Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Może więc zacznij szukać w grach 3d na xboxa. Myślę że niektóre z nich posiadają właśnie rozdzielczość 1080p. Masz tu jeszcze kilka tytułów z 1080p:

Sacred 2

Fifa Street 3

NBA Home Street Court

Virtua Tennis 3

Minecraft

Goldeneye Reloaded.

Crysis

Zajrzyj jeszcze na tą stronkę , ale informacji o rozdziałce szukaj także w komentarzach .

http://hdgames.net/

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale to ze wspiera 720p i 1080p to nie znaczy że natywna rozdzielczość jest 1080p ... czy nie?

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-crysis-face-off?page=2

 

Much like in Crysis 2, the native resolution on 360 has remained at 1152x720, with a soft lock that results in occasional tearing at the top 5% of the screen. This is largely unnoticeable, and will often be obscured by the overscan area set by default on most HDTVs. Meanwhile, the PS3 runs with v-sync engaged, and also reuses the 1024x720 native resolution standard set by Crysis 2 - a reduction in fill rate which also saves them a whopping 14MB of RAM in the process.

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

Pewnie masz rację i rozdzielczość może być upsacalowana do 1080p. Ale w takim razie nie wiem po co Crytek wypuszczał to info tym bardziej skoro wypuścili pierwszą część pól roku po dwójce, myślałem że na tyle oswoili się z programowaniem Cryengine 3 i potrafią wycisnąć w jedynce 1080p na konsolach. Większość dzisiejszych tytułów posiada już informację o obsługiwanej rozdziałce mimo że jest tylko sztucznie podniesiona do 1080p. Co by nie było gdzieś kiedyś wyczytałem że efekt upscalingu wykonany przez konsolę wygląda lepiej niż ten wykonany przez tv.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym wykorzystać 1-miesieczne konto trial po zakupie nowego Xboxa.

Konsola pyta sie mnie o nr karty kredytowej. Bez tego nie idzie dalej aktualizacja i siedzę na silver accouncie.

Można wrzucić jakoś tego golda bez podawania paypalu czy nr karty.

 

Nie mam zamiaru płacic za usługę kredytówką + wole zdrapki, kody.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wykorzystać 1-miesieczne konto trial po zakupie nowego Xboxa.

Konsola pyta sie mnie o nr karty kredytowej. Bez tego nie idzie dalej aktualizacja i siedzę na silver accouncie.

Można wrzucić jakoś tego golda bez podawania paypalu czy nr karty.

 

Nie mam zamiaru płacic za usługę kredytówką + wole zdrapki, kody.

zawsze było bez PP czy karty, gold sam wskakiwał na pierwsze 3 nowe konta online w x360 albo coś źle robisz albo coś się zmieniło, ostatnio to rok temu takie konto aktywowałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...