Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ciekawskich: Xbox 360 w warszawskim, nowo otwartym Saturnie jest do wyrwania za 649 PLN :blink:

Wchodzisz a tam zadnej konsoli nie ma i nawet nie bylo :}, pamietam podobny chwyt w jednej z gazetek Tesco - sprzedawli piwo (chyba warke) ktore chyba wychodzilo za zgrzewke z 30zl (moze i wiecej ale dokladnie nie pamietal ile to bylo), kumpel poszedl bo mieszkal niedaleko ale wyszedl z pustymi rekami - byla tylko tablicza ze "brak towaru z przyczyn od nas niezaleznych" or somting

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

znajomy na start 360 w Polsce w MM kupil z 10 szt nastepnie sprzedawal 100zl drozej w swoim okregu, jak byla promocja Arcade w Empiku za 800 tez szybko posza czy jakims Tesco jakas wyprzedaz Premiuma z gra. Potem na allegro te Xy z premiery na allegro za 1450 (normalnie kosztowaly 1400), a Arcade z 777zl chodzily za 800zl

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

MAM pytanie mam kasy nieco no ponad 1600 zł i mam dylemat nie wiem co kupic teraz bo:

- Mogę kupić X 360 Arcade [ tani ] do tego GTA 4 ^^

- X box Premium 999 zł no i oczywiście GTA 4

- X 360 elite hmmm raczej odpada nie wykorzystam w 100% 120 Gb dysku

- PS3 + GTA 4

 

Wcześniej miałem PSone potem PS3 od 2005 nie mam konsoli w ogóle :( Konsolki M$ są ciekawe jednak mam pewną obawę wiecie 3 czerwone DIODY hmmm Jednak gdy kupię tanszego X 360 i GTA 4 bedę miec więcej kasy( tzn. nie 100 % ) aby kupić fajny TV LCD taki 23-26 cali Samsung

Odnośnik do komentarza
nowe wersje nie sa awaryjne - narazie nikomu nie padala - jesli myslisz nad dluzsza przygoda z 360 (+ online) to lepiej brac premiuma (w przyszlosci maja byc 2 dodatki do GTA i pewnie na karte pamieci sie nie zmieszcza)

 

 

NO to bardzo miło coś takiego właśnie " Usłyszeć " gdyż teoretycznie kazdy sprzęt się psuje jednak hmmm każdy wie co mam na myśli :) A z tego co tak obserwuję OBECNIE na PS3 póki co nie bedzie wielu hitów z cyklu ONLY FOR PS3 lecz właśnie już po przykładzie GTA 4 widze ze na obie konsole wychodzą te same tytuły. Ja osobiście zamierzam bardziej pograć w domowym zaciszu hmmm czy w internecie nie wiem jeszcze... Jednak kupiłbym już wersję Premium gdyż po prostu się zwyczajnie opłaca bardziej :) W PS3 odpycha mnie CENA a mnie zalezy na kupnie TV LCD a jak kupie X boxa to bardziej realne:)

Odnośnik do komentarza

Premiera GTA IV już za ok 2 tygodnie a ja jeszcze nie mam X360/PS3 :( . Zdecydowałem się raczej na xklocka.

Primo:jest tańszy od PS3 :)

Secundo:myśle przyszłościowo ponieważ na Xa mają wyjść exkluzywne dodatki do tejże gry

Po trzecie:z tego co wiem Splinter Cell Conviction ma wyjść tylko na X360 więc wybór jest prosty

 

Dzisiaj wybrałem się do jednego ze sklepów RTV w moim mieście. Cena X Premium +2 gry to 1099 złociszy :blink: . Jako że mieszkam na za(pipi)u ,w którym nie ma porządnego sklepu zdecydowałem się na Allegro.

A teraz najważniejsze. Na chacie posiadam TV 14 cali. Raczej nie da się na nim grać, więc muszę kupić coś nowego. Dodam , że z gotówką u mnie krucho potrzebne mi coś taniego z dużą rozdzielczością. TV albo monitor. W sklepie komputerowym widziałem ładny monitor z tunerem 1366xcoś tam za 1300zł czyli nieźle. Co jest potrzebne do podłączenia takiego monitora do konsoli?

PS: Jeśli ktoś ma TV 14 cali i X360 to proszę o wklejenie fotek jak chodzi X360 na takim TV :P

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie aukcje z Allegro gdzie kolesie sprzedawali oryginalne gry w podejrzanie niskich cenach (w tak zwanych "opakowaniach zastępczych", czyli samych kopertach).

Teraz do tych co kupili, puka policja i konfiskuje gry - najwidoczniej teoria, że kolesie wynosili gry z tłoczni była prawdziwa.

Ciekawe czy ci co wtopili będą mogli liczyć na jakiekolwiek odszkodowanie z Allegro :neko:

źródło

Odnośnik do komentarza
Premiera GTA IV już za ok 2 tygodnie a ja jeszcze nie mam X360/PS3 :( . Zdecydowałem się raczej na xklocka.

Primo:jest tańszy od PS3 :)

Secundo:myśle przyszłościowo ponieważ na Xa mają wyjść exkluzywne dodatki do tejże gry

Po trzecie:z tego co wiem Splinter Cell Conviction ma wyjść tylko na X360 więc wybór jest prosty

 

Dzisiaj wybrałem się do jednego ze sklepów RTV w moim mieście. Cena X Premium +2 gry to 1099 złociszy :blink: . Jako że mieszkam na za(pipi)u ,w którym nie ma porządnego sklepu zdecydowałem się na Allegro.

A teraz najważniejsze. Na chacie posiadam TV 14 cali. Raczej nie da się na nim grać, więc muszę kupić coś nowego. Dodam , że z gotówką u mnie krucho potrzebne mi coś taniego z dużą rozdzielczością. TV albo monitor. W sklepie komputerowym widziałem ładny monitor z tunerem 1366xcoś tam za 1300zł czyli nieźle. Co jest potrzebne do podłączenia takiego monitora do konsoli?

PS: Jeśli ktoś ma TV 14 cali i X360 to proszę o wklejenie fotek jak chodzi X360 na takim TV :P

 

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ Co DO CENY ITD. PAMIĘTAJ M$ z tego co się orientuje nastepcę x360 wypuści za jakieś 2-4 lata tak więc spokojnie możesz grać. Ja sie Zdecydowałem na X360 bo:

- Większość gier w te co chce zagrać są na PS3 i X360

- CENA NISKA PREMIUM KOSZTUJE 999 zł

 

Allegro odradzam bedzie problem z gwarancją nie żałuj 50 czy 100 zł a lepiej miej wszystko na papierze :) W razie problemów z konsolką

 

14 cali i x 360 mizerny efekt jednak w Mix RTV AGD np. TV samsung 23 cale są fajne łądne mają kontrast 4000:1 i cena przystepna 1799 zł a mozesz znaleść coś wieszego i tańszego :) LG są tanie a zawsze lepsze niż 14 CRT

Odnośnik do komentarza

takim sposobem pobralem demo Paradise - dalem na sciagnie potem turnoff, po 30 min przychodze wlanczam pada, loguje sie i patrze ile mam procent, potem znow turnoff, po 1h patrze ponownie. Widocznie sie da bo po wlaczeniu i przejsciu animacji nikt nie jest zalogowany - moze wazne ze sie zaczelo sciagac z zalogowanego konta i to sie robilo w tle juz - pobieranie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...