Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze zorganizowana i DZIAŁAJĄCA platforma sieciowa, przeważająca mimo wszystko ilość tytułów ekskluzywnych, moc porównywalna z konkurencją, cena, genialne warunki na gwarancji, ceny gier, szczególnie na All... i po prostu obiektywnie lepsze perspektywy na przyszłość.

 

Tylko bez kolejnej wojenki, panie i panowie :)

Odnośnik do komentarza
Bardzo dobrze zorganizowana i DZIAŁAJĄCA platforma sieciowa, przeważająca mimo wszystko ilość tytułów ekskluzywnych, moc porównywalna z konkurencją, cena, genialne warunki na gwarancji, ceny gier, szczególnie na All... i po prostu obiektywnie lepsze perspektywy na przyszłość.

 

Tylko bez kolejnej wojenki, panie i panowie :)

Gra online nie jest dla mnie priorytetem, myślę że oferta sony by mi wystarczyła, ale rozumiem, lepiej jak jest lepiej. Owszem, jest parę tytułów ekskluzywnych, ale to nie to samo co MGS czy Final Fantasy ;) . Moc porównywalna, ale chyba słabsza, zresztą to nie takie ważne. Genialne warunki gwarancji - wolałbym nie musieć z niej korzystać (ps3 jest ponoć mało awaryjne), czy x360 jest nadal tak awaryjny jak na początku? Czemu lepsze perspektywy na przyszłość? Wydaje mi się, że to właśnie ps3 jako konsola mocniejsza, z bluray itp, ma lepsze perspektywy, w dodatku x360 jest teraz w fazie rozkwitu, a ps3 dopiero w tą fazę wchodzi. Historia ps2 dobrze wróży jej następczyni.

Ogólnie to gdyby tylko taki mgs4 wyszedł na X to pewnie bym go kupił. Jest to też najtańsza możliwość zagrania w GTAIV i parę innych multiplatformowych tytułów, jednak brakuje mi japońskich gier. Mam PS2 i PSP, więc jestem przyzwyczajony do niektórych serii. Nowe ceny X360 są naprawdę niezłe, a obie konsole dość podobne. Celem mojego postu było pozyskanie jakichś dodatkowych argumentów za konsolą MS, takowych raczej nie otrzymałem, z drugiej strony co więcej można powiedzieć. Nie śpieszy mi się z kupnem, więc poczekam na dalszy rozwój sytuacji (przede wszystkim na premiery hitów na ps3).

Odnośnik do komentarza
Celem mojego postu było pozyskanie jakichś dodatkowych argumentów za konsolą MS, takowych raczej nie otrzymałem, z drugiej strony co więcej można powiedzieć. Nie śpieszy mi się z kupnem, więc poczekam na dalszy rozwój sytuacji (przede wszystkim na premiery hitów na ps3).

 

szczerze? Twojej decyzji nie zmieniłby żaden komentarz. Widać, że ciągnie Cię w stronę PS3, więc wybór masz prosty.

 

Odnośnik do komentarza
Prośba do osób posiadających x360: możecie podać jakieś argumenty przemawiające za kupnem tej konsoli? Jak narazie to przemawia do mnie jedynie niska cena :P . Intersują mnie zarówno opinie w kontekscie konsoli Sony jak i "autonomiczne".

- gry z pc (i w druga strone)

- multi

- cena

- gry

- gatunki dla graczy a nie dla hc japoncow ktorzy beda nabijac lvle

- kolor

- mozliwe przerobienie

- tanie gry

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie i prosze o odpowiedź. Posiadam Ps3 ale kusi mnie żeby też kupić XBOXA 360. Tylko zastanawiam się po co , no , ale jakoś tak mnie ciągnie :D Możecie mie przekonać lub też poprzeć jakimś argumentem?

Jak zdarza ci się, że nie masz w co grać na PS3 (nie z powodu braku kasy) to kup X360. Ale generalnie myślę, że większości graczy tak naprawdę wystarczy jedna konsola.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kupiłem od osoby dysk twardy do x'a. Są na nim pełne wersje kilku gier arcade, jednak okazuje się, że z poziomu mojego xboxa nie mogę ich włączyć i wyświetlają się jako wersje próbne (to samo jest z map packiem do halo 3 ale go jako że jest darmowy ściągam ponownie). Czy jest jakaś możliwość żeby te gierki odzyskać? Może potrzebne jest konto osoby, która pierwsza miała ten dysk?

Odnośnik do komentarza
Kupiłem od osoby dysk twardy do x'a. Są na nim pełne wersje kilku gier arcade, jednak okazuje się, że z poziomu mojego xboxa nie mogę ich włączyć i wyświetlają się jako wersje próbne (to samo jest z map packiem do halo 3 ale go jako że jest darmowy ściągam ponownie). Czy jest jakaś możliwość żeby te gierki odzyskać? Może potrzebne jest konto osoby, która pierwsza miała ten dysk?

Te gry działałyby gdybyś kupił całą konsolę wraz z kontem tej osoby. W twoim przypadku nie uruchomisz ich jako pełnych wersji chyba, że sprzedający odda ci konto.

 

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań apropo Xboxa360, ponieważ zamierzam go kupić w przyszłym miesiącu

1) Czy odtwarza divx,rmvb nagrane na kompie bez przeróbki

2)Czy ciężko dostać wersję 65nm?

3)Czy jeśli ktoś się zalogował na XBOX Live na tej samej konsoli to może to zrobić jeszcze jedna osoba?

 

Mam prośbę o nie pisanie że jakieś 20 postów ktoś już o to pytał ponieważ ten temat ma tyle stron że przejrzenie wszystkiego potrwało by parę godzin ;)

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
3)Czy jeśli ktoś się zalogował na XBOX Live na tej samej konsoli to może to zrobić jeszcze jedna osoba?

poprostu tworzysz nowe konto i spokojnie możesz połączyć sie z xboxlive

jedynie w przypadku gdy poprzedni użytkownik dostał bana (np za granie na piratach) to nie utworzysz nowego konta na live ponieważ ban jest przypisany do konsoli

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...