Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem mejla do Ultimy w tej sprawie i koleś napisał że 'chyba' wszystkie modele wyprodukowane w 2008 mają już nowe bebechy (płyta, procek, zasilanie). Niestety nie mógł sprawdzić oznaczeń na pudełkach bo magazyn mają w innej części miasta.

 

Tutaj info jak poznać czy masz nową wersję:

http://xboxm.pl/topics21/jak-rozpoznac-ta-...-360-vt1679.htm

 

Gdyby ktoś chciał teraz brać XO (ja sam jestem na etapie decyzyjnym) to polecam Allegro gdzie większość sprzedających dokładnie opisuje czy ma nową wersję, oraz sklepy takie jak Gekon czy Menago gdzie również jest zaznaczone jaka to wersja. Co do sklepu PE (gdzie oczywiście najlepiej jest kupować sprzęt :) ) to trzeba by zapytać się któregoś ze zgredzioli.

 

A przede mną trudna decyzja - Arcade czy Premium. Nie muszę mieć dysku, nie gram po sieci ale boję się że mi jakieś gry nie pójdą bez HDD. Jak to jest do tej pory jak chodzi o singla? Wszystkie gry chodzą?

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

wiesz, w moim przypadku nie mam za duzo czasu na granie tak 2h max :) wiec za nim ogarne single player to troche mija a wole pograc w nowe gry niz meczyc online :) a 1000 z kazdej pozycji wogole mnie nie jara nie widze sensu grania na sile bo to sie mija z celem :)

 

co do arcade to sprawdz na pudelku naklejke jak ma 175w to znaczy ze jest wszystko nowe :P

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach mozna grac single player ciagle i nie zalacz sie do sieci zeby pograc z kumplami albo wycisnac wszystkie soki z gry...

Niektórzy faktycznie nie mają jak, mają mało czasu itd. ale wieeeeeeeeelu piraci i boją się bana, stąd często sceptyczne wypowiedzi na temat gry online czy jechanie achivementów do zdobycia po sieci.

Odnośnik do komentarza

trzeba pamietac ze Live kosztuje (no niby 1 miech tylko ze ok 30zl) a jesli ktos gra tylko 2 dni w ciagu tygodnia to mu sie nie oplaca, zdrapek juz nie ma, nie kazdy ma ochote grania online (miedzy innymi ja, zadko gram na PC online) kogos moze krecic COOP na splita czy bijatyka/racer na 2 plajerow - zawsze to inny klimat niz sluchanie w headsecie "niub", "faggot", "niga",itd.

Odnośnik do komentarza

Mnie online w ogóle nie kręci. Kiedyś grałem na kompie w Countera i NFS ale to było dawno, a jedyne wspomnienia jakie mam to straszne lagi i dużo cziterów. Lubię singla, a zwłaszcza takiego na wiele godzin z wysokim replejabity czy jak to się tam nazywa.

 

A te dodatki do GTA4 (o których chyba nic nie wiadomo) to mi wiszą, zwłaszcza że trzeba będzie za nie zapłacić z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza

ale te 2 lata musza z czegos egzekfowac :P

 

moja konsola to Arcade, wersja SILENT ;), dziwi mnie ze te wentylatory wypuszczaja duzo ciepla z konsoli a sila tego wiatu jest b. mala - tak jest w kazdym?

 

oraz co trzeba zrobic by ustawic Xa w trybie "staniu wstrzymania" by pobieral malo mocy gdy sciagam sobie demko z Live?

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
ale te 2 lata musza z czegos egzekfowac :P

 

moja konsola to Arcade, wersja SILENT :/, dziwi mnie ze te wentylatory wypuszczaja duzo ciepla z konsoli a sila tego wiatu jest b. mala - tak jest w kazdym?

 

oraz co trzeba zrobic by ustawic Xa w trybie "staniu wstrzymania" by pobieral malo mocy gdy sciagam sobie demko z Live?

 

W moim jest dokładnie tak samo, na początku, myślałem, że mam zrąbane wentylatory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...