Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Koziou nie wiem czy to coś da, ale jak przedłużałem w WoWie subskrypcje z karty to też takie coś było, że automatycznie zżerało kase na następny miech. Mogłem to wyłączyć poprzez opcję "Cancel current subscription plan" i zmieniałem tam opcję na "Different payment method" po czym wybierałem "Pre-paid card". Wtedy konto zmieniało status z Active na Cancelled i po wyczerpaniu abonamentu było nieaktywne. Nie wiem, może coś podobnego przy Xlive jest.

Odnośnik do komentarza

W naszym odziale i tak raczej nic nie zalatwisz ,nie jesli o live biega.

Mialem podobne problemy.Dzwonilem ,prosilem i nic sie nie dalo zrobic tylko uparcie twierdzili ze musze zaplacic.Olalem ich i jakis miesiac pozniej sami zdjeli status suspended z konta.Napisali ze za kare ze nie place.Ofcoz jak sam to chcialem zrobic to nie ,nie da sie.Dziwni sa.

 

Tak propo odnosnie Twego kumpla.M$ nie banuje konto a tylko je zawiesza i uniemozliwia podpiecie do live.Nie wiem do konca jak to wyglada u Ciebie ale masz te same "symptomy" ktore i ja mialem.Nie dalo sie usunac karty a malo tego tu Cie zmartwie nie dalo sie wprowadzic kodu ze zdrapki.Jak bedziesz dzwonil to tylko do angielskiej infolini i uzbroj sie w cierpliwosc i przygotuj sporo talarow bo koszt jest dosc drogi.Mnie wyszlo ponad 40 zlotych a i tak nic nie wskoralem.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
czyli jednym slowem wystrzegac sie wpisywania i placenia karta i tyle

zdapki najbezpieczniejsze...

 

Zasadniczo to dobry sposob ale jesli wiemy ze mamy zamiar skonczyc z takim rodzajem platnosci lepiej za wczasu wykonac odpowiednie kroki.W momencie kiedy konto zostaje zamkniete czy no nasza karta zostanie skradziona a my dostaniemy nowa moga byc problemy.Pol biedy jesli jestesmy w docelowym kraju na ktore mamy konto.Sprawa wtedy jest prosta i nieskomplikowana.Jednakze w naszej sytuacji gdzie jak wiadomo na PL nikt konta live nie ma zaczynaja sie schody a wtedy zdrapka to najlepsze wyjscie.

 

@Scorp1on http://www.mygamercard.net/

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Zobacz czy uda ci sie zainstalowac ja na dysku, jesli nie to byc moze cos dzieje ci sie z laserem w kosnoli, sprwadz czy inne plyty dzialaja poprawie

jesli nie to postaraj sie te plytke przeczyscic ^^ (mi przez plamke po palcu takie cos wyskakiwalo) jak nie bedzie dzialac to jesli nie kupywales przez allegro itp. moze uda ci sie ja wymienic w jakims Saturnie czy MM.

Odnośnik do komentarza
konsola jest z Avansu, mozna ja wymienic w razie czego w dowolnym punkcie ? czy tylko w miejscu zakupu ?

wymienic? to ile ja posiadasz?

raczej naprawic i zazwyczaj lepiej to samemu zrobic w MS by pozniej nie zostac z reka w nocniku (czyli aby avans nie zarejestrowal je na swoje dane i pozniej jak skonczy Ci sie gwara avansu a bedzie producenta juz nic nie zareklamujesz bo eni bedzie Twoich danych jako wlasciciela...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...