Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięski pochód Polonii zatrzymany :)

 

Pierwsza połowa to to samo co tydzień temu czyli patologiczna nuda i żenująca asekuracyjna kopanina na pałę z jedną przyświecającą ideą "byle nie stracić". O dziwo Polonia dostosowuje się do naszego stylu gry i na stadionie ziewanie głośniejsze od dopingu.

 

W przerwie chłopaki musieli coś brać, bo od gwizdka nagle im się grać zachciało i zaczęło się ostre ciśnięcie Polonii wyraźnie zaskoczonej takim obrotem sprawy. Kilka akcji mogło się naprawdę podobać i tylko żal, że celowniki kiepsko ustawione. No i Kretek wreszcie dojrzał do wpuszczeni na boisko drugiego napastnika. Polonia w dalszym ciągu sprawiała wrażenie, że ktoś ją tu przysłał za karę i jedynym ich pomysłem na dobrnięcie do końca było pokładania się i przedłużanie przy każdej nadarzającej się okazji. Boski Ebi tak jak i cała reszta ekipy kompletnie bezbarwny, wręcz niewidoczny.

 

Miał być pogrom i łolaboga, a się okazało, że nie taki Wojciechowski straszny.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z cyklu "so true o Legii":

 

http://www.weszlo.com/news/5476

 

Fajnie było poudawać, że strzelanina z Arsenalem Londyn była na poważnie, ale teraz pora zejść na ziemię - Skorża zafundował nam piłkarski projekt pod tytułem "(pipi), na które nie da się patrzeć". Sami byliśmy przekonani, że legioniści z Bełchatowem spokojnie wygrają, bo nie sądziliśmy, że można non-stop grać aż tak fatalnie, mając aż tak wielkie ambicje. (...) Sapela na Łazienkowskiej zaliczył jeden z najmniej stresujących meczów w życiu, a Marcin Żewłakow strzelił dwa najłatwiejsze gole (najłatwiejsze dla kogoś, kto potrafi grać głową - on akurat potrafi, co w naszej lidze jest rzadkością). Wystarczyło, że ominął strzałem dwumetrowy kołek, uprzednio pozbywając się opieki Jakuba Wawrzyniaka, który powinien znowu zająć się zbieraniem grzybów w podszczecińskich lasach, a nie grą w piłkę.

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1:1 w Gdyni. Oglądałem od 25 minuty, do tego czasu Widzew strzelił gola i zmarnował 2 setki, a od tego momentu zaczęła się patologia. Najpierw Szymanek dał się przeskoczyć stoperowi Arki i piłka weszła po słupku przy asyście ociężałego Mielcarza, po czym skończyła się ochota na ataki a zaczęło bezsensowna kopanina na wariata. W drugiej połowie to już praktycznie zero sytuacji po obu stronach za to jazdy figurowej na lodzie połączonej z koszeniem równo z trawą pod dostatkiem. Sędzia momentami nie ogarniał ale przy tym co się działo to można go nawet usprawiedliwić.

Na pewno będzie pucowanie się sztuczną murawą, ale wytłumaczenie jest prostsze - to tylko ekstraklasa :potter:

Odnośnik do komentarza

Zielinski co za burak, dobrze ze ktos go w koncu wywalil na trybuny.

 

Burak? widząc takie sędziowanie jako trener też byś niewytrzymał nerwowo. No ale oliwa sprawiedliwa i drugą bramkę uznał :D No ale skąd on wziął te 6 minut by doliczyć do drugiej połowy :ninja: Lech był drużyną lepszą i całe szczęście, że zdobył te 3 pkt. Pierwszy raz w tym sezonie mogę pochwalić Stilica:)

Odnośnik do komentarza

Legia taką grą to max 6 miejsce w lidze. Ruch biedny i w słabszym składzie niż sezon temu zasłużenie po Wiśle pokonuje Legię.

 

A i tak najciekawiej w drugim warszawskim klubie - jak obstawiacie... jeszcze dziś czy dopiero jutro Bakero zacznie się pakować do domu?

 

btw i chyba znamy kolejny transfer Wojciechowskiego - Niedzielan :) choć jeśli Andrew ma odrobinę oleju w głowie to niech lepiej zostanie w Kielcach

Odnośnik do komentarza

Legia taką grą to max 6 miejsce w lidze.

Przecież Legia była wyraźnie słabsza od rywali w każdym meczu, w jakim grała. Nie wiem, jak ci z tego 6. miejsce wychodzi. Jak się poprawią, to może szóste miejsce wyciągną, ale z taką grą jak obecnie czeka ich ciężka walka o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...