Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tam mieszkasz, to powinieneś sam mieć najświeższe info i się z nami dzielić, a tak swoją drogą to bardziej interesowałaby mnie obniżka cen w Europie a najlepiej w Polsce..

 

Żeby nie był ofttopa, to juve pisał gdzieś, że można zmienić wyświetlanie krzaczków np w Blue Dragon na j.ang o ile na xbox.com osiągnięcia są w tym języku. Otóż są, podobnie w Lost Odysey, ale odzyskanie profilu nic nie zmienia, da się to jakoś zrobić ??

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

A myk z tym, że dostałem pada do konsoli a chciałbym drugiego też działa? xD Bo nie wiem, ja nic o tym nie słyszałem, a pad by się przydał ;]

 

Tzn, wiem , że to wszystko jest dość ... 'nieoficjalne', ale czy Microsoft to jakoś sprawdza czy po prostu dzwonię, mówię, że pada nie dostałem (mimo, że konsola zakupiona w grudniu? :P) i proszę o pada? ;p

 

@Wampis - nie no w sumie masz rację, nie ma co tam się bawić w oszukiwanie ludu, nieważne już z moim postem ;]

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanko ( a nawet dwa ) . Przymierzam się do zakupu XBOX-a 360, ale ............. no właśnie :

1. Nie mam TV z HD ----> warto kupić wtedy XBOX-a???? Czy lepiej poczekać i kupić jeszcze TV.

2. Jeżeli bym się zdecydował na kupno to jaką wybrać wersję ? ARCADE ( ok 730 zł ) czy Premium ( ok 1000 zł )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No witam :)

 

Pytanie takie mam bo czytam te wszystkie zamieszczane posty dotyczące m.in awaryjności konsoli Microsoftu, jak to ludzie narzekają że konsola rysuje płyty psuje się np. po 3 miesiacach, 2 tygodniach.

 

Czy poprzednik X360 również taki awaryjny był ?

 

Póki co zakupiłem PS3 bo troche taki niesmak we mnie pozostał po czytaniu narzekań na maszynke M$ bycmoże następnej generacji Xboxa kupię...

Odnośnik do komentarza

No to jestem wręcz zaskoczony. Osobiście nigdy nie miałem żadnej z konsoli Microsoftu. Gdyby nie obecna awaryjność sprzętu raczej bym zakupił X360. Póki co gram na PS3 i uważam że w roku 2009/10/11 pojawi się następca X360 I MAM NADZIEJE ZE NIE TAK AWARYJNY :) Bo aktualnie bardziej przychylnie patrze na produkty z firmy M$ Ogólnie dzięki za odpowiedź bo z poprzedniej generacji X boxem nie wiedziałem jaką miał awaryjność.

Odnośnik do komentarza

Albo wyszukujesz sobie argumenty na sile, byle tylko nie kupowac Xboxa albo jestes niedoinformowany.

 

Gdyby nie obecna awaryjność sprzętu raczej bym zakupił X360.

 

Obecnie awaryjnosc spadla i to do podobnego poziomu co PS3. Przesledz watek z awariami i policz, ile jest wpisow dotyczacych nowej wersji konsoli (65nm).

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...