Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1196

  • Zwyrodnialec

    1112

14 minut temu, krzyhu923 napisał:

Wypadałoby zapoznać się z regulaminem rozgrywek, potem pisać. Polecam taką kolejność.

 

Na dziś pewny awans ma tylko Wolves, poza tym awansuje ktoś z dwójki Cardiff i Fulham. W niedzielę decydujące mecze. Trzecia drużyna zostanie wyłoniona w playoffach.

Odnośnik do komentarza

Ehh Leeds tak ładnie sezon zaczęło i kończą w drugiej połowie tabeli. Chyba nigdy ich się nie doczekam w Premier League :/

Teraz, krzyhu923 napisał:

Jak się ma do tego degradacja drużyn Premier League? Równie dobrze mogłyby spadać dwie ostatnie, a od 18 miejsca cztery drużyny wzwyż walka w play-offach.

oezu, ktoś tak sobie kiedyś wymyślił i tak jest, na (pipi) drążyć temat?

Odnośnik do komentarza

Steven Gerrard oficjalnie nowym menedżerem Glasgow Rangers. Również Frank Lampard przyznał, że jest gotowy na trenerkę i posiada już licencję. Lampsa lub Terry'ego widzę oczywiście w Chelsea za X lat, z Drogbą w sztabie.

Odnośnik do komentarza

Santi Cazorla wraca do gry... Czy w Arsenalu? No ma te 33 lata, ale przed kontuzją jaśniejszy punkt Kanonierów.

 

Tak sobie przeglądałem foty z tego powrotu i... wycięli mu skórę z ręki (razem z tatuażem) i wszczepili w nogę. Wiedziałem, że tak się robi, ale jednak trochę creepy.

 

DcbweCKWkAAQgJj.jpg:large

xxxxxxx.jpg

 

 

TELEMMGLPICT000145578623-xlarge_trans_Nv

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak, Southampton i Swansea mocno mi się już "wryły" i chciałbym, żeby zostały kosztem Huddersfield. To nie fair, ale bardziej chodzi o moją sympatię do tych klubów. Chociaż pewnie pobyliby ze 3 sezony i też bym przywykł. Southampton rozkupywane z okienka na okienko, częste zmiany na stanowisku trenera (niechciane), no musiało się tak skończyć.

 

Burnley (obecnie dobra drużyna oczywiście), Brighton, Huddersfield... Powinienem dorzucić jeszcze Watford, no ale oni mają całkiem mocną pakę. Z Premier League jestem na bieżąco od lat, a i tak ciężko mi się przyzwyczaić do braku takich firm jak: Fulham, Aston Villa (wiem, że mają szansę obecnie), Leeds, Bolton, Wigan, Blackburn, Birmingam City, Portsmouth, Bolton... Najpewniej sentyment, bo kojarzę te drużyny od początków jarania się piłką i PL.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jednak Southampton się utrzyma. Jak udało się Bednarkowi wejść do składu, to jest jakaś tam nadzieja, że w przyszłym sezonie zagrałby te co najmniej kilkanaście spotkań. Tylko Fabiana szkoda, no ale ten już renomę ma, więc i tak ktoś go wyjmie ze Swansea. A Krychowiak to sobie może iść do Hull z Grosikiem sprzedawać energetyki pod stadionem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...