Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na ile wycenilibyście 5-cio miesięczną konsole x360 Premium 60 Gb (stan idealny, oczywiście brak przeróbki, w zestawie wszystko to co domyślnie)? Bo zastanawiam się czy nie sprzedać x'a, i nie kupić PS3:/ W razie czego na sprzedaż miałbym też 5 gier, oryginalny kabel VGA, nieużywany przedni panel oraz drugi pad, więc myślę że na PS3 powinno być:P

 

ja bym nie sprzedawał Xa a PS3 wziął bym na raty. ;)

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się że x360 to świetna konsola, ale tak jakoś wyszło że te dotychczasowe exclusive'y średnio mi podeszły (np. Halo, Forza). Gearsy się już trochę znudziły, i powoli nie mam w co grać (jeśli chodzi o exclusive'y). Nie widzę także w najbliższym czasie tytułów, na które jakoś bardzo bym oczekiwał (no ciekawy może być Alan Wake i Spliter Cell Conviction, ale do nich jeszcze raczej daleko niż blisko). Ale jeśli kiedyś wyjdzie kilka świetnych gier, których nie będzie na PS3, to nie wykluczam że ponownie kupię X360 (ale już bez sprzedaży PS3:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Kompletnie mnie to roz(pipi)ało, zwłaszcza fragment "Nie mam zamiaru tego argumentować, po prostu przyjmij do wiadomości fakt, że nawet papież twierdzi, że Xbox 360 znaczy tyle samo, co wiecznie psująca się kupa krzemowego gówna." :banana:

EDIT: To jest jeszcze lepsze- "Microsoft, którego pracownicy znani są z bicia afrykańskich niemowląt" . Leżę i kwiczę :lol:

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Wiesz, czasami bywając w dziale PS3 spotykam ludzi wysławiających się dokładnie tak :). A nadal nie rozumiem, skąd niby miałem brać ten tekst niepoważnie. Nie zauważyłem ironii, tekst idealnie naśladuje autora-debila.

Odnośnik do komentarza

Tekst wyjątkowo kiepski, z masą niepotrzebnych wulgaryzmów i beznadziejną składnią.

Treść to inna bajka. Jak dla mnie przedstawia zerową wartość, nawet beki nie ma.

Po co w ogóle pisać takie teksty? Szkoda czasu i wysiłku, no ale jak ktoś ma za dużo czasu czy tam się nudzi to jego sprawa.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...