PPE i forum robi się coraz większy (co akurat cieszy), ale serwer (niestety) ma ograniczone możliwości. Gdy pada PPE, to "ciągnie" za sobą też forum - stąd zazwyczaj, jeśli już nie działa to jedno i drugie.

 

Niebawem (nie podobam dokładnej daty, bo nie wiem i nie chcę obiecywać), chcemy przenieść wszystko na nowy serwer lub zoptymalizować ten obecny, bo nam też się nie uśmiecha, że ciągle są jakieś przeciążenia, awarie itp. (nie znam się na tym, więc o szczegóły proszę mnie nie pytajcie). W każdym razie sprawa jest znana i nad nią pracujemy, ale to też nie jest kwestia dwóch kliknięć.

Odnośnik do komentarza

Ale przeinstalować cały silnik forum to byście mogli, bo wszystko się sypie i nie jest kompatybilne ze skinami. Nigdy nie miałem do czynienia z forum, które ma tyle błędów, przy tak małej liczbie zainstalowanych wtyczek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...