Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

moze mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić czy dane "pudło" to wersja 90nm czy 65nm ? oczywiscie pomijajac rozkrecanie ;)

 

Na drugi raz użyj opcji Szukaj ( najlepiej weź w cudzysłowia dany tekst ).

 

Co do pytania, na boku konsoli masz naklejke z kodem kreskowym, jak będzie napisane 175W ( 65nm ) to oznacza że jest to ta nowsza wersja ;), a jeżeli natrafisz z napisanym 203W ( 90nm )..to kupisz " starą " konsole :P, czytaj uważnie podczas szukania :/ pozdrawiam

bzdura

ile razy mozna pisac to samo

175W to pewna 65nm bo ten slaby zasilacz nie pociagnie juz pradozernej 90nm

203W zasilacz moze byc i w 65nm i 90nm, wiec po zasilaczu nie da sie rozpoznac czy to 65nm i trzeba konsole sprawdzic doglebnie...

 

czyli najlepiej jest szukac 175W bo nic wiecej sprawdzac i wiedziec nie trzeba ale nie oznacza to ze nie mozna miec 65nm z 203W zasilaczem bo to bzdura kompletna...

 

wiadomo cos o jakis promocjach szykowanych przez MM,itp sklepy? Typu jak to bylo na start 360 w PL, oficialnie 1600 a w MM za 1400 + PGR3

 

to byla inna sytuacja, to nie byla premiera ogolna a tylko w PL, gdzie w innych krajach byly juz packi w dobrych cenach wiec musieli zrobic od reki jakies packi w cenach porownywalnych

 

teraz masz spadek cen o 80Euro wiec to juz jest niezla promocja od MS,

ale moze z wyjsciem GTA4 beda jakies packi z ta gra taniej, na nic nowego bym nie liczyl przy tak niskich cenach za konsole

czekamy na ruch konkurencji, w tedy mozna liczyc na kolejny ruch MS...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Powiedzmy, że mam kasę akurat na xboxa 360 arcade + na jakąś dobrą grę. Niestety, nie mam tv LCD i przez dłuższy czas miec nie będę. Mam natomiast duży tv CRT i stary monitor CRT 17 ". Czy moglibyście mi doradzic czy warto się ładowac w takie combo ? Jeśli tak, to do którego odbiornika powinienem podłączac iXa? Czy po przesiadce z pierwszego xboxa na arcade będę widział przeskok jakości graficznej obydwu konsol?Oczywiście bez LCD. Z góry dziękuję.

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie warto. kup konsole, pograj na tym co masz, uzbieraj kase i kup to co sobie upatrzyles.

sam gralem na zwyklych starych CRT przez pierwsze kilka miesiecy. najpierw 21", poziej troche na 28", a znam osobiscie takich co przynajmniej rok grali na CRT.

 

co prawda jak przesiadziesz sie na LCD i odpalisz w 720p to zesikasz sie ze szczescia, ale to wcale nie znaczy, ze granie na CRT mija sie z sensem.

360ka generuje lepsza grafe niz stary X i tego nic nie zmieni. efekty, cienie, wybuchy, animacja postaci i inne (pipi)y, wszystko bedzie next gen, tylko wyswietlane z miejsza rozdzialka i na zwyklym TV. pierwsza gra jaka zobaczylem bylo demo Lost Planet i od razu zakochalem sie w tej konsoli. i wcale nie portrzebowalem do tego LCD, bo ogladalem na TV CRT. na dodatek wcale nie za duzym.

 

ogolnie obserwuje z postow ludzi, ze za bardzo skupiaja sie na tym jak gra wyglada. a grafa to nie wszystko. i nic Ci sie nie stanie jak przez jakis czas pograsz na gorszym TV. a wydawanie 200 na "okres przejsciowy" to wyrzucenie tej kasy w bloto.

odpusc sobie tylko na poczatek Dead Rising, bo Capcom zbyt doslownie potraktowal ere HD i na CRT czcionka dla niektorych jest za mala.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Hm, chyba macie rację. A już byłem tak blisko kupna tego monka :)

W takim razie (jak podał Wampis) czy moglibyście mi podac jakieś w miarę ciekawe gry, w które dałoby się grac na TV CRT?

Póki co kwalifikują się tylko PGR3, Crackdown i Saints Row. Z Gyrosami wolę zaczekac do Czerwca.

 

EDIT: Jeśli więc będę grał na TV CRT, powinienem zaopatrzyc się w kabel RGB?

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
Hm, chyba macie rację. A już byłem tak blisko kupna tego monka :)

W takim razie (jak podał Wampis) czy moglibyście mi podac jakieś w miarę ciekawe gry, w które dałoby się grac na TV CRT?

Póki co kwalifikują się tylko PGR3, Crackdown i Saints Row. Z Gyrosami wolę zaczekac do Czerwca.

 

EDIT: Jeśli więc będę grał na TV CRT, powinienem zaopatrzyc się w kabel RGB?

z tego co wiem to tylko z Dead Rising niektorzy mieli problemy z czytelnoscia czcionki. pozostale tytuly na loozie.

no moze jeszcze Lost Planet w multi, ale mieli to poprawic patchem.

 

RGB chyba nie jest konieczny. chyba, ze nie zal Ci szmalu na kabel, ktory zaraz stanie sie bezuzyteczny.

Odnośnik do komentarza

Roznica w grafice pomiedzy pierwszym Xboxem, a X360 na zwyklym crt jest widoczna. Ja obecnie gram na 29 calowym crt i przy pierwszym odpaleniu Halo 3 bylo ok, ale bez jakiegos wiekszego zachwytu nad grafika. Potem po 3-4 dniach odpalilem z ciekawosci Halo 2 na pierwszym Xboxie i sie przerazilem jakie to brzydkie.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej bedzie jak podepniesz pod ten TV i pod monitor i sam sobie porownasz i wtedy zdecydujesz, co wolisz. Jedyna zaleta tego TV to wieksza przekatna, a wiec i komfort grania. Sam prawie pol roku gralem na podobnym monitorze(przedtem podpialem pod crtka) i IMO to najlepsze rozwiazanie dla kogos, kto nie ma HDTV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...