Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

mam parę pytań bo zamierzam kupić x360:

1. czy dużo stracę z grafiki na zwykłym kineskopowym telewizorze ? funai 29' 100hz

2. czy lepiej dopłacić do wersji premium te 300 zł? czym one się różnia w ogóle? w premium mam bezprzewodowy pad, dysk twardy 20gb, headset i tyle tak?a wersja elite jest taka sama jak premium tylko 120GB dysk?

3. czy przeróbka x360 jest równoznaczna ze stratą gwarancji? bo sprzedawcy np. na allegro, gwarantują, że nie tracę gwary

4. czy opłaca się przerabiać ? nie psuję się od tego konsola? jakie są rodzaje przeróbgek

5. i ogólnie jak jest z awaryjnością konsoli?

6. czy działają gry ze zwykłego xboxa?

 

Odnośnik do komentarza

1. Dość sporo, bo różnica między HD a zwykłym SD jest dość znaczna.

2. Wszystko tak jak napisałeś. Jeśli jesteś nastawiony na korzystanie z usługi sieciowej, to bierz premium. Do Arcade będziesz musiał dokupić dysk, który jest dość drogi.

3. Przerobisz=nie masz gwarancji

4. Nie znam się na przeróbkach, ale wiem że się nie opłaca. Przede wszystkim dlatego, że nie pograsz sobie przez internet ;)

5. Awaryjność hmmm... ;) Niektórzy mają już po 5 egzemplarz konsoli, bo poprzednie im padły. Moja wytrzymała rok i 3 miesiące. Niektórym natomiast konsola działa od dnia premiery i nie narzekają na nic. Różnie więc to bywa ;)

6. Większość działa, ale nie wszystkie. Na xbox.com jest lista które działają, a które nie. Z takich ważniejszych tytułów nie odpalisz np. MGS2:S

Odnośnik do komentarza

1. grajc na TV jak i monitorz LCD jakies duzej roznicy nie widac - plus jest taki ze na TV masz wrazenie ze jest AA lecz na monitorze ewidentnie jego brak - do wad TV naleza czesto male czcionki czy mala mapa w Paradise (prawie nic sie z niej nie da wyczytac na monitorze odrazu lepiej)

2. na wiki masz co kazdy zestaw posiada - nie chce jak i inni powtarzac ciagle tej samej odpowiedzi

3. teoretycznie tracisz ale sprzedawcy robia rozne myki - np. zdejmuja ta plombe lecz pozniej nakladaja czy tez oferuja wymiane calej konsoli za np. 300zl

4. wydaje mi sie ze popsuc sie moze jedynie naped od slabych plytek - glowne "uszkodzenia" wynikacja z CPU/GPU

5. wersje 65nm sa chyba z ok polroku i jakos nikt nie mial jakis usterek

6. dziala ze 200gier ale jesli planujesz grac gry z X1 lepiej zainwestowac w normalny "emulator" czyli konsole bo emu na 360 jest slaby, duzo gier dziala lecz z bledami, dropy, zawieszki - biorac X1 masz wiekszy liste kopatybilnosci :P

 

Odnośnik do komentarza

Mam XO, od roku, ale nigdy nie kupowałem MS Points. A chcę kupic, do doatków do GtA, wieć mam 2 pytania.

 

1.Czy punkty mają jakąś date ważności, to znaczy jak załaduje je np. dziś, to będe je miał dopóki, ich nie wyczerpie, czy jak?

2.Wiem, że nie możecie, wiedzieć ile będa kosztować dodatki do Gta, ale w jakiej cenie są przeważnie dodatki do gier? Ile najwięcej trzeba było wywalić MS Pointsów za jakiś dodatek?

Odnośnik do komentarza

Najpierw poczekaj na samo GTA a szczególnie na ukazanie się dodatków.

Jeżeli już teraz natychmiast musisz mieć te punkty to zapytaj się sprzedawcy. Nie pamietam czy jest jakaś data przydatności do spożycia bo wszystkie od razu wydałem, ale chyba nie.

Wszystko zależy od wielkości dodatków i tego jak sobie bedą je cenić. Na moje to kilkaset spokojnie.

Odnośnik do komentarza

zdrapki maja date waznosci... czyli jak nie zaplikujesz kodow w okreslonym czasie to kod moze sie uniewaznic. A same punkty nie... jak juz sa na koncie to beda tam lezec.

 

Co do dodatku to ja bym obstawial pomiedzy 2400 do 4000 MSP...

 

w koncu jeden dodatek ma miec rozmiar jednej z poprzednich odslon gry...

Odnośnik do komentarza
Co do dodatku to ja bym obstawial pomiedzy 2400 do 4000 MSP...

 

w koncu jeden dodatek ma miec rozmiar jednej z poprzednich odslon gry...

Ja też, jeśli potwierdzą się ploty o nowym mieście, to za nie na pewno zażyczą sobie minimum tyle. Tym bardziej, że zainteresowanie będzie ogromne niezależnie od ceny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...