Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie brawa dla chłopaków za wysiłek włożony w ten mecz. Pseudo varu nie ma co nawet komentować bo ta gehenna odprdala się od dłuższego czasu.Sytuacje po bramce Evertonu dzisiaj sprawdzali 3:30 minuty a tutaj nie chciało się im nawet lini narysować.Kolejna sprawa czerwo dla Curtisa. Trafia w piłkę po czym noga zjeżdża po niej i rysuje nogę bissumie. No sry, jak tak ma to wyglądać to niedługo zawodnicy niech wogole za przestaną wslizgow. Bez sensu.Radosc kibiców kogutow choby majstra wygrali gdzie bili łbem o ścianę 9 chopów. Czas zweryfikuje. Ja tam jestem spokojny jeśli chodzi o ten sezon jeśli chodzi o Lvpool. Na pocieszenie wygrana wilczków no i oczywiście scumy w coraz większym kryzysie :pawel:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

To jest chyba historia sezonu, według eksperta VAR w ESPN było tak.

 

- sędzia pyta VAR: "hej, potwierdzasz z tym golem?"

- VAR patrzy dwie sekundy, uważa że oczywiste i mówi "check complete"

- sędzia mówi: "okej, check complete, był spalony!"

- Tottenham od razu zaczyna grać

- VAR mówi: "chłopie, czekaj, miałem na myśli check complete w sensie... fak..."

 

 

Niesamowita sprawa, ale i tak bardziej w to wierzę niż w rozpędzone fantazje fanów w necie że "Arabowie za to zapłacili" mdr.

Odnośnik do komentarza

Nawet kara śmierci czasami jest wydawana niesłusznie, ale są przepisy, że trzeba w danym momencie przestać roztrząsać. W tym przypadku oczywiście to wielka szkoda, ale coś tam musi być normą, żeby nie było bajzlu robiącego z meczu jeszcze więcej stania i czekania a mniej grania. Trudno wpisać do przepisów coś jak "ale jak decyzja była naprawdę bardzo zła to jednak cofnij".

 

Jedno pewne, po TAKIEJ reakcji fanów, chyba na pewno każdy sędzia będzie już bardzo dokładnie się upewniał mdr. Zresztą widać w tym linku, że mocno to obgadali i ile obiecują zmian w procedurze na podstawie tej jednej sytuacji hehe.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Kaczi napisał:

@ginn czarno to widzę :whatuh: Dobry talent i dobrze poukładany ale nie wiem czy warto tak zajeżdżać chłopaka. Jest jeszcze Trossard czy Nelson, Jesus też może tam grać   

 

Ja myślę, że nie są głupi i doskonale monitorują stan zdrowia Saki. Jeżeli zezwalają na dostęp to znaczy, że wszystko jest okej.

Odnośnik do komentarza

Tottenham naprawdę mnie zaskoczył w tym sezonie. Maddison, sam pisałem, mocno ciągnął Leicester, ale nie spodziewałem się chyba, że będzie kandydatem na najlepszego piłkarza ligi. Ogólnie pomoc Maddison-Sarr-Bissouma to potęga. 

 

Nie napalam się, jak będzie z wynikami, ale pod względem stylu - od wielu wielu lat, wielu słynnych managerów, Tottenham nie był ekipą, która robi na ludziach wrażenie. Ten koleś pod sześćdziesiątkę całe życie trenował w Australii, Japonii itd.? WTF. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...