Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne to IMO. Łatwo jest wam mówić o tych strasznych zdradzach piłkarzy, kiedy sami zarabiacie w chińskiej restauracji i tylko marzycie o tym, żeby zrobić gdzieś jakąkolwiek karierę. Najlepiej by było, jakby Owen skończył ze sportem i siedział w domu i nic nie robił, tak postępuje ktoś, kto nie jest materialistą. No ale jemu się zachciało grać o najwyższe stawki, tylko dlatego, że potrafi i ma okazję - no jaki przekupny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Foster poziomem chyba równa się z Pawełkiem z Wisły albo Przyrowskim.Ferguson ciekawe jak długo będzie jeszcze forsował tą "wielką nadzieję angielskiej piłki" na bramce....

 

...oprócz tego kolejny gol w ostatniej minucie dający MU tym razem 1 pkt i już czekam na komentarze jaki to ten MU jest zły i brzydki i ma farta największego na świecie :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że United grali cały mecz tak nędznie, że to porażka jest jakaś. Scholes zapomniał jak się podaje, Berbatov jak się biega (chociaż wcześniej miał z tym również problemy), Rooney jak się walczy, Evra jak się odbiera piłkę. Welbeck to w ogóle nie wiedział gdzie jest i plątał się po boisku bez celu. A o Fosterze nie wspominam, bo ten je.bany mięczak nie powinien w ogóle w piłkę grać, a co dopiero bronić w tak wielkim klubie, jakim bez wątpienia jest Manchester United. Czekam, aż Ferguson da w końcu szansę Kuszczakowi w meczu w EPL, bo w CL dobrze się pokazał i mam nadzieję, że w meczu z Boltonem zagra w pierwszym składzie. Z taką grą United zwycięstwo należało się gościom, o czym z przykrościom informuję :( Sunderland radził sobie bardzo dobrze, mądrze rozgrywając piłkę, niestety w United tego nie było. Szkoda, ze Carrick tak późno wszedł, bo mógłby coś zdziałać, jeśli by miał 45 minut czasu, a nie 20.

 

________________________________________________________________________

 

Sztab medyczny Manchesteru United sprawdza stan zdrowia Bena Fostera po tym, jak w ostatnim pojedynku ligowym z Sunderlandem doznał on urazu klatki piersiowej - poinformował klub. Z tego też powodu Anglik nie znalazł się w kadrze Fabio Capello na nadchodzące pojedynki kwalifikacyjne z Białorusią i Ukrainą.

 

________________________________________________________________________

 

Hmm... dziwne, że po raz kolejny Foster po słabym meczu nie został powołany do reprezentacji przez tajemniczą kontuzję. Ostatnio było dokładnie to samo, przy czym na mecz ligowy się nagle wykurował i mógł grać. Capello chyba widzi co jest grane i woli nie ryzykować tak jak Ferguson.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I jest dobrze po przegranej Liverpoolu i The Blues jedyny dobry zespól Premiership znowu wskoczył pierwsze miejsce w tabeli o dziwo Valencia strzelił bramkę z czego jestem zadowolony może w końcu coś się w jego temacie ruszy i zacznie grac jak w poprzednim klubie ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

United kontrolował grę, dopóki nie stracili głupio bramki i się nerwowo zrobiło. Do czasu straty gola powinno być z 4-0 i było by po problemie. Giggsy jest jak wino - im starszy tym lepszy. Nie mogę wyjść z podziwu, kiedy go oglądam. Motor napędowy United w ostatnim czasie. No geniusz po prostu. Najgorsze jest to, że nie jest doceniany przez "specjalistów".

 

Sunderland 1-0 liverpool

 

Jedna ze śmieszniejszych bramek, jakie w życiu widziałem. Najlepsze, że to fan liverpoolu rzucił na boisko tą piłkę :D

Odnośnik do komentarza

Chelsea - Blackburn 5:0 !

 

Panowie, dzisiaj hit PL - Liverpool - ManU. Mimo, że Liv w słabszej formie to mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są ciekawe. Dodatkową atrakcją będzie powrót Owena na Anfield :). Na fajny pomysł wpadli kibice Manchesteru. Wykupili wszystkie piłeczki, czy tam baloniki ze sklepiku Liverpoolu. Czyżby chcieli zrobić podobną sytuację do akcji po której Sunderland zdobył gola :D.

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Chelsea - Blackburn 5:0 !

 

Panowie, dzisiaj hit PL - Liverpool - ManU. Mimo, że Liv w słabszej formie to mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są ciekawe. Dodatkową atrakcją będzie powrót Owena na Anfield :). Na fajny pomysł wpadli kibice Manchesteru. Wykupili wszystkie piłeczki, czy tam baloniki ze sklepiku Liverpoolu. Czyżby chcieli zrobić podobną sytuację do akcji po której Sunderland zdobył gola :D.

Maja nie wpuszczac na stadion z tymi pilkami. Dlatego jest inna akcja. W 1994 Scousery wywiesili transparent "Au revoir Cantona and Man United... Cone back when you've won 18". Na to Cantona powroci... na maskach kibicow Manchesteru.

Odnośnik do komentarza

Ojjj bezradny był wczoraj Manchester.Dopiero po stracie bramki coś zaczęli grać ale i tak to za mało.Wg mnie zasłużone zwycięstwo The Reds i walka o prymat w Anglii w tym roku będzie mega zacięta.

Musze to przyznac, beznadziejnie Diably zagraly. Srodek pola kompletnie zdominowany przez Scouserow, widac ile Fletch jest wart teraz dla United. Jak nie gra, to pomoc nie istnieje. Rio tez ostatnio cieni strasznie. W ogole wkurza juz mnie ta gra United pilek do tyl lub boku. Prostopadlych dobrych zagran jest bardzo malo. Brakuje w grze dynamiki i zle sie to oglada.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Najlepsze jest to, że do przerwy było tylko 1-0. Myślę, że żółta kartka w 40' podburzyła Tottenham i zaczęli strzelać, żeby udowodnić sędziemu, że nie miał racji. Nieźle pojechali. Defoe mecz życia chyba.

 

Btw. myślałem, że chelsea wysyko wczoraj wygrała, ale się myliłem.

 

Manchester United 3-0 Everton Liverpool

 

Poszło łatwiej niż myślałem. CUDOWNA bramka Fletcha !!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po obejrzeniu dzisiejszego meczu z Westhamem zaczynam rozumiec dlaczego gracze i fani Chelsea sa oburzeni, gdy sedzia im nie pomaga...

 

Przyzwyczaili sie. Przy takiej pomocy to obawiam sie ze i ManU nie ma szans w tym sezonie...

 

Nie ogladam Chelsea za czesto ale za kazdym razem cos jest na ich korzysc. Zaczynam byc zmeczony sedziowaniem ich meczy...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ważne dla Manchesteru zwycięstwo 5-0 nad The Pompeys(z czego 3 gole samobójcze )w tym jeden gol Rooney'a( MUSI w tym sezonie zdobyć króla strzelców !). Zwycięstwa z ligowymi średniakami są dla nas ważne jeśli chcemy myśleć o zdobyciu Pucharu w tym sezonie. Teraz trzeba trzymać kciuki za porażkę lub ew. remis Chelsea i wracamy na lider! Glory Man United !

Odnośnik do komentarza

Dodajmy, że dzisiaj mieli specjalną mobilizację, bo 52. rocznica monachijskiej tragedii. Dali z siebie wszystko i chwała im za to ;) Szkoda, że nie wpadły setki Valencii oraz Dioufa. Byłoby 7-0 :D Ale nie narzekajmy.

 

Jeszcze kilka słów o dopingu. Dzisiaj mnie po prostu zmiażdżyli. Cały stadion WE WANT GLAZER OUT, WE WANT GLAZER OUT !!! Magia... No i masa żółto-zielonych szalików. Widać jak glazer jest lubiany wśród kibiców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...