Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Przegrac z nic nie grajacym zespolem to tylko lfc. Obie cienkie druzyny, my bez Coutinho, Hendersona, Stu i Lallany nie istniejemy z przodu. Srodek obrony udowadnia znowu, ze Sakho juz dawno tam powinien wrocic. Nie wiem jak mozna byc takim slepcem i stawiac na lawce najlepszego obronce gdzie ta cieniuje co bylo pewne.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, ze LFC tez zagralo padake. Powinien byc wywieziony punkt, bo United z Afro na ataku nie mialo ataku co bylo widac w meczu, my to samo. Chodzi mi o to, ze jak LFC gralo piach tez to powinni utrzymac zero z tylu. Dzis LFC zagralo najwieksza padake w tym sezonie, bez pomyslu. No, ale jak nie ma Coutinho, Hendo, Stu, Adasia i Allana to nie ma kto kreowac.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że taki West Ham jest na takim samym poziomie piłkarskim co Juventus Turyn, mistrz Włoch. (te wyniki MC u siebie 1:2 c'nie, hehe heh)

 

I co wy na to, hejterzy potężnej Premier League?

 

Kłaniać mi się tu do berła Księcia Williama... Że PL potężna i w ogóle. a Aguero wcale NIE NIE trafia do pustej, tylko West Ham tak dobrze broni... MUJBORZE jak śmiesznie. Tyle punktów w FPL tracę na tych partaczy z City, mógłbym już dzisiaj to wygrać, ale nie... Aguero nie trafi, Toure też musi mieć zeza gdy jest u mnie kapitanem, co za skur.wysyn bez szkoły, murzyn.

 

Idę spać, dobranoc. W następnej kolecje się odegram. 


Siema Adam. To ja, Konrad. Pijany już trochę.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A City kończy na kolanach z pełnymi ustami. :daddy: Cisnęli całą drugą połowę, ale na szczęście nie udało się odrobić straty. West Ham dobrze sobie radzi w tym sezonie z topowymi zespołami. Arsenal, Liverpool i City skończyli zmasakrowani młotem.

Liverpool topowy? Od kiedy? xD
Odnośnik do komentarza

Mecze w Premierleague Southamptonu czy West Hamu pokazują jedynie że liga europejska jest przez angielskie kluby olewana totalnie i federacja powinna po prostu nikogo tam nie zgłaszać przynajmniej do rund wstępnych i tyle w temacie . Dwa miejsca i to jedynie dla tych którym się chce choć tam akurat nikomu się nie chce . Kibicuję Evertonowi i gdybym miał oglądać ich dobrą grę w LE kosztem słabej gry w Premierleague wolałbym aby w ogóle nie wystartowali bo ten puchar przeznaczony jest dla tych którzy lecą na kasę jak Lech Poznań na przykład . A granie rezerwami to już totalne nieporozumienie i nie widzę sensu aby dłużej to ciągnąć .

 

Sobota rewelacyjna . Mecz Swansea z Evertonem super a West Ham pięknie wypunktował lidera tabeli w sumie bardzo podobnie jak nie tak dawno Crystal Palace w meczu z Chelsea . Zobaczymy co dzisiaj pokażą z Tottenhamem ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...