Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowiuśkiego Xboxa 360, jakieś porady dla mnie? Słyszałem, że ma lezeć, będzie dłużej żył. Coś robić, czegoś nie robić?

 

Jeśli chodzi o Live... słyszałem, że trzeba coś kombinować z ustawieniami regionalnymi, żeby działało. O so dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza

Co to drugiego zdania to ostrzegaj, że coś palniesz bo znowu zaplułem monitor. Co robić? Logicznie myśleć - co ma pozycja konsoli do długości życia? Masz gwarancje? Masz ... tak myśle. A - dużo osób o tym zapomina - nie przestawiaj pozycji konsoli z płytą w środku, szczególnie gdy działa!

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Jak każdy mam problem z XBOX Live

Mam internet z Dialogu i aby połączyć się z internetem przez PC muszę podać nazwe użytkownika i hasło(chyba będzie to przeszkadzać przy LIVE, ale nie znam się ).Już parę razy próbowałem coś tam robić, ale nie wiem z czym to się je.Mam "skrzynke" z której idzie kabel do kompa i do telefonu.Jakiś może mały poradnik o podłączaniu do LIVE w mojej sytuacji? I czy dam radę bez routera ???

Stawiam 2 piwa za pozytywną informację

 

Sorki nie wiem czy dobry temat, jak coś to przenieście :P

Odnośnik do komentarza

Witam. Kupiłem headset i chyba jest popsuty albo coś może robię źle ? Tak więc chcę koledze nagrać wiadomość głosową. Wkładam kabelek od HS do pada , przekręcam korbkę głośności i zaczyna szumieć lekko w słuchawce. Następnie przesuwam ten zawiasik(przy tej korbce) żeby obok niego był zielony kolor. Biorę żeby nagrywało ,mówię coś a później jak odsłu(pipi)ę nic nie słychać tylko szum. Robię coś źle ? Mogę w jakiś inny sposób sprawdzić czy headset działa ? Zaznaczę ,że nie mam golda.

 

Ok wszystko działa nie wiem dlaczego wtedy nie mogłem nagrać tej wiadomości.

Edytowane przez Gromi
Odnośnik do komentarza

 

pare zes bykow walnal...

- Zakladki w starym dashboardzie mozna bylo przewijac za pomoca spustow i bumperow, wiec to zadna nowosc.

- Autostart plyty rowniez mozna bylo wylaczyc w starym dashu

9. Naciśnij Guide (duże logo X na padnie) i zapoznaj się dokładnie z jego nowymi funkcjami.

co to niby za porada?

Odnośnik do komentarza

Elo wszysktkim! Mam jedno pytanie i licze na szybką odpowiedz (moze troche glupie ale jednak zapytam) bylem dzisiaj w sklepie i zobaczylem nfs undercover mam zamiar kupic ta gre i pykac sobie online tylko ze na pudelku w prawym gornym rogu nie ma napisu LIVE ani Xbox Live a gdy odwrocilem pudelko nie bylo niec napisane o xbox live. Byla to polska wersja wic pomyslalem ze darowali sobie ten napis xbox live dlatego ze nie ma u nas legalnego xbox live.wic czy da sie na niej grac online?? czekam na odpowiedz . z gory dzieki PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Elo wszysktkim! Mam jedno pytanie i licze na szybką odpowiedz (moze troche glupie ale jednak zapytam) bylem dzisiaj w sklepie i zobaczylem nfs undercover mam zamiar kupic ta gre i pykac sobie online tylko ze na pudelku w prawym gornym rogu nie ma napisu LIVE ani Xbox Live a gdy odwrocilem pudelko nie bylo niec napisane o xbox live. Byla to polska wersja wic pomyslalem ze darowali sobie ten napis xbox live dlatego ze nie ma u nas legalnego xbox live.wic czy da sie na niej grac online?? czekam na odpowiedz . z gory dzieki PoZdRo

Na stówe da się grać online ^_^

Odnośnik do komentarza
Elo wszysktkim! Mam jedno pytanie i licze na szybką odpowiedz (moze troche glupie ale jednak zapytam) bylem dzisiaj w sklepie i zobaczylem nfs undercover mam zamiar kupic ta gre i pykac sobie online tylko ze na pudelku w prawym gornym rogu nie ma napisu LIVE ani Xbox Live a gdy odwrocilem pudelko nie bylo niec napisane o xbox live. Byla to polska wersja wic pomyslalem ze darowali sobie ten napis xbox live dlatego ze nie ma u nas legalnego xbox live.wic czy da sie na niej grac online?? czekam na odpowiedz . z gory dzieki PoZdRo

Na stówe da się grać online ^_^

 

Dzieki xD tak myslalem ale wolalem sie upewnic xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...