Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1258

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Je.bać romana. Wjeżdżam w wasze odbyty na początek takim składem. Co sądzicie?

 

Oczywiscie... Rok temu wozek pisal tutaj, że to nierozsądne podawać swój skład przed rozpoczęciem, ale to zignorowałem i wygrałem forumkową ligę, więc znowu podaję.

 

To jest w sumie też element gry psychologicznej. Tak mi się wydaje. Coś jak psyche take-down w Burnoucie... Zobaczycie mój team i już wiecie, że nie macie szans, kur.wy smierdzące.

 

Enyłej, tak tylko przypominam kod do ligi, jesli ktoś jeszcze nie dołączył:

 

95657-395904

 

Powodzenia wszystkim. Nie.

 

Me9d1DJ.jpg

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza

Niby wiadomo, ale Willian potwierdził w rozmowie z dziennikarzem ESPN:

Cytat

Conte nie lubił także Davida Luiza oraz Diego Costy. Pamiętam jak po sezonie Diego wysłał mi smsa z pożegnaniami. Zapytał go o co chodzi, a on wyjaśnił mi, że Conte napisał mu smsa, że nie chce go już w drużynie i żeby nie wracał. Nie można sobie pozwolić stratę takich graczy jak Diego.

 

Odnośnik do komentarza

Royal dobry skład. Ja poszedłem w full szablon, bo chce bezpiecznie zacząć i nie planuje wczesnej WC.

Przypominam o zapisaniu się do ligii H2H. Jak sama nazwa wskazuje co tydzień stykami się główkami i wygrywa ten kto w perspektywie sezonu wygra więcej pojedynków. Nie, nie szukam innej szansy na wygraną z elitą forum. W ostatnim sezonie odpadło chyba 90% wszystkich uczestników przed końcem, więc może to kogoś zachęci do aktywniejszego grania (końcowa tabela nie zawsze odzwierciedla ilość punktów OR).

 

kodzix

95657-395929

Odnośnik do komentarza

Ech, a fajnie było przez miesiąc mieć czas na gierki. Postaram się nie oglądać, ale może być ciężko.

 

 

Mourinho już przed sezonem wydaje się w trybie emo, te nieskończone fontanny sarkazmu z każdej okazji sugerują potencjalnie wesoły sezon. Zwłaszcza dziś, jeśli większe lub mniejsze kontuzje mają Pogba, Bailly, Jones, Young, Lingard, Matić, Valencia, Herrera czy Rojo. Całkiem możliwe, że w pomocy najbogatszego klubu świata zagrają debiutant Fred, Scott McTominay oraz Andreas Pereira.

 

(I przyznam szczerze: chciałbym, żeby Paul Pogba jednak odszedł. Szkoda go na ten klub. Może i United może wygrywać, ale nie tak, jak on by chciał. Chociaż moim zdaniem jest bardzo istotny i robi fantastyczną robotę, to w Anglii ciągle jest lekceważony i traktowany jako mniej. Mourinho zauważalnie nie ma też do niego wielkiego entuzjazmu, jaki okazuje np. Maticiowi. Pogba po Mundialu jest innym człowiekiem i mam wrażenie, że nie jest na właściwym miejscu).

 

 

 

Jamie Vardy zdobył w ostatnich 3 sezonach 26 goli przeciwko drużynom "wielkiej szóstki", co po cichu czyni go jednym z większych killerów na tym poziomie. Ale Leicester chyba porzuci już w tym sezonie ostatnie ślady mistrzowskiego sezonu (pamiętacie?). Nie ma Mahreza, a może i nie być Vardy'ego (kontuzja). Pozostają jedynie świetny bramkarz Schmeichel i być może Wes Morgan, swoją posturą zawsze przypominający te urocze czasy, gdy Claudio Ranieri metodą "nie przesadzajmy z treningami, a w nagrodę za wygraną pizza" doprowadził klub do zwycięstwa w największej lidze świata

 

Nie wiadomo nawet, czy zagra Harry Maguire, którego saga transferowa ryła psychiki fanów United. 

 

Prestiżowe nabytki Lisów to np. Ricardo Pereira, absurdalnie dobry prawy obrońca. Może skończy jak kolejny fantastyczny boczny obrońca, który w angielskim średniaku stacza się w otchłań, ale póki co jestem ciekawy. No i James Maddison, który ma 21 lat i świetny sezon w drugiej lidze za sobą.  Ten zawodnik również zaszokował nieco ruchem, bo interesowało się nim wiele dużych klubów. Podobno jest to bardzo groźna "dziesiątka", która demoluje defensywy podaniem i strzałem z dystansu. Klub zainwestował też w kilku nowych stoperów, starych (Evans) i młodych (Soyuncu, Benković). W miarę sezonu ciekawym nabytkiem może też się okazać Rachid Ghezzal, chimeryczny zawodnik ze świetną lewą nogą. Ach, Premier League i te rozwalające CV ludzi przychodzących walczyć o siódme miejsce!

 

 

 

Cichy temat sezonu to oczywiście: czy nadal istnieje "wielka szóstka"? W drugiej połowie zeszłego sezonu, Chelsea czy Arsenal właściwie nie grały jakoś lepiej, niż taki Leicester. Wydaje się, że przepaść nadal jest duża, ale oba kluby będą miały wyjątkowo ciężki sezon przebudowy. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma choć cień nadziei, że Mourinho podczas swojego pobytu w United zdobędzie jeszcze mistrzostwo, to jest mega optymistą. Najprawdopodobniej już po tym sezonie wyleci skłócony ze wszystkimi, a może i sam odejdzie z wymówką w postaci braku wsparcia transferami. I nikt go nie będzie zatrzymywał. Będą słabe wyniki, a winni będą wszyscy, tylko nie on. Klasyka.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krzyhu923 napisał:

 sam odejdzie z wymówką w postaci braku wsparcia transferami

No typek wydał prawie 500 mln euro i nikogo sensownego nie kupił na obrone, nowy sezon zaczynają z Smallingiem i Jonesem, już nie mogę się doczekać wpier.dolu w LM i kalczącego oczy stylu w lidze :usmiech:cięzkie czasy dla fanów United, pewnie część osób tęskni za Moyesem. Tam jest taka bieda, że Mou rozważał zatrudnienie roziego na CB

 

DkKSVsiWwAAYqJH.jpg:large

 

Za to w Arsenalu mocnarna paka na 6 miejsce się szykuje, ostatnio Stan Kroenke wykupił udziały w klubie, które ma zamiar spłacić wpływami z klubu czyli szykuja się chude lata. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Za to w Arsenalu mocnarna paka na 6 miejsce się szykuje, ostatnio Stan Kroenke wykupił udziały w klubie, które ma zamiar spłacić wpływami z klubu czyli szykuja się chude lata. 

To plus jeszcze sie sezon nie zaczal a Kolasinac juz zepsuty, 8–10 tygodni przerwy :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...