Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się zapytać, czy kolor Xboxa 360 Premium, jest (dokładnie) taki sam jak X360 Arcade.

Czy mi się wydaje czy Premium jest ciemniejszy?

Jak pasuje do Arcade dysk, ten z Premiuma, pod względem koloru.

 

Dla mnie jest to po prostu ważne, chcę wiedzieć.

Jest taki sam. Że ciemniejszy, może ci się wydawać przez chromowaną tackę Premiuma.

Odnośnik do komentarza
Czy w polsce mozna gdzies dostac takie gry w PAL jak : College Hoops 2K6 ,Major League Baseball 2K6 , NCAA March Madness 07 ?

Czy przeznaczone to jest wszystko na rynek amerykanski ?

:P

Serie które wymieniłeś zostały wypuszczone tylko w USA oprócz MLB które wychodzi także w azji.

Odnośnik do komentarza
Czy regeneracja płyt dvd w specjalistycznym sklepie(urządzeniu) daje nadzieje ze gra będzie działać? Mam Ninja gaiden II całkiem zjechane dookoła i się tnie na filmikach(nie idzie dalej),mój kumpel zmieniał pozycje konsoli z pionowej na poziomą,gra była nówka zero rys a teraz lipa.

 

miałem taka sama sytuacje. wysłałem płytke do renegeracji teraz śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Kiedy wychodzi ten nowy Xbox (ile to... 60GB, czy tam 80?)? Kiedy będzie możliwość zapisu gier na HDD? Opłaca się jeszcze kupować Arcade'a za 600 zł(może bym skoczył postać w kolejce przed Media Markt), czy lepiej czekać na tą nową wersję?

 

X360 60GB jest już na rynku od kilkunastu dni. Za 600zł Arcade się opłaca ale wątpię żebyś wyrwał.

Edytowane przez Neoman
Odnośnik do komentarza

siema. mam pytanie czy wszystkie gry chodzą jak się ma Xboxa Arcade?? Bo nie wiem jak to jest jak sie ma tylko karte. i mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy jak kupie ARCADE i tam jest kabel do podłączenia konsoli do tv to czy moge kupić jakąś przejsciówke zeby na euro wejscie działało? Czy to sa takie zwykłe czincze jak np. w ps2 i taka zwykła przejsciowka jak w ps2 dodawana wystarczy? jezeli inna to napiszcie prosze jaka :)

Odnośnik do komentarza
Czy regeneracja płyt dvd w specjalistycznym sklepie(urządzeniu) daje nadzieje ze gra będzie działać? Mam Ninja gaiden II całkiem zjechane dookoła i się tnie na filmikach(nie idzie dalej),mój kumpel zmieniał pozycje konsoli z pionowej na poziomą,gra była nówka zero rys a teraz lipa.

 

miałem taka sama sytuacje. wysłałem płytke do renegeracji teraz śmiga aż miło.

 

Potwierdzam, też wysłałem to regeneracji i działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

A da sie zeby MS wymienił? Moj xbox sam ją porysowal, tak z dupy.

 

A jak regeneracja jest, to gdzie to mozna zrobic?

 

Pytanie 2: probuje podłaczyc xboxa do netu, mam neostrade i modem sagema, wpinam ten kabel do peceta,podpinam do xboxa, konfiguruje wszystko wg. tego: http://www.onlinecenter.pl/index.php?optio...&Itemid=198 Ale na komputerze cały czas mi pisze ze "kabel sieciowy odłączony" na xboxie "Odłączono" wtf?

Odnośnik do komentarza
Czy regeneracja płyt dvd w specjalistycznym sklepie(urządzeniu) daje nadzieje ze gra będzie działać? Mam Ninja gaiden II całkiem zjechane dookoła i się tnie na filmikach(nie idzie dalej),mój kumpel zmieniał pozycje konsoli z pionowej na poziomą,gra była nówka zero rys a teraz lipa.

 

miałem taka sama sytuacje. wysłałem płytke do renegeracji teraz śmiga aż miło.

 

Potwierdzam, też wysłałem to regeneracji i działa bardzo dobrze.

Dzieki Panowie dajecie mi jakas nadzieje,stracic nowa gre to kwas a nie chce przyjaciela obciążać kosztami za nowa gre %-)

 

Fisiu mi chodzi o zjechana plytke dvd nie zadne cache.

Pzdr Poscok

Edytowane przez Poscok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...