Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Widać, że maszyna po dodaniu tych kilkudziesięciu koni mechanicznych przez Artete jeszcze nie pracuje tak jakby chciał.

 

Nie do końca widzę Parteya z prawej strony. Widać, że jest za wolny na boczną strefę i w końcu skończy się to jakąś bramkową kontrą.

 

Z kolei Rice zaczyna wchodzić na swój poziom, coraz pewniej i szybciej rozprowadza piłki.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Japierdole te nowe przepisy to jest patologia, chodzi mi o kartki za przeciąganie gry, przecież e tym przypadku tomiyasu nie grał na czas i dostał szybciutko żółta kartkę, a teraz drugą żółtą w sytuacji w której też mogę sobie wyobrazić sędziego, który nie daje kary indywidualnej.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Daffy napisał:

A to czasem nie ma on od dziś karty w ręku i jest free player?

 

W tej chwili pewnie tak, ale do teraz cały czas mu płacili.  Podobno Partey ma jakieś zarzuty i normalnie gra, a tu wyszli głąby przed szereg zawiesili chłopaka i przez długi czas nie wiedzieli jak to zakończyć.  Z perspektywy czasu, trzeba było w ogóle nie reagować i stać za zawodnikiem do momentu aż sprawa trafi do sądu, co nigdy się nie wydarzyło. Z otwartego listu dyrektora wynika, że dziewczyna już  w kwietniu ubiegłego roku chciała wyciszyć temat. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ginn said:

Dłużej tą piłkę trzymał Martinelli i wrzucić Japończyka na minę :leo:

 

Mecz paskudny, ale byłem dziwnie spokojny o to, że dowiozą ten mecz. Dużo opcji na ławce daje możliwość odpowiedniego reagowania na boisku. 

To chyba Havert był. 
Widoczną zmianę dali Zina z Kiwiorem. Havertz póki co najsłabsze ogniwo jeszcze ta głupia kartka na koniec 

Odnośnik do komentarza

Co to było za absurdalne pół godziny wtf. Koleś zdjął 3 napastników, wprowadził 3 obrońców, Arsenal nie istniał tylko Częstochowa. Liverpool normalnie grał po czerwonej kartce, a ci jakby byli Bournemouth i grali finał Ligi Mistrzów z Barceloną w szczytowej historycznej formie. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, ogqozo said:

Co to było za absurdalne pół godziny wtf. Koleś zdjął 3 napastników, wprowadził 3 obrońców, Arsenal nie istniał tylko Częstochowa. Liverpool normalnie grał po czerwonej kartce, a ci jakby byli Bournemouth i grali finał Ligi Mistrzów z Barceloną w szczytowej historycznej formie. 


Zobaczymy co powiesz na koniec sezonu jak Kanonierzy będą mieli te 2-3 pkt przewagi jak zdobędą majstra. Możecie robić screeny :hi:

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

Ja naprawdę nie wiem, czy taka gra zmniejszała czy zwiększała szanse na utratę gola. Crystal Palace miało piłkę, Crystal wchodziło w pole karne Arsenalu a Arsenal kompletnie nie zbliżał się do pola karnego... chociaż jakichś super szans nie mieli, to ogólnie taka gra nie wydaje mi się jakimś ogólnym pewniakiem do nietracenia goli hehe.

 

Zresztą, kartka może dziwna, ale też to nie jest tak, że wzięła się znikąd, było przeciąganie. Absurdalne to było, jak w 55. minucie meczu Arsenal zaczął przeciągać. 

 

Nie wiem no, na 4 pozycje w obronie, 3 są obsadzone przedziwnie. 6 punktów, ale styl i przebieg tych meczów, to wypuszczanie meczów z rąk... Co to jest lol.

 

Nie wiem no, to chyba jest wszystko jakaś zagrywka psychologiczna Artety żeby wprowadzić tak pożądane przez weszlackich fanów Łiner Mentality w zespole.

Odnośnik do komentarza

Mudryk po ostatnim, szalenie udanym, ekscytującym występie, w kolejnym już nie zagra, bo doznał kontuzji na treningu. Niezły szpital w tym klubie, a jakoś średnio wierzę, że to tylko kolejny przypadek, bo od dłuższego czasu występują te problemy ze zdrowiem u zawodników. Może niech przystopują z tymi zakupami brazylijskich gemów i przyjrzą się sztabowi medycznemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...