Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak bardzo go nienawidziłem, gdy jeszcze prowadził United. Wtedy miałem jeszcze siano w głowie, teraz doceniam i bardzo szanuję. Jeden z najlepszych ever. Oby szybko wracał do zdrowia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1196

  • Zwyrodnialec

    1112

Bernardo Silva, Gundogan i Laporte to nie są cieniasy, a wygląda to tak, jakby ktoś próbował im powiedzieć, że są za słabi na pierwszy skład w realnej walkce o punkty. Wydaje mi się, że pokazaliby w tej końcówce więcej niż katowana cały sezon ta sam jedenastka. Ja rozumiem zostawić trzon, ale tych 3 zawodników? Jak oni mają to odebrać?

Odnośnik do komentarza

Gdzie tutaj jest cokolwiek, co sugerowałoby, że znam się na trenerce lepiej niż Guardiola? Ba, ja nawet nie zamierzam się kreować na jakiegoś futbolowego specjalistę, tak tylko zauważam z perspektywy nie-fana City i niedzielnego fana Premier League. Będę miał pewnie okazję przypomnieć ci ten heheszek przy jakiejś okazji, bo nie rozumiem co ci nie pasuje i wymagałoby tutaj sarkazmu.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ogqozo napisał:

Bernardo, Gundogan czy Laporte zagrali w tym sezonie jakieś 40% wszystkich minut gry, jakie mogli. Zaczynali mecze z Man United, Arsenalem, Liverpoolem, Tottenhamem, Chelsea. Może jakoś przeżyją na razie.

Ale bierzesz pod uwagę liczbę meczów, czy minuty, jak napisałeś? Bo jeśli minuty to sorry, na tyle ile kojarzę Silvę, wchodził on jako zastępca Sterlinga. Ale ja nie siedzę w statystykacj wszystkich klubów, mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

8 maja 2013 roku oficjalna strona Manchesteru United ogłosiła odejście sir Alexa Fergusona na emeryturę, a dziś, tego samego dnia docierają informacje, że wybudził się ze śpiączki, rozmawiał z rodziną i z lekarzami o stanie zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...