Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Albo wyszukujesz sobie argumenty na sile, byle tylko nie kupowac Xboxa albo jestes niedoinformowany.

 

Gdyby nie obecna awaryjność sprzętu raczej bym zakupił X360.

 

Obecnie awaryjnosc spadla i to do podobnego poziomu co PS3. Przesledz watek z awariami i policz, ile jest wpisow dotyczacych nowej wersji konsoli (65nm).

 

 

Nie szukam argumentów na siłę. Po prostu czytając mnóstwo opinii na temat psujących się X360 odnoszę wrażenie że hmm sprzęt awaryjny szybko się psuje to nie warto kupować. Jednakże prawda danie nowego typu procka wykonanego w technologii 65 nm FALCON Znacznie to zmniejszyło liczbę padających X360 jest to wielkim + Jednak nie znaczy to, że mimo tego X360 nadal nie pada. X360 Elite ma ten typ chłodzenia i mimo tego czytałem wątek z awaryjnością Xboxów i również były przypadki którym i ta wersja padła.

 

Obecnie to chciałem się dowiedzieć czy M$ Xboxa pierwszej generacji miał z mniejszą awaryjnością i dowiedziałem się że tak. W mojej subiektywnej opinii dobrze że robią konsole konkurencja musi być. Swoją drogą mimo tego że obecnie mam PS3 równierz miałem dylemat co kupić bardzo możliwe że gdyby nie okazyjna cena sprzętu sony byłbym teraz posiadaczem X-boxa, ale co nie odwlecze to nie uciecze ja jestem nastawiony otwarcie i lubie firme Microsoft dlatego powiedziałem sobie ze ich nastepnego x-boxa zakupię :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Siema, chcialbym sobie kupic jedna X360 i mam kilka pytan.

Czy są jeszcze dostepne modele Arcade i w jakich cenach, bo widzialem premium juz po 800 zl i sie zastanawiam po co tam jest dysk twardy, do zapisywania gier? sejwow? filmow i muzyki, czy po prostu jest niezbedny bo ma tam jakies oprogramowanie itd.

Czy xbox 360 jest kompatybilny z 1? bo chcialbym np w takie Halo 2 popykac.

Czy do grania w necie potrzebny mi jest pakiet gold czy silver wystarczy?

Odnośnik do komentarza

Generalnie polecam wziąść starszego Premiuma zamiast Arcade'a - HDD do X360 nie tanieją, a nie każdemu chce się bawić ręcznie z wymianą...

 

Dużo ciekawych dem wychodzi, to samo jeśli chodzi o XBLA - gierek jest coraz więcej i wśród solidnych tytułów jest co wybierać (oczywiście są one płatne, w od różnieniu od dem). Pakiety gold teraz również są bardzo tanie więc moim zdaniem warto zainwestować :).

Odnośnik do komentarza

Właśnie odebrałem nowy model Xboxa - produkcja 13 maj 2008r. Różnica w pracy konsoli jest niesamowicie odczuwalna, niestety do czasu zanim włożymy płytę do napędu. Liteon hałasuje tak samo, jak stary Samsung. Mimo wszystko warto zamienić stary egzemplarz na nowy model - nie nagrzewa się tak oraz pracuje znacznie ciszej ; )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamierzam kupić w najbliższym czasie Xboxa 360 i mam kilka pytań: ostatnio weszła do sprzedaży wersja z 60 g-gowym dyskiem, warto kupić tą, czy wersję z 20 g-gowym? ile taka wersja może kosztować w sklepie, np. w MediaMarkt. W USA wersja 20 GB kosztuje 300 dolarów, a więc na złotówki to będzie jakieś 600 zł w obecnym kursie $, ale nie sądze, aby było aż tak tanio. Możecie mi coś doradzić??

Odnośnik do komentarza

pewnie cos w okolicy Premiuma lub wyzej moze tak z 1200 jak Elite z 1400 kosztuje

 

Dysk sluzy tylko do

- dem, gier arcade

- savow

- muzyki z hdd

- DLC (dodatki do gier)

- jest pare tytulow ktore go wymagaja np. Burnout P do online

- trailery, obrazki, itp z Marketu

 

i chyba tyle. I zapewnie 60gb nie potrzebujesz dla dem... Moze ta 60 wpowadzaja bo maja w planach instalacje gier na hdd?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...