Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze taki knyf, że stawiając konsolę pionowo zasłaniamy wloty wentylacyjne, który jakiś geniusz umieścił... na spodzie konsoli.

Ale wiesz, że bullshit teraz powiedziałeś? :rolleyes:

Nic nie zasłaniamy, przypatrz się dokładnie jak konsola stoi pionowo + dziury po bokach (o ile służą do wentylacji).

 

Dziury po bokach są, ale te na spodzie konsoli chyba tylko do szpanu nie są, co?

Odnośnik do komentarza

Cześć ja mam pytanie ;]

 

mianowicie chciałbym kupić za niedługo Street Fighter 4 a później Tekkena 6 ale wiem że do wygodnej gry potrzebny jest dobry krzyżak,

w xboxie krzyżak jest totalnie zje***y.

 

Poszperałem trochę w necie i znalazłem taki wynalazek:

 

http://store.gameshark.net/sfiv/sfiv_fp_xbox_chun.htm

 

tego "pada" charakteryzuje (w miarę) znośna cena w przeciwieństwie do sticków

 

chciałbym kupić ten wynalazek ale nie znalazłem go na allegro, ceneo itp.

 

moje pytanie brzmi: Czy ktokolwiek widział sklep lub zna handlującą tego typu sprzętem osobę W POLSCE ?

 

Zawsze można sprowadzić z zagranicy ale ceny już są zaporowe a co dopiero po dodaniu kosztów przesyłki. ;/

Odnośnik do komentarza

Czy do polskiego oddzialu M$ mozna dzwonic w sprawie live'a?

Jakis czas temu zaplacilem karta (za granica) ktora nie jest juz wazna za 12 miesiecy live.Pojawila sie w moim profilu informacja ze usluga jest wazna do przyszlego roku.

Teraz jednak dostaje maile od nich ze moja karta powiazana z profilem nie jest juz wazna co jest prawda z powodu wymienionego powyzej.WTF?

Probowalem aktywowac zdrapke ale nie mozna tego zrobic az do wyjasnienia tej sprawy.Teraz mam maila ze do 4 dni pozbede sie golda.

I teraz tak.Czy mozna dzwonic do naszego oddzialu?Moze lepiej zalozyc nowe konto i uzyc zdrapki?Moze jakies inne pomysly?

Odnośnik do komentarza
Cześć ja mam pytanie ;]

 

mianowicie chciałbym kupić za niedługo Street Fighter 4 a później Tekkena 6 ale wiem że do wygodnej gry potrzebny jest dobry krzyżak,

w xboxie krzyżak jest totalnie zje***y.

 

Poszperałem trochę w necie i znalazłem taki wynalazek:

 

http://store.gameshark.net/sfiv/sfiv_fp_xbox_chun.htm

 

tego "pada" charakteryzuje (w miarę) znośna cena w przeciwieństwie do sticków

 

chciałbym kupić ten wynalazek ale nie znalazłem go na allegro, ceneo itp.

 

moje pytanie brzmi: Czy ktokolwiek widział sklep lub zna handlującą tego typu sprzętem osobę W POLSCE ?

 

Zawsze można sprowadzić z zagranicy ale ceny już są zaporowe a co dopiero po dodaniu kosztów przesyłki. ;/

kup zielonego pada microsoftu. ma ulepszony krzyżak. za allegro powinien chyba byc. poszukaj. kiedys na ultimie widzialem tez.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko odnośnie hardware'u i software'u X360.

Mianowicie, wczoraj po włączeniu konsoli, gdy gra w idealnym stanie była w napędzie to w dashboardzie na karcie gdzie zazwyczaj jest napisane:

'Zagraj w tytuł XYZ', było napisane 'Odtwórz DVD' - tak samo jak wtedy gdy mamy w napędzie film na DVD.

Po włączeniu karty na filmiku pojawił się napis że gra jest dla Xboxa 360.

Po wyłączeniu i włączeniu już było i jest wszystko w porządku.

Czy to wina:

*napędu DVD

*Dasha NXE

*płyty

*poprostu przypadek

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam. Nurtuje mnie jeden problem. Zrobilem update np: Mirror's Edge a konsola mi nadal pokazuje ze mam 625/1000 a nie 625/1250. I tak mam z paroma grami. Niewiem czym to jest spowodowane, moze tym ze niemam dodatku do gry :huh: natomiast na stronie Xboxa to pokazuje mi ze jest 625/1250 wiec o co kaman??? A i mam jeszcze jeden porblem grajac np: halo 3 za kazdym uruchomieniem gry sciaga mi update....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...