Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Już 2:0 i chyba nikt nie oczekiwał czegoś zupełnie innego. Liverpool gra w sprawdzonym, delikatnie zmodyfikowanym składzie i to widać. WHU z kolei z nowym trenerem, formacją i nowymi zawodnikami. Trochę czasu minie, zanim to zacznie żreć, ale Pellegrini na pewno zrobi z tego dobrą drużynę na warunki PL.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1258

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Klopp trzymał Keitę na boisku 90 minut. A mógł zabić.

 

 

Zaraz Arsenal po raz pierwszy od 1996 roku zagra mecz pod wodzą innego trenera, niż Arsene Wenger. Ojej.

 

Od dawna piszę, że współczuję trenerowi, który dziedziczy bardzo dziwny skład i listę płac, która nie pozwoli przez lata na znaczące transfery. Z jednej strony brzmi to jak moc, mieć do dyspozycji w ataku Ozila, Mkhitaryana, Aubameyanga, a na ławkę musieć dać Lacazette'a. Z drugiej strony, coraz więcej wątpliwości z tyłu budzą Czech i Bellerin, duet Mustafi-Sokratis jest... kontrowersyjny, a i młodzi Gouendouzi oraz Maitland-Niles nie brzmią jak gracze, których by się chciało wystawiać przeciwko potężnemu Manchesterowi City. Arsenal dziwnie to wszystko zrobił. Mimo wszystko, ich mecze powinny być wobec tego dość otwarte i ciekawe.

 

A w internecie serio widzę, że ludzie oczekują walki o Ligę Mistrzów, podium. Naprawdę chyba wierzyli jak mówili, że Wenger to najgorszy trener świata i każdy, kto cokolwiek umie, musi mieć znacznie lepsze wyniki... Fani czasem mówią, że teraz _skończył_ się dla nich trudny okres... 

 

 

O Man City trudno wiele dodać. Mają ogromny skład, i młody. Są największym od dawna faworytem, by powtórzyć mistrzostwo. Jedna rzecz, która mnie dziwi: brak defensywnych pomocników. Niby Guardiola już mnie zadziwił, jak niewielu ich potrzebuje. Ale Fernandinho ma już 33 lata i grał w zeszłym sezonie w każdym meczu, w którym mógł (choć wiem, że gdy wypadał, Man City zdobyło komplet punktów i pokonało Tottenham, Arsenal oraz Chelsea, zastępując go zazwyczaj Guendoganem - a więc da się wygrywać wystawiając 6 graczy kreatywnych...). Dziś debiutuje Mahrez, którego transfer to nadal jakby naplucie na konkurencję - tak bardzo nikogo nie potrzebujemy, ściągniemy jeszcze jednego gracza ofensywnego, za którego damy rekordową kasę mimo że ma 27 lat i jakiś najlepszy na świecie wcale nie jest.

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

Jedna rzecz, która mnie dziwi: brak defensywnych pomocników. Niby Guardiola już mnie zadziwił, jak niewielu ich potrzebuje. Ale Fernandinho ma już 33 lata i grał w zeszłym sezonie w każdym meczu, w którym mógł (choć wiem, że gdy wypadał, Man City zdobyło komplet punktów i pokonało Tottenham, Arsenal oraz Chelsea, zastępując go zazwyczaj Guendoganem - a więc da się wygrywać wystawiając 6 graczy kreatywnych...). 

Miał być młodziutki Douglas Luiz, który jest już zawodnikiem City i który może by wystrzelił, ale znowu nie dostał pozwolenia na pracę w Anglii.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2018 o 08:30, Kalel napisał:

Tutaj chyba najbardziej pasuje. Wayne Rooney już po drugiej stronie rzeki, ale to mu akurat wyszło

 

 

se ustawił suwaki graczy i poziom easy i kozak, w evertonie tak srednio dawal rade a tam bóg - dużo to mówi o poziomie mls

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...