Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

raczej każda wersja kloca prócz jaspera i slima to pewny zgon. Znajomy prowadzi profesjonalny zakład elektroniczny naprawiający lapki, konsole itd., dostał sporo starych xów i ps3 ale ani jednego X slima. Równie dobrze można napisać że slim jest od 15mc na rynku więc roczna gwarancja MS ale u nas sporo osób ma przerobione konsole, na forach o tym E82 pusto, wszystko to prawie 2 filmiki z okresu letniego 2010 i robienie sensacji.

Sam mam slima i kilka kumpli również, jedni ponad rok inni parę miesięcy zero problemów ale na jakiś werdykt za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanie: Ile tych pendraków po 16 Gb można podłączyć do X360 ? 1 czy 2 ? I jeszcze jedno pytanie - mógłby mi ktoś jakieś takie dobrze działające z X360 pendraki polecić (i oczywiście jak najtańsze) co bym mógł na nich trzymać jakieś gry Arcade, savey, a w ostateczności odpalać z nich gry retail ?

 

Takie coś zdałoby egzamin ?

http://allegro.pl/pendrive-16-gb-kingston-16gb-dt-g3-wyprzedaz-i1808248116.html

 

Mam oryginalny dysk 60 Gb i nie chce go zmieniać, ale te paręnaście Gb więcej na "pierdoły" by się mogło przydać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Przypadkiem na allegro natknąłem się na coś takiego http://allegro.pl/po...1807456332.html w dziel Xbox. Czy to w ogóle coś daje? Opłaca się coś takiego kupić?

 

Jeszcze jest coś takiego: http://allegro.pl/co...1806283042.html

 

@down

Tak właśnie przypuszczałem. Dzięki.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Od kiedy produkowane były Jaspery? Mam konsole z pierwszych partii wersji 60 GB już 3 lata i najmniejszego problemu z nią nie było. Data produkcji 25 lipca 2008, jak mniemam to właśnie jest Jasper?

najlepiej sprawdź zasilacz, jeśli 175W Falcon, 150W Jasper

 

 

Mam pytanie: Ile tych pendraków po 16 Gb można podłączyć do X360 ? 1 czy 2 ? I jeszcze jedno pytanie - mógłby mi ktoś jakieś takie dobrze działające z X360 pendraki polecić (i oczywiście jak najtańsze) co bym mógł na nich trzymać jakieś gry Arcade, savey, a w ostateczności odpalać z nich gry retail ?

 

Takie coś zdałoby egzamin ?

http://allegro.pl/pe...1808248116.html

 

Mam oryginalny dysk 60 Gb i nie chce go zmieniać, ale te paręnaście Gb więcej na "pierdoły" by się mogło przydać.

lepiej już kupić WD Bevs 250GB za 150zl

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Od kiedy produkowane były Jaspery? Mam konsole z pierwszych partii wersji 60 GB już 3 lata i najmniejszego problemu z nią nie było. Data produkcji 25 lipca 2008, jak mniemam to właśnie jest Jasper?

 

Jak 3 lata to Falcon. Ja mam swoją konsolę 3 lata i 2 miechy i to właśnie Falcon, jaspery jeśli dobrze pamiętam pojawiły się parę miechów później.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jestem trochę zbity z tropu, zakupiłem X360 slim i chciałem dokupić dysk: http://allegro.pl/250-gb-xbox-dysk-250gb-do-xbox-360-slim-nowy-i1803962911.html

Niepokoi mnie fakt, że stracę gwarancję o czym wcześniej nie wiedziałem..

'Dysk jest kompatybilny z każdą konsolą Xbox 360 Slim.

(Po wymontowaniu dysku z kieszeni HDD XBOX SLIM (związane z utratą gwarancji) będzie działał w "starej" wersji konsoli XBOX 360 (wymagany kabel do podłączenia - nie zawarty w zestawie)'

Panowie gdzie muszę zakupić dysk aby nie stracić gwarancji?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam pytanko

 

chciałem ostatnio (w sumie to nadal chcę) kupić xboxa slim 4 GB. po obdzwonieniu większości sklepów w stolicy, zadzwoniłem do Ultimy, gdzie pani mi powiedziała, że nie mają xboxów. po spytaniu o taki stan rzeczy (bo w żadnym sklepie nie mieli na sprzedaż slimów 4GB), miła pani mi powiedziała że, nie może mi nic powiedzieć, ale warto poczekać i teraz nie jest dobry moment na kupno xboxa po czym się rozłączyła. pomyślałem że próbują mnie zrobić w ch...a i zadzwoniłem jeszcze raz. odebrał gość który na to samo pytanie powiedział coś o nowej wersji xboxa i żebym lepiej poczekał

 

ktoś coś wie na ten temat? czy to poprostu jakaś ściema?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Witam

 

Czy pojawiające się co jakiś czas wyprzedaże oraz przeceny gier i dodatków na xbox live dotyczą także kont Xbox Live Free? Chciałem kupić w promocji Shank'a i Ilomilo, ale nie mam golda, tak więc nie wiem czy jest sens doładowywać konto punktami.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

NIE ! Promocje dotyczą wyłącznie posiadaczy kont Gold.

Odnośnik do komentarza

zawsze tak było lecz:

 

http://www.onlinecen...ive-Arcade.html

 

zazwyczaj promocje dotyczą tylko goldów ale widać niektóre są wyjątkami raz na jakiś czas.

 

 

@Don no dokładnie, DotW zawsze jest dla ozłoconych, większość innych w sumie też. trzeba sprawdzać dokładnie bo czasami zdarzy się jakiś wyjątek od reguły.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

mam pytanko

 

chciałem ostatnio (w sumie to nadal chcę) kupić xboxa slim 4 GB. po obdzwonieniu większości sklepów w stolicy, zadzwoniłem do Ultimy, gdzie pani mi powiedziała, że nie mają xboxów. po spytaniu o taki stan rzeczy (bo w żadnym sklepie nie mieli na sprzedaż slimów 4GB), miła pani mi powiedziała że, nie może mi nic powiedzieć, ale warto poczekać i teraz nie jest dobry moment na kupno xboxa po czym się rozłączyła. pomyślałem że próbują mnie zrobić w ch...a i zadzwoniłem jeszcze raz. odebrał gość który na to samo pytanie powiedział coś o nowej wersji xboxa i żebym lepiej poczekał

 

ktoś coś wie na ten temat? czy to poprostu jakaś ściema?

A powiedzieli ci mniej więcej jak długo poczekać? Albo czy będzie taniej, czy drożej? Bo sam też na dniach chcę kupić X360 i po tym info nie wiem za bardzo czy czekać, czy brać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...