Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma NFS: Pro Street i miał kłopot z grą ponieważ, podczas wczytywania jednego z wyścigów konsola wieszała się i nie można było jej zresetować poprzez wysunięcie tacki, tylko power off rozwiązywał sprawę. Sprzedał grę i kupił inny egzemplarz, problem jednak pozostał. Dopiero zgranie gry na dysk pomogło. Ja już opowiadałem o tym jak moja konsola, rzadko, na niektórych grach łapie zwieszki w taki sposób jak tutaj. Dzisiaj jednak na Colinie stało mi się coś takiego jak kumplowi z NFS'em, jednak ani z dysku ani z płyty gra nie chce ruszyć. Jutro zamierzam sprawdzić te grę u kumpla, ale Was chciałem zapytać, czy możliwe są takie wady płyt? Czy to wina sprzętu? Brak rys na płycie, a nawet jakby było to spowodowane rysami, to wiem, że pojawił by się komunikat, a nie takie zawieszanie konsoli.

Co do Colin'a to znalazłem odpowiedź u kumpla, po tym jak sprawdziłem grę na jego konsoli. Wyścig również nie chciał się wczytać, lecz konsola mieliła i mieliła płytę, a zwiechy się nie doczekaliśmy. Natomist u mnie konsola najzwyczajniej łapię zwiechę w tym momencie. Mamy inne wersje konsol i inne napędy ja mam Premium z napędęm Benq, zaś on Arcade z LiteOn'em. No i moja konsola ma niecały rok użytkowania, a jego nie wiem czy całe pół. Mój wniosek jest taki, że winowajcą zwiechy jest napęd, lecz większej różnicy to nie czyni, ergo i tak nie wczyta i tak.

Odnośnik do komentarza
Co do Colin'a to znalazłem odpowiedź u kumpla, po tym jak sprawdziłem grę na jego konsoli. Wyścig również nie chciał się wczytać, lecz konsola mieliła i mieliła płytę, a zwiechy się nie doczekaliśmy. Natomist u mnie konsola najzwyczajniej łapię zwiechę w tym momencie. Mamy inne wersje konsol i inne napędy ja mam Premium z napędęm Benq, zaś on Arcade z LiteOn'em. No i moja konsola ma niecały rok użytkowania, a jego nie wiem czy całe pół. Mój wniosek jest taki, że winowajcą zwiechy jest napęd, lecz większej różnicy to nie czyni, ergo i tak nie wczyta i tak.

a mój wniosek jest taki ze płyta ma uszkodzenie

Odnośnik do komentarza

osobiście korzystam z X360 jako odtwarzacza DVD i bardzo sobie chwalę.

nie sprawia mi żadnych problemów. jedynie w przypadku niektórych filmów miał tendencję do zmiany sposobu wyświetlania obrazu w trakcie filmu w zależności od tego czy na ekranie wyświetlane są napisy czy nie. ale to miało miejsce w przypadku 2 czy 3 filmów, a i to stare pozycje były.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...