Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1258

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Morata do odstrzału, serio. To nie jest zawodnik pasujący do Premier League ani Chelsea. Chyba że coś mu się w głowie przestawi, ale wątpię. Co innego Giroud, świetnie pasuje jako joker, bardzo doświadczony i ograny, no i walczy jak należy. Na pewno jeszcze się przyda. Z Pedro i Drinkwaterem też można by się rozstać, ten drugi niepotrzebnie kupiony, typowy średniak, a Pedro ma tylko przebłyski. Szkoda, że swojej szansy nie dostał Barkley, nawet niekoniecznie w tym meczu, we wcześniejszych.

 

Chelsea niestety waliła w tym meczu głową w mur. Za dużo odgrywania momentami, aż się prosiło szarpnąć na bramkę indywidualnie. Niestety błąd Caballero, ale bramka Chelsea też fartowna. Niewiele brakowało i po głupiej stracie Fabregasa padłby kolejny gol.

 

PS. Oblak, musisz.

Odnośnik do komentarza

Dopiero pod koniec meczu skapowalem że gramy na dwóch napastników xd Morata to mega niewypał, mam nadzieję że uda się go wypchnąć do Serie A gdzie jeszcze sobie jakoś radził. Mecz mi się podobał bo Chelsea walczyła do końca ale niestety bywa trudno gry drużyna przeciwna broni się cała 11 w polu karnym.

 

Przestawiamy się na czwartkowe puchary :cool:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2017 o 19:24, wozek napisał:

dołączyłem.

 

 

 

 

kiepski skład raczej przegrasz.

 

W dniu 22.07.2017 o 19:45, wozek napisał:

nic ci to nie da, bo instynktu nie masz za grosz. pękniesz, pójdziesz w template, i skończysz na <500k 

 

W dniu 22.07.2017 o 19:48, Royal napisał:

W sezonie 2015/2016 wygrałem forumkową ligę  :reggie:

W dniu 22.07.2017 o 20:21, wozek napisał:

ale teraz jesteś stary.

 

 

W dniu 22.07.2017 o 21:25, wozek napisał:

dałem plusa.

swojego składu nie podam, bo będziecie kopiować. tego nie lubię.

 

do zo w GW1!

 

JAKIE TU MUSI BYĆ PIECZENIE ZWIERACZA TERAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

rCh95cZ.jpg

 

SPOKO, W NIEDZIELE NADROBICIE!

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, ze po dlugim prowadzeniu w tabeli moi pilkarze nie wytrzymalo kondycyjnie trudow sezonu. Kncowka byla slaba w naszym wykonaniu, a zle przeprowadzone transfery w okienku zimowym dodaly niestety swoja wartosc. 

Rowniez pechowe odpadniecie z pucharow po rzutach karnych zostawilo slad na naszej psychice. Spowodowalo to strate motywacji w ostatnich kolejkach, co kosztowalo nas mistrzostwo. :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, wozek napisał:

Aha i oczywiście widzimy się na fantasy MŚ :).

Daj link.

Tam się ligę robi czy tylko oweralem się szpanuje?

Nie znam, nie wiem.
Pozdrawiam.

 

 

Acha, Ty z Wełną masz jeszcze spore szanse w niedzielę ;] Bijcie się ;] Kapitan zadecyduje pewnie ;] Warto pamiętać, że w ostatniej kolejce wszyscy grają już na totalnej wyje.bce i zazwyczaj pada milion bramek ;) 

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza

oficjalne Fantasy MŚ jest od ronalda makdonlada i może wystartować 3 tygodnie? 2? dzień przed? niewiadomo kiedy przed rozpoczęciem imprezy, więc jak sam nie przegapie to zrobie lige i dam znać. punktacja w miare podobna do fpl.

 

2 miejsce w lidze.. mówią że drugie to najgorsze możliwe miejsce.

 

 

 

 

A SERIO to Welna SZYKUJ DUPE!

Odnośnik do komentarza

No i Fulham odpadł przegrał pierwszy mecz półfinałowy baraży z Derby County po golu Jerome'a xd, a dzisiaj Aston Villa z Middlesbrough. Musi być ktoś z dwójki Fulham/Villa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Aaaa, no faktycznie. Myślałem, że jeden mecz, bo sprawdzałem ten wynik na Flashscore, a tam z tego co teraz zobaczyłem rewanż ukryty. No nic, wiem już, że w Championship dycydują baraże od 3-6 miejsca i że w półfinałach jednak jest dwumecz. Lepiej późno niż wcale, zapamiętam. I sorry za wprowadzanie w błąd.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

arsenal-18-19-home-kit-2.jpg

 

No nie wiem co tak słabo. Chcieli zrobić coś innego, ale jak widać brakło dobrego pomysłu. Podobnie jak u Chelsea.

 

Rui Faria po 17 latach współpracy z Mourinho postanowił odejść i na jakiś czas poświęcić czas rodzinie. Później chciałby samodzielnie poprowadzić jakiś klub. Wygląda na opanowanego gościa, a w połączeniu z doświadczeniem jakie zdobył u boku Mourinho może być z niego dobry trener. Się okaże.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No i koniec tegorocznej karuzeli. City wykręciło 100 punktów, Salah i Kane po 30 bramek, a kończą to wszystko łzy Fabaińskiego.

 

Największe zaskoczenie? Najlepszy piłkarz? Najlepszy mecz? Kto ucieknie i gdzie? Czeka na rozpad Chelsea bez CL? Ostatni sezon Spursów z tymi zawodnikami w składzie?

 

Najlepszy meczy to chyba podałbym derby Manchesteru na Etihad, cudowny comeback. Piłkarz to ofc Salah, gdyby CFC tak szybko go nie sprzedała to przynajmniej skrzydła byłyby klasy światowej.

Odnośnik do komentarza

Salah w Chelsea grał tragicznie więc nie dziwię się że go sprzedali.

 

Dzisiejszego meczu nie oglądałem ale po wyniku i statystykach wynika że Newcastle zniszczyło drużynę Conte. Ciekawe kto będzie następca Włocha i ilu zawodników odejdzie. W sumie najbardziej mi zalezy żeby został Kante, a on sam powiedział że się nigdzie nie wybiera. Reszta może wyperdalac łącznie z Hazardem.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...