Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1257

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1192

  • Zwyrodnialec

    1112

W dniu 10.12.2017 o 19:51, Welna napisał:

City w tym roku totalnie dominuje, okazuje sie ze jednak Barcelona Guardioli nie koniecznie przegrywałaby w Anglii. A przecież takie głosy były tu powszechne

Wiesz w sumie po wydaniu pól miliard na transfery to myślę, że i Janusz Wójcik dałby rade. 

Odnośnik do komentarza

Dawno nie zaglądałem w tabelę, a tu Burnley na 4 miejscu. Sean Dyche? Zawsze szanowałem. Nie wyje.bali go po spadku z ligi dwa lata temu i teraz się odpłaca z nawiązką, pytanie kto go z Burnley wyciągnie, bo słabsze wyniki pewnie z czasem przyjdą i on sam wie, że to może być jedna z niewielu okazji do zrobienia kroku w przód.

 

 

Odnośnik do komentarza

Uuu, najlepszy piłkarz Bundesligi być może na wylocie z United.

 

Cytat

Manchester United manager Jose Mourinho says "every player has his price", which may pave the way for the January departure of Henrikh Mkhitaryan.

The Armenian playmaker has not started a game since the defeat at Chelsea on 5 November and has not been in the matchday squad for the last four games.

Mkhitaryan became Mourinho's third signing when he joined from Borussia Dortmund for a £30m fee 18 months ago.

But BBC Sport understands there has been a "breakdown of trust".

 

I nie dziwię się w sumie. Koleś zaraz będzie miał 29 lat, jest w najlepszym piłkarsko wieku, miał naprawdę dużo okazji, ale jeśli daje się wygryźć ze składu Lingardowi to musi być coś nie tak.

Może Ozil za niego przyjdzie w styczniu?

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony wyniki mają odrobinę ponad stan, z drugiej mańki... tak wygrywało PL ManRed, teraz widać zrobi to City. No i też fajnie jak powalczą o puchar w LM. Obok PSG imo to najpoważniejszy kandydat do tytułu, PL dzięki nim  może wstać z kolan choć mam wrażenie, że dzięki Guardioli mogą zdominować ligę na conajmniej kilka lat, a reszta i tak pozostanie ogórasami w poważnej piłce :/

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko muszę podkreślić, że nadal nie wierzę w mecz Arsenal-Man United. Ten mecz sprzed paru kolejek przejdzie do historii. To niesamowite, jaki był końcowy wynik tego spotkania. I De Gea będzie na tym jechał reputację kolejne 5 lat. Ale w tym sezonie robi dużo...

 

 

Arsenal zagrał też najmniej jednostronne spotkanie z Manchesterem City (który był lepszy - ale nie aż tak baardzo. Podobnie w drugiej połowie derbów). W innych meczach City dominuje kompletnie i to kwestia tylko losu, czy z 25 okazji wpadnie im akurat 1, 2 czy 6 goli. Ale był jeden zespół atakujący - z Man United, Chelsea, Tottenhamem, Liverpoolem, Burnley... No z każdym z czołówki (i Napoli w LM). Jakkolwiek by to nie brzmiało... mogę pomyśleć, że przewaga 11 pkt. nad Mou United to nie jest aż tak dużo, patrząc jak obie ekipy grają. City nigdy nie ma szczęścia że wygrywa, zawsze jest lepszym zespołem na boisku, co najwyżej ma pecha że wygrało tak nisko/tak późno mimo szarży na bramkę rywala.

 

 

W prawie wszystkich ww. meczach rozdawał karty Kevin de Bruyne. Czy już jest za dobry na tę ligę? Nawet jeśli w meczach ze słabiakami De Bruyne nie zawsze aż tak błyszczy, to i tak cały jego sezon - już wygląda na poziom Garetha Bale'a, jeśli nie Luisa Suareza w jego legendarnym ostatnim sezonie w LFC. Kolesi, którzy wyrośli z rywalizacji w Premier League.

 

 

A kiedyś niektórzy się śmiali z De Bruyne - że niby przyszedł jako najlepszy piłkarz Bundesligi, a u Mourinho nawet na ławkę się rzadko łapał...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Yakubu napisał:

Sukcesów City nie życzę, ale po tym jak dwa razy prawie złamali nogę Kewinowi, to się nawet uśmiechnąłem jak bramkę pierdyknął :cool:

No i ogólnie gościa coraz bardziej lubię i liczę, że niedługo dostanie złotą piłkę.

Mecz był brutalny i naprawdę faul na Kewinie i chyba Sterlingu mogły zakończyć się tragicznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...