Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

jakies dziwne bajery mam z konsola. Zaczne od tego ze chyba nie potrzebnie wlazlem w dysk i wybralem "usun podreczna pamiec systemu" czy cos takiego. Po tym wlaczylem borderladns i zauwazylem takie czarne kropki na ekranie, wylaczylwem gre i konsole i po ponownym wlaczeniu, wyskoczyl mi blad e74, kod bledu 1022. Uszkodzone wejscie a/v czy cos w ten deseń. Pozniej probowlaem kilka razy wlaczac ale nic nie dawalo, co dopiero jak zdjalem dysk twardy to ruszylo. Konsola sie odpalila ja wlozylem dysk twardy i wszystko smiga. Z ciekawosci znowu wybralem czysczenie podrecznej pamieci i znowu byly czarne kropki i ten sam blad co wczesniej... sprawdze niedlugo czy moze znowu sie uda ja jakos odpalic

Odnośnik do komentarza

To i ja wtrącę swoje 5 groszy jeżeli rysy powstały w wyniku np.spadnięcia xbox,zmiany pozycji podczas pracy konsoli, to po płycie.

 

 

Takie mam pytanie bo kupuje znowu xbox 360 a nie pamiętam jeżeli skonwertuje film z napisami programem AVIAddXSubs to film będzie działać z napisami?

Odnośnik do komentarza

Ja mam 2 krótkie pytanka - zdaję sobie sprawę ze odpowiedzi na nie napewno juz gdzieś są na forum ale jest tego trochę za dużo do przeczesania a na serio mi się spieszy. Moj stary X360 zaczął nawalać (zawiesza sie - pewnie układ chłodzenia się zepsuł i konsola się przegrzewa) więc chcę kupić nowego. Pierwotny plan zakładał zakup ARCADE i przełożenie dysku ale z uwagu na niewielką różnicę w cenie i fakt że całą resztę sprzętu AV mam czarną zainteresowałem się modelem ELITE. I teraz pojawia się dwa pytania:

  • jeśli konsole kupowałbym np. w MM to jak sprawdzić czy jest to napewno JASPER?
  • czy można jakoś bezproblemowo przegrać zawartość starego dysku na nowy (profil, save'y itp.)? Czytając opisy na stronie MS można odnieść wrażenie że kiedyś do Elite dodawali kabel do transferu danych. Wiecie może czy dalej to robią ?

 

 

PS. Właśnie oglądnąłem filmik o transferze licencji i ograniczeniach w stylu "można to zrobić raz na 12 miesięcy" (!!!). Na serio stanę się wrogiem MS. Samą konsolę zrobili na serio świetną, ale szpony wbijają w użytkowników zdecydowanie za mocno...

Edytowane przez PePeP
Odnośnik do komentarza

Tylko , że niektóre elementy na memorke mogą się nie zmieścić , a wiadomo im większy jej rozmiar tym droższa.

Do elita nie dołączają tego kabelka(+CD) , ale wystarczy , że zarejestrujesz konsole na infolini i wytłumaczysz dlaczego takowy potrzebujesz to wyślą ci bezpłatnie. Dotyczy to tylko wersji Elite (ja czekałem ok.2 tygodnie). Odnośnie transferu DLC i innych dupereli , możesz je przypisać do danej konsoli raz na 12m-cy - ma to zapewne za zadanie ukrócenie handlu dodatkami... , wrogiem MS-u na pewno nie będziesz.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...