Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: jest jakiś magiczny trik, żeby zrzucić na HDD grę z pierwszego Xboxa? No denerwuje mnie ten szum, do tej pory zawsze wszystko na dysk wrzucałem, a tu wpadło mi w łapy pierwsze Ninja Gaiden i żeby pograć muszę się zmagać z tym cholernym obracaniem się płyty.

Odnośnik do komentarza

Dobra kolejne debilne pytania mam, wybaczcie. Doładowałem sobie dzisiaj punkty microsoftu co by sobie jakieś dlc i gierki (głównie Trials'e) łyknąć, wiadomo. No i poczekam jeszcze na promocje, ale gdzie te promocje można obczaić? Jak jest promka na PSS to na ps3site od razu coś wysmarują, nie mówiąc o playstation blog gdzie wszystko jest z wyprzedzeniem. Przejrzałem portale xboxowe i na bieżąco nikt nie informuję. Na polskich stronkach to ja nic nie widzę o tym. Wy tu czasami coś piszecie, no ale np. promocję na Trials HD i Evolution przegapiłem ostatnio. W ogóle najczęściej o tych promocjach dowiaduję się jak już mijają. Czaję się na dlc do Alana Wake'a i tutaj już nie chcę dać dupy :) Sprawdzacie to zawsze na konsolach? Nie do końca tam jeszcze ogarniam ten sklepik i też nie widzę tych promocji ;/

 

A druga sprawa to te kody na 48h golda (czy tam tylko grę przez neta) co na allegro są. Skąd oni mają te kody? Kupował ktoś kiedyś to? 48h to dla mnie git, bo online gram najczęściej w weekendy po nocy, także za 1zł to mi pasuję. Ale jak to jakieś lipne, to mi konsolę zbanujo czy wpadną czarni o 6 rano do chaty. Wole zapytać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

schabek, nie wiem jakie Ty strony sprawdzasz, ale o tych promocjach co były ostatnio to było wiadomo już dwa tygodnie wcześniej i praktycznie wszystkie portale o klocku o tym pisały. Jeżeli chodzi o promocje tygodniowe, to Major Nelson pisze o nich regularnie na swoim blogu - http://majornelson.com/

 

Tylko co Ci po tych promocjach jak Golda nie masz? Te promocje przez da tygodnie co szły to były dla wszystkich, ale normalnie praktycznie wszystkie są tylko dla abonentów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kody są z dema monster hunter - demo tylko z rynku japońskiego

 

zmieniasz region na japonię - restart konsoli - zakładasz konto - pobierasz demo - w demie przepisujesz capcha i masz triala (kiedyś były na 14 dni)

kodów możesz zrobić ile chcesz - nowe konto - demo - itd. itd

 

do przepisania obrazka użyj tego :

 

 

96yh45.jpg

 

 

po co płacić cwaniaczkom jak można mieć za free

Edytowane przez maciekww28
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zadowolony. Ciężko mi coś więcej powiedzieć. Na tą chwilę jeszcze ogromnym kalectwem się wykazuję i poza gierkami mam problemy w używaniu xboxa. No ale w końcu to konsola do gier, a te bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Alan może stać obok Heavy Rain, gameplaye inne ale fabuła i klimat ociera się o doskonałość w obu. Forza Horizon > Gran Turismo 5. No ale Horizon jest bardziej arcade'owy także musiał mi podpasować. Jak sobie pomyślę, że jeszcze Gearsy przede mną i Halo to banan z ryja nie schodzi. No i Wieśka jeszcze mam do zrobienia. Szkoda tylko, że Wiechu i Alan są też na kompa :) No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Mimo wszystko pod względem exów (zaliczam do nich wieśka i alana) plej raczej wygrywa. Ucharted, inFamous, GoW, Killzone, Motorstorm. Ich raczej Gearsy z Halo nie przebiją. Ale nie o to chodzi. Bawię się świetnie. Golda w końcu wykupię sobie, pewnie z nim jest też jakoś bardziej 'społecznościowo', ciekawiej. Padzior mega wygodny! Na xboxie grałem raz u kumpla, w media, i raz w multikinie przed filmem. Pada obawiałem się najbardziej, ale okazało się, że jest świetny. Chyba lepszy od DS3 nawet! Nie mam też kinecta, nie wiem czy dużo tracę, pewnie z czasem kupię. Wydaję się fajnieszy niż move (na którym pograłem...z 3h łącznie? a mam prawie od premiery ;/) ale wyścigi na pontonach czy inne 'popierdółki' średnio mnie jarają.

 

Jedyna gra w którą grałem na PS3 i na Xboxie to Mass Effect 3. Mimo, że na ps3 grałem tylko w demko to oprawa na mnie wrażenia nie zrobiła. Na xie wygląda super, z resztą jak każda inna gierka. Także gadania, że prawie zawsze multiplatformowe gry lepiej wyglądają na x360 są prawdziwe jednak :) No ale teraz już mnie to nie boli ani trochę bo wybór :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam problem z nowym Xboxem slim a mianowicie z wyjściem optycznym konsoli. Gdy podłącze kabel optyczny do tyłu konsoli na głośnikach słyszę dziwne ciche ale denerwujące dźwięki przypominające czytanie płyty przez zużyty laser. Dźwięk jest. Cały czas korzystam z DD 5.1

Problem zanika po podłaczeniu optyka pod kabel Vga jak i Component. Czy ktoś z was spotkał się już z taką wadą ? wkvrwia mnie to niesamowicie :/

Edit: Już wiem co powodowało ten dziwny szum, w ustawieniach konsoli miałem włączoną opcję dźwięk przy zbieraniu tła ( Rating collection sound ) :whistling:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio wlaczylem konsole, wybralem profil, pokazala sie tapeta dashboardu, ale caly czas krecilo sie to koleczko loadingu i tak dosyc dlugo. Moglem wejsc w guide menu, ale nic poza tym, restart konsoli nie pomogl, dziala jedynie hardcorowe odciecie zasilania poprzez odlaczenie kabla zasilania. Po tym bylo ok i menu znowu normalnie sie zaladowalo.

 

Co to moze byc ? Gry normalnie dzialaja, ale po wlaczeniu konsoli kilka dni pozniej dashboard znowu sie zawiesil na tym loadingu.

Dodam, ze nic nie zmienialem w opcjach konsoli lub neta, wszystko zawsze bylo odpowiednio sustawione, wiec to raczej nie wina konfiguracji sieci bo sprawdzalem nawet z odlaczonym kablem netu.

 

Czy moj iksboks zdycha ?!

Nie chce mi sie w to wierzyc, moze i ma swoje lata, ale zawsze o niego dbalem - wycieralem regularnie kurze, nie stawialem na nim doniczek z kwiatami, mial dla siebie duzo przestrzeni. Jedynie co to moze..... chodzi o to, ze multiplatformy wybieram zazwyczaj na konsole Sony (bo jest darmowy online :D ) i generalnie gram czesciej na PS3, wiec X360 strzela teraz focha i sie buntuje - sam juz nie wiem. Doradzcie !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

stem świeżym posiadaczem X360 w wersji SLIM. Kupiłem tą edycję z Black Ops 2.
Otóż chciałbym podłączyć się do internetów ale nie bardzo mogę. Mam router w domu marki Pentagram CERBERUS P6361 i wszystko w domu jest pod niego podłączone. Wszystko co ma internet ma się rozumieć i wszystko działa bez zarzutu... poza X-klocem.
Kiedy próbuję połączyć konsolę z siecią bezprzewodową to przy teście połączenia wyskakuje mi błąd. Test mi wywala przy pierwszej próbie tj. Konsola -> mój router
Raport wygląda tak:
W: 0000-0000
X: 8000-0000
Y: 0000-0000
Z: 0000-0000
ID: FFFF-FFFF
L: 8015 - 1000
Q: 8007 - 0435
A: 0.0.0.0/0.0.0.0
G: 0.0.0.0
D: 0.0.0.0, 0.0.0.0
N: Pentagram
S: WPA2
C: o
Powiedzcie mi co ja mam zrobić. Porty odblokowałem, DHCP mam enabled, MAC dodałem do listy na routerze. Zakładając oczywiscie że wszystko dobrze zrobiłem. Wpisane ręcznie również nie pomaga. Szperałem już dosłownie wszędzie w tym jak i w internecie. Podłączenie konsoli przez kabel nie wchodzi w grę ponieważ za dużo sprzętu mam w domu z netem, by rezygnować z Wifi ktore dziala doskonale na reszcie sprzętu tylko tu bublem wieje. Any ideas? Coś co mogę zrobić? Uprzedzam że jestem zielony w temacie więc za rączkę prowadzenie, mile widziane.
Naprawdę szkoda by było kupić konsolę a wychodzi na to że nie mogę po sieci pograć :|

 

 

ZIomeczek ma taki problem. Ja sam mam starszego xa i łącze się po kablu więc raczej nie wiem o co b. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

@Up

 

Możesz kupować różne them'y z gier, które stanowią tło (znajdziesz je w dodatkach do danej gry; zwykle kosztują po 240 msp). Jest też możliwość zgrania zwykłej grafiki (nie pamiętam rozdziałki), którą możesz ustawić jako tło dashboardu na podobnej zasadzie jak tło pulpitu windowsa.

 

Ja mam inne pytanie:

 

Nie mam żadnej gwarancji, że byle która kierownica z usb będzie działać na mojej konsoli? Musi być dedykowana dla Xboxa (takich jest tyle co na palcach jednej koślawej ręki Mędrka)? Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś szajsu za 150zł z usb i ciekawi mnie czy zadziała.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...