Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej fascynujące jest dla mnie to, że leci trzeci sezon, a ja nadal nie jestem w stanie kojarzyć stylu gry tego zespołu z czymkolwiek więcej niż:

 

a) lagą na szwedzkiego wypalonego memiarza

b) obroną złożoną ze 100 letnich dawnych skrzydłowych

 

Jezuuu, no nie mogę xD. I trzeci sezon wiecznie młodego Pogby, który już na 100% udowodni, że jest lepszym pomocnikiem niż KDB, Silva, Fernandinho, Kante, Eriksen i tuzin innych pomagierów. O konkurencji w innych ligach z uprzejmości wspominać nie będę.

 

A, no i

 

c)Sanchez za 300k tygodniowo

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1196

  • Zwyrodnialec

    1112

Manchester United będąc w plery 1-3 oddaje jeden celny strzał przez drugą połowę. Rywal oddaje trzy, najlepszy bramkarz świat wpuszcza wszystkie trzy. Ale oczywiście wszyscy się wyżywają na Pogbie, który i tak był lepszy niż ktokolwiek inny w United i starał się poderwać drużynę próbując różnych rzeczy, czasami za szybko, ale i tak na pewno robił więcej niż ktokolwiek inny. Och, powinien się stamtąd zmywać jak Messi z Argentyny.

Edytowane przez ogqozo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MYSZa7 napisał:

Fabregas, Willian, Giroud, Morata

 

co

Ale co co? Są po prostu w porzadku kolesiami, nie są cwaniakami boiskowymi i generalnie po za nim też sprawiają wrażenie cool guys (zdecydowanie odwrotne wrażenie robi nie wiem jakiś Vidal czy inny Pickford). 

 

Na przykład ogladalem filmik z Jackiem Whitehallem jak Fabregas i Morata z nim się wygłupiają na boisku (tam strzelają karne z zawiązanymi oczami itp) to pomijając, że Morata nie umie ni w ząb angielskiego to po prostu sprawiał wrażenie ziomka z którym można byłoby na luzie się kumplować. 

Odnośnik do komentarza

Sieje ferment gdzie może, w brazylijskiej telwizji już w dwóch stacjach napier,dalał na Conte.

 

Oficjalny ranking sympatycznych graczy Hala Chelsea:

 

1. Azpilicueta

2. Kante

3. Hazard

 

Wyróżnienie:

Marcos Alonso. Skasował po pijaku dziewczynę, skasował nadzieję Arsenalu, a za nic nie poniesie konsekwencji. Real human bean.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ragus napisał:

Wyróżnienie:

Marcos Alonso

A jeszcze jakby umiał grać w obronie to <3

Godzinę temu, Kalel napisał:

Hope no longer detected. DO tego Woodward w spotkaniach za kulisowych mówi że Mou nie ma planu długoterminowego..

 

NO ale alternatywy też nie napawają, bo kto? Zizou? Myśle że może się na United mocno przejechać. 

Zizou by nie chciał do tego średniaka przyjść zacznijmy od tego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...