Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam XO, od roku, ale nigdy nie kupowałem MS Points. A chcę kupic, do doatków do GtA, wieć mam 2 pytania.

 

1.Czy punkty mają jakąś date ważności, to znaczy jak załaduje je np. dziś, to będe je miał dopóki, ich nie wyczerpie, czy jak?

2.Wiem, że nie możecie, wiedzieć ile będa kosztować dodatki do Gta, ale w jakiej cenie są przeważnie dodatki do gier? Ile najwięcej trzeba było wywalić MS Pointsów za jakiś dodatek?

1. sama zdrapka ma datę ważnosci ale jesli zaraz po zakupie wklepiesz kod do xboxa to punkty te mogą leżeć na koncie ile chcesz czasu - dpuki ich nie wyczerpiesz

należy pamietać ze są inne zdrapki do kont usa i inne do kont europejskich - na serwisach aukcyjnych wciskają kit bo np zdrapki 4000MP są na konta amerykańskie i jesli chcesz używać na koncie europejskim to musisz utworzyc drugie konto (amerykańskie) i na nie sciągać asortyment z rynku. Poprostu sciągniete rzeczy/pliki są widoczne dla wszystkich kont na twej konsoli (niezależnie od regionu konta)

 

2. Koszt dodatku jest uzależniony zazwyczaj tym co to za dodatek - np 200-300 MP koszują pierdoły w stylu dodatkowy samochód trasa itp. a dodatki duże (np oblivion, tomb raider itp) to koszt 2400MP. sądze ze tyle bedą dodatki do GTA kosztować czyli 2400MP

Odnośnik do komentarza

kolo jakies bzdury wymysla z palca sobie wyssane...

 

po pierwsze rozne sa napedy i rozne sa ich awaryjnosci

po drugie nikt nie prowadzil zandych badan na ten temat wiec nie ma mozliwosci odpowiedziec na takie pytanie

 

mozna tylko ocenic ogolnie ktory naped sprawuje sie lepiej i mniej z nim klopotow, a kolejnosc na ta chwile jest taka (od najlepiej sprawujacego sie do najgorzej):

BENQ

LG

Samsung

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Czy wszystkie gry na X360 są w 16:9 ??

Jak już dostałeś odpowiedź - tak. Z tymże nie wiem co było intencją twojego pytania, jeśli chodzi o granie na 4:3 i kwestię pasów, to niektóre gry działają też w 4:3 na takich telewizorach lub monitorach. A jeśli pytałeś się po prostu w kontekście grania na TV panoramicznym to już wiesz.

Odnośnik do komentarza
Czy wszystkie gry na X360 są w 16:9 ??

Jak już dostałeś odpowiedź - tak. Z tymże nie wiem co było intencją twojego pytania, jeśli chodzi o granie na 4:3 i kwestię pasów, to niektóre gry działają też w 4:3 na takich telewizorach lub monitorach. A jeśli pytałeś się po prostu w kontekście grania na TV panoramicznym to już wiesz.

Tak, bardziej chodziło mnie o to. Nie posiadam jeszcze tivika HD, a planuję zakup X360, więc zapytałem. A czy można sprawdzić czy dana gra będzie śmigała w 4:3, bo na początku będę grał na monitorze (LG Flatron 1280x1024) albo na zwykłm TV crt 24" ;). Czy np. GTA IV chodzi w 4;3/nie ma pasów ? Telewizor planuję kupić za jakiś czas, już teraz można spotkać fajny TV za stosunkowo niską cenę. Ale głównie chce kupić X360 dla GTA IV, Halo 3, GoW I i II, ME i RE 5 :P

Odnośnik do komentarza
Czy wszystkie gry na X360 są w 16:9 ??

Jak już dostałeś odpowiedź - tak. Z tymże nie wiem co było intencją twojego pytania, jeśli chodzi o granie na 4:3 i kwestię pasów, to niektóre gry działają też w 4:3 na takich telewizorach lub monitorach. A jeśli pytałeś się po prostu w kontekście grania na TV panoramicznym to już wiesz.

Tak, bardziej chodziło mnie o to. Nie posiadam jeszcze tivika HD, a planuję zakup X360, więc zapytałem. A czy można sprawdzić czy dana gra będzie śmigała w 4:3, bo na początku będę grał na monitorze (LG Flatron 1280x1024) albo na zwykłm TV crt 24" ;). Czy np. GTA IV chodzi w 4;3/nie ma pasów ? Telewizor planuję kupić za jakiś czas, już teraz można spotkać fajny TV za stosunkowo niską cenę. Ale głównie chce kupić X360 dla GTA IV, Halo 3, GoW I i II, ME i RE 5 :P

Gdyby GTA4 i inne gry nie były w 4:3 to byś w nie nie grał? :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...