Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1258

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Hahahah, co za frasa.

 

Podobno nieoczekiwanym kandydatem na trenera Chelsea stał się Sarri z Napoli. Pierwotnie miał odejść do Zenitu, ale władze Chelsea poprosiły o wstrzymanie się z decyzją.

 

Najwięksym zaskoceniem dla mnie jest to że Pellegrini ma wrócić do PL jako trener... West Hamu! Co więcej, na zasadzie wolnego transferu, do Młotów ma przejść Yaya Toure.

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba nazwisko Włocha było wymieniane od samego początku.

 

Widać Emery znudził się wydawaniem 200 mln na pilkarza i chce podjąć próby ulepienia czegoś z Czambersow i Holdingów. Ambitnie.

 

Pelegrini w West Hamie to nawet spoko opcja dla Mlotow chyba? Yaya Turę też ok, stary ale jary murzyn he he he 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że dziadek Sarri nie trafi do Chelsea. Nieszczęścia kadrowe i to w postaci braku awansu do LM w zupełności wystarczą. Nawet De Laurentis, prezydent Napoli, krytykował go za obecny sezon, że jak beton wystawiał całe rozgrywki Serie A tę sama jedenastkę i przez to przegrali mistrzostwo. Kiedy kontuzji nabawił się lewy obrońca Ghoulam, okazało się, że rezerwowy Mario Rui prezentuje się bardzo dobrze. Coś mi to przypomina. 59 lat, nigdy nie pracował poza Italią, a Napoli jest jego pierwszym dobrym (nawet nie topowym) klubem. Jeśli jest cień szansy na podpisanie kontraktu z Pochettino to należałoby spróbować. Jeśli nie, dać ostatnią szansę Conte, a w razie braku poprawy sięgnąć po Jardima z Monaco. No i transfery, są konieczne, bez nich nie ma szans na mistrzostwo. Pamiętamy, kogo chciał Conte (Bonucci, Koulibaly, Nainggolan, Vidal), a kogo mu sprowadzono. Oczywiście nikt nie kazał mu się kłócić z Costą, Luizem, forsować Bakayoko czy być uprzedzonym do Batshuayia, ale to przecież dobry trener, który w pierwszym sezonie zdobył mistrzostwo, może wyciągnie wnioski z tego sezonu. Moratę potrafił posadzić. Zamiana Conte na Sarriego to zamiana kijka na kijek. Znowu przebudowa składu, nowa formacja, aklimatyzacja... Tak, ale nie z Sarrim.

Odnośnik do komentarza

Gdyby Costa i Luiz niczym nie zawinili, raczej nie siedzieliby cicho. Chociaż z tego co wyciekło do mediów, ten pierwszy po prostu przestał figurować w planach Conte. Sam Costa nie wspominał o jakichkolwiek sprzeczkach z Włochem, nawet po transferze do Atletico, a nie powinno być to dla niego trudne biorąc pod uwagę jego charakter. Jakieś powody miał, żeby tak postąpić. Nie byłoby to tak katastrofalne w skutkach, gdyby na miejsce Costy przyszedł napastnik lepszy, pasujący do Premier League bardziej niż Morata albo gdyby dał prawdziwą szansę Batmanowi. Do pewnego momentu twardo stawiał na Moratę, nawet po słabszych występach, ale potrafił go odstawić od pierwszego składu i jest to jakiś pozytyw. Pomimo sprzedaży Costy i odstawienia Luiza nie zauważyłem gorszej atmosfery w zespole czy wrogiego nastawienia zawodników do Conte. To też plus.

 

xd

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
18 minut temu, hav7n napisał:

Skoro Napoli ma już nowego menago to możemy się spodziewać, że Sarri zostanie nowym trenerem Chelsea?

 

Tak jest.

 

Ja już zastanawiam się nad trenerem, który obejmie klub za 2 lata po Sarrim.

Odnośnik do komentarza

Zarząd Arsenalu przesłuchał Artetę, wypytał o metody szkoleniowe, które podpatrzył u Guardioli i już mają know-how.

 

Podobno Sarri odchodzi z Napoli tylko dlatego, że De Laurentiis nie chce kontynuować z nim współpracy. Sarri dostał ofertę z Zenitu i podobno jest gotów ją zaakceptować. Uff :obama:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, krzyhu923 napisał:

Zarząd Arsenalu przesłuchał Artetę, wypytał o metody szkoleniowe, które podpatrzył u Guardioli i już mają know-how.

 

Podobno Sarri odchodzi z Napoli tylko dlatego, że De Laurentiis nie chce kontynuować z nim współpracy. Sarri dostał ofertę z Zenitu i podobno jest gotów ją zaakceptować. Uff :obama:

 

Czytałem że Sarri dostał dzień na namysł i sie nie odezwał więc De Laurentiis właśnie go wy(pipi)ał. CARLO ENTERS THE GAME. 

 

Z Newsów Premier Leagowych

 

fKDxeEU.jpg

 

No Who Scored mnie zaskoczyło troszkę obsadą obromny, no ale to ustawienie dla fanów Statystyczek. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...