Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W Marcu chciałbym kupić konsole,czy moglibyście mi powiedzieć:

1.Który model jest lepszy Premium czy Arcade?

2.Jak to jest z gwarancją?Czy żeby była ważna to trzeba najpierw zarejstrować konsole w sieci?

3.Czy konsole lepiej kupić w markecie czy na Allegro?

4.Na jaki adres najbezpieczniej można się zarejstrować w LIVE {UK czy USA}?i czy ożna podać swój prawdziwy adres?

Odnośnik do komentarza
To jak to jest z płaceniem? Kilka osób pisało że odrzuca nasze(polskie) karty przy próbie płacanie.

XL nie przyjmuje już płatności kartami kredytowi wydanymi w PL - pozostały nam tylko zdrapki...

 

Ale jak już dochodzi do kupna punktów i abonamentu, to taniej jest w przypadku kont na USA :(

W tej chwili (zdrapki) nie ma już takiej róznicy, jak kiedyś przy płatnościach kartą (w $$ zawsze wychodziło taniej niż w funtach UK).

Zdrapkę na 2100 MSP kupisz za ok. 100 zł, 12 m-cy XL Gold ok. 150 zł...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Witam!!!

Nie wiedziałęm gdzie umieścic moje pytanie więc daje je tutaj...

Mianowicie mam mojego Xa premium bez HDMI podpietego po zwykły panoramiczny TV Philipsa...mam z nim 2 problemy otóz przy przełączeniu na AV po bokach mam dwa szare pasy...próbowałem zmiane ustawien w konsoli i w tv :P obraz za nic nie chce sie rozciągnąć...drugi problem to dema smigające w 60Hz po przeąączeniu w ustawieniach konsoli na te opcje ekran zaczyna migac nie da sie grac...Czy ktoś moze udzielic jakis rad???

Odnośnik do komentarza

dziś wróciła konsolka z Czech, ale nie mogę odzyskac gamertaga.Wyskakuje mi informacja o błędzie 8007065B:0 lub 8015003:0. Dzwoniłem na helpline, ale przecież mi ten pan nie pomoże, bo nie ma w Polsce live. Na xbox.com loguję się bez problemów. Usunąłem profil z hdd, usunąłem jakiś plik z marketplace, o którym ktoś pisał na onlinecenter i nic. Krem mnie zalewa, bo wszystkie achivy i opłata za live za rok pójdzie się pier..ic gdyby nie gearsy i moi przyjaciele z live opier..iłbym konsolę i kupił ps3 jak spotkam kiedys kogos z microsoftu to go pogryzę :catfight: Może znacie przyczynę a najlepiej środek zaradczy?

Odnośnik do komentarza
dziś wróciła konsolka z Czech, ale nie mogę odzyskac gamertaga.Wyskakuje mi informacja o błędzie 8007065B:0 lub 8015003:0. Dzwoniłem na helpline, ale przecież mi ten pan nie pomoże, bo nie ma w Polsce live. Na xbox.com loguję się bez problemów. Usunąłem profil z hdd, usunąłem jakiś plik z marketplace, o którym ktoś pisał na onlinecenter i nic. Krem mnie zalewa, bo wszystkie achivy i opłata za live za rok pójdzie się pier..ic gdyby nie gearsy i moi przyjaciele z live opier..iłbym konsolę i kupił ps3 jak spotkam kiedys kogos z microsoftu to go pogryzę :catfight: Może znacie przyczynę a najlepiej środek zaradczy?

Live cały czas ma problemy. Próbuj cały czas, ja miałem tak samo jak chcialem dodac Microsoft Pointsy, trzeba próbować cały czas i za którymś razem sie uda :P.

Odnośnik do komentarza
dziś wróciła konsolka z Czech, ale nie mogę odzyskac gamertaga.Wyskakuje mi informacja o błędzie 8007065B:0 lub 8015003:0. Dzwoniłem na helpline, ale przecież mi ten pan nie pomoże, bo nie ma w Polsce live. Na xbox.com loguję się bez problemów. Usunąłem profil z hdd, usunąłem jakiś plik z marketplace, o którym ktoś pisał na onlinecenter i nic. Krem mnie zalewa, bo wszystkie achivy i opłata za live za rok pójdzie się pier..ic gdyby nie gearsy i moi przyjaciele z live opier..iłbym konsolę i kupił ps3 jak spotkam kiedys kogos z microsoftu to go pogryzę :catfight: Może znacie przyczynę a najlepiej środek zaradczy?

Live cały czas ma problemy. Próbuj cały czas, ja miałem tak samo jak chcialem dodac Microsoft Pointsy, trzeba próbować cały czas i za którymś razem sie uda :P.

 

Kurcze, miałeś racje, poszło! Dzięki za radę , bo już chciałem zakładac nowe konto. POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza

Co mam zrobić? Mój Xbox rysuje płyty, za 3 dni rozpoczynają mi się ferie, do końca tygodnia przyjdzie Paradise, na dodatek przechodzę dopiero pierwszy raz gearsy, wysłać konsolę aby wymeinili napęd, czy grać dwa tygodnie, zjechać płyty i zapłacić za regenerację, a po feriach wysłać sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...