Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w Premier League bezprecedensowo długo trwała seria "wielkiej czwórki". Do czasu, aż Liverpool upadł, wtedy zrobiła się "wielka trójka". Tottenham wszedł do LM, ale na razie trudno go porównywać z czołówką ligi. Zobaczymy też, jak transfery w City, czy dadzą rezulataty. Na razie jest wielka trójka i długo, długo nic.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1302

  • ogqozo

    1209

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1113

Chyba grzes zartujesz. Sędzia robił tak OGROMNE byki na korzyść gospodarzy, że to woła o pomstę do nieba. Zaczęło się niewinnie od faulu w 3. minucie kapitana Wieśniaków na Parku, co było CZYSTĄ żółtą kartką. Potem, w środku meczu, znowu ten sam pan elegancko wpjerdala kosę od tyłu Scholes'owi, co oczywiście też nie zostało odnotowane przez sędziego, który puścił grę. W dalszej fazie gry Berbatov przyjmuje piłkę głową i zagrywa ładnie w pole karne, gdzie przyjmuje piłkę Scholes, ale nie, bo sędzia patałach zauważył trzecią rękę Berbatova, która wyrosła mu na czole i gra zostaje przerwana. Takich sytuacji było dziesiątki w tym meczu, niestety nie pamiętam wszystkiego, więc nie przytoczę. Nie twierdzę, że w drugą stronę błędów nie popełniał, ale ZDECYDOWANIE więcej skorzystali na tym gracze Fulham. Jako znawca piłki, powinieneś to odnotować...

 

 

A co do samej gry - Nani wygrał plebiscyt na idiotę roku i mam nadzieję, że do końca rundy nie pogra. Kara za takie partactwo musi być! Niepokoi mnie też fakt, że Vidic sobie troszkę nie radził, brakuje mu chyba Ferdinanda w środku. A reszta mi się nawet podobała, biorąc pod uwagę fakt, że Fulham u siebie jest zaje.biste. Ament

Odnośnik do komentarza

Ja akurat widzialem korzystniejsze decyzje na rzecz ManU.

(Kibicowalem ManU do wymyslonego karnego).

A dyktowanie karnego po tym jak facet strzela sobie sam w reke, probujac wybic pile (notabene utrudniajac w ten sposob sytuacje swojej druzynie) to szczyt zenady.

Musze powiedziec ze sedziowanie Hiszpanskie powoli traci status najgorszego w Europie (w Europie nie Azji - czyli Polski w ogole nie licze).

Odnośnik do komentarza

Hart - Lescott, K. Toure, Kompany, Richards - Y. Toure, De Jong, Barry - Johnson, Milner - Tevez

 

Coś w tym stylu.

 

Nie są to jakieś wielkie nazwiska, ale o dziwo dość dobrze grają.

 

Adam Johnson to faktycznie jest niezły koleś, łatwo zrozumieć, czemu jest typowany na odkrycie tego sezonu.

 

Balotelli jest kontuzjowany. Czemu nie gra Silva, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Hart - Lescott, K. Toure, Kompany, Richards - Y. Toure, De Jong, Barry - Johnson, Milner - Tevez

 

Coś w tym stylu.

 

Nie są to jakieś wielkie nazwiska, ale o dziwo dość dobrze grają.

 

Adam Johnson to faktycznie jest niezły koleś, łatwo zrozumieć, czemu jest typowany na odkrycie tego sezonu.

 

Balotelli jest kontuzjowany. Czemu nie gra Silva, nie wiem.

gorszego drewna od Barrego nie ma...dziwota ze on gra

Odnośnik do komentarza

Ja akurat widzialem korzystniejsze decyzje na rzecz ManU.

(Kibicowalem ManU do wymyslonego karnego).

A dyktowanie karnego po tym jak facet strzela sobie sam w reke, probujac wybic pile (notabene utrudniajac w ten sposob sytuacje swojej druzynie) to szczyt zenady.

Musze powiedziec ze sedziowanie Hiszpanskie powoli traci status najgorszego w Europie (w Europie nie Azji - czyli Polski w ogole nie licze).

Ręka już tam była?

 

Przestań się kompromitować, proszę ja Ciebie...

Odnośnik do komentarza

Choć za Liverpoolem nie przepadam to cieszę się że Hodgson robi porządek po Benitezie . Czas na zmiany . A City wymiata hehe . Nie tylko kupuje jak szalone ale przecież przez dwa lata odeszło ze 20 piłkarzy za niemałe pieniądze . Mają potencjał skoro Silva czy Adebayor siedzą na ławie .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...