Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie. Zamierzam z powrotem kupić Xboxa 360 dla paru gier ekskluzywnych, ps3 dalej będzie główną konsolą, więc nie musi być to nic nowego. Czy te ostatnie wersje dużych białych konsol były względnie ciche ? Bo mój pierwszy elite działał jak odkurzacz, a slim który później miałem był już w miarę cichy. No i czy do slima wchodziły normalne dyski, takie jak w laptopach ? Miałem wersję 250 gb slim ( trochę żałuję, że się jednak pozbyłem, limitka z halo reach, piękna była :confused: ) , ale nie interesowałem się za bardzo co było w środku :]

 

Jako, że będzie to konsola, którą będę rzadziej odpalał, liczy się dla mnie ofc cena, ale głośność pracy jest dla mnie szalenie ważna.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Do konsol wchodzą normalne dyski 2,5 cala jak do lapka ale jest jedno ale - trzeba taki dysk odpowiednio przerobić - cały proces jest bardzo prosty i polega na tym że do dysku trzeba wgrać nowy Firmware aby Xbox chciał z nim współpracować - no i dysku nie możesz kupić dowolnego - dyski które współpracują z X'em to WD seria: BPVT BUDT BEVS BEAS BEVS BEVT BEKT BJKT (prawdopodobnie wszystkie WD współpracują ale te serie które podałem są na 100% potwierdzone - np. wszystkie WD Blue i WD Black series).

 

Problem polega na tym że aby przerobić taki dysk żeby nasz X go widział trzeba go podpiąć bezpośrednio do lapka lub PC'ta lub jakiegokolwiek złącza STAT zrobić botowalnego pena, ściągnąć i wgrać tzw. hddss.bin do dysku odpowiednie dla danej wielkości dysku (np. do 120 będzie inny Bin file niż do 250 ) za pomocą hddhackr i gotowe - brzmi skomplikowanie ale takie nie jest ;)

Kieszeni nie musisz kupować do Slima - chyba że kupisz X'a Fata to wtedy bez kieszeni nie podłączysz dysku (tak - w fatach też są dyski 2,5 cala z tym że w obudowie bez której nie ma ich jak podłączyć).

Zawsze możesz kupić oryginalny dysk od MS'u albo zainwestować w Pendrive'y.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jakbym kupował teraz 360 to brałbym slima, mam falcona białego - wytrzymały skubaniec już 4 czy 5 lat i Skyrima 240 godzin po 8 do 10 dziennie wytrzymał, ale pracuje zdecydowanie głosniej niż ps3 - napęd głównie - do tego zasilacz w nieodpowiedniej pozycji ustawiony - potrafi hałasować. Sam muszę postawić zasilacz na boku, żeby cicho chodził. Gdyby nie przeprowadzka i męczarnie z przenoszeniem danych między konsolami i licencji to bym sobie jakąś limitkę strzelił 360 a tak dopóki mój Falcon zyje to niech żyje.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Da rade wgrać title update bez xbox live? Kupiłem Max'a i chciałem zobaczyć spolszczenie. Ściągałem title update ze stronki, wrzuciłem wg poradnika na pendrive do folderu cache ale to nic nie daje. Konsola mi tego nie znajduje i za każdym razem okazuje się, że plik znika z folderu oO

Odnośnik do komentarza

Don Sterydo czy inni Panowie - widzę, że po wczorajszej aktualizacji jak podłączam pena to pokazuje mi, że mogę 32 Gb max pena wsadzić do USB i teraz pytanie czy to jest 32 GB na dwa peny? Czy zwiększyli i 32 GB na jednego pena? Wymieniłem dysk twardy w ps3 i na 360 już kasy brakuje na wymianę to bym zainwestował w dwa peny 32 i byłoby gitarka. Może ktoś się orientuje?

Odnośnik do komentarza

memorka nie jest 100% alternatywa dla HDD juz nie mowiac o ograniczonym miejscu, nawet 32GB to na te czasy smiech na sali..

po za tym te ograniczenia to robia po to zeby nie korzystac z dyskow pod USB, jakby nei bylo ograniczen do 32GB to by mozna bylo moiwc o jakies alternatywie dla dysku hdd konsoli czyli podpiecie np 1TB w USB i z niego stworzenie memorki 1TB

 

i nie wiem co masz na mysli piszac ze pen jest za grosze, tym bardziej do slima gdzie wkladam sobie dysk jak chce bez niczego wiecej, dyski 2,5" zawsze beda tansze od penow podobnej pojemnosci, juz nie mowiac o dyskach duzej pojemnosci

pewnych rzeczy nie daja robic na memorce, np emulator X1...nie pamietam tez czy nie bylo problermu z instalowaniem np textur HD do jakies tam gry ze tylko mozna bylo to dac na hdd, zawsze wymyslaja cos aby zmusic do zakupu HDD wiec lepiej kupic czy zrobic i miec spokoj z pelna funkcjonalnoscia konsoli...

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, mam głupi problem..

przeprowadziłem się ostatnio i mam zabytkowy crt jakieś 32 cale.. problem w tym że jeżeli chcę przeczytać jakiś tekst wyświetlany na ekranie to muszę przybliżyć się minimum 3 razy i jeszcze do tego oczy wysilać.. można coś z tym jakoś zrobić (oprócz wymiany telewizora.. :P)

 

edit..

i jeszcze jedno.. je*bie mi sie zegarek w konsoli i przez to mam czasem problem z sejvami bo nie wiem który jest najaktualniejszy.. chocby nie wiem co zegar zawsze cofa się do 12 czy tam 12:30 i od tej pory zaczyna liczyć czas od nowa za każdym włączeniem konsoli...

Edytowane przez joseph
Odnośnik do komentarza

Co do pierwszego, tylko wymiana telewizora, ew. spróbuj podpiąć konsolę kablem component czy też rgb, o ile masz taką opcję, a korzystasz z dodawanego w zestawie kompozytowego.

Co do drugiego, miej konsolę na stałe podłączoną do zasilania, odpiącie powoduje wyzerowanie zegara.

Odnośnik do komentarza

Co do pierwszego, tylko wymiana telewizora, ew. spróbuj podpiąć konsolę kablem component czy też rgb, o ile masz taką opcję, a korzystasz z dodawanego w zestawie kompozytowego.

Co do drugiego, miej konsolę na stałe podłączoną do zasilania, odpiącie powoduje wyzerowanie zegara.

 

moze też podpiąc do netu :) zegarek sam się będzie nastawial :)

 

jak to jest z tym xbox music? jest w PL? będzie? bo bing mi wyszukuje teledyski ... ale nie mogę ich odpalić

Odnośnik do komentarza

Kupiłem pada na allegro i mam mały problem z lewym analogiem a dokladniej mówiąc z jego czułością. Wystarczy, że położe palec na jego dolnej części, w ogole nie wychylam go w tą strone a w menusach gier przeskakuje mi szybciej niż w góre/na boki przy maxymalnym wychyleniu :ph34r:

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...