Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie. Szczegolnie z tym brakiem logiki w naszej lidze :). Ale przyznac trzeba, ze ogladalo sie mecz super. Do tego nowy stadion + kibice = :woot:

 

Gdzie byli ci kibece skoro przez większość transmisji było słychać 1400 kiboli kolejorza? no sorry ale z takim kibicowaniem to legia plasuje sie w polowie tabeli, tam gdzie aktualnie ich miejsce pod wzgleedem sportowym. Lech oczywiście nie potrafi zagrać konsekwentnie, peszko (pipi) wie co robił na boisku, dlaczego kiełb wszedł w 86? zielinskiemu si echyba pieniadze na koncie w klomoce skonczylu i ne zdazyl napisac smsm ze zemianami.. ja(pipi)e tak z(pipi)ac mecz to tylko koejozrz potrafi. kura jasna. wlirwilem sie i hcuj

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie. Szczegolnie z tym brakiem logiki w naszej lidze smile.gif. Ale przyznac trzeba, ze ogladalo sie mecz super. Do tego nowy stadion + kibice = woot.gif

 

Gdzie byli ci kibece skoro przez większość transmisji było słychać 1400 kiboli kolejorza? no sorry ale z takim kibicowaniem to legia plasuje sie w polowie tabeli, tam gdzie aktualnie ich miejsce pod wzgleedem sportowym. Lech oczywiście nie potrafi zagrać konsekwentnie, peszko (pipi) wie co robił na boisku, dlaczego kiełb wszedł w 86? zielinskiemu si echyba pieniadze na koncie w klomoce skonczylu i ne zdazyl napisac smsm ze zemianami.. ja(pipi)e tak z(pipi)ac mecz to tylko koejozrz potrafi. kura jasna. wlirwilem sie i hcuj

 

Stona Ty się nie denerwuj bo ciężko Cię rozczytać.

 

Pomijając mecz to w(pipi)ił mnie Arboleda i Zieliński.

Te ciągłe załamania nerwowe Mańka na boisku są naprawde żałosne. Na wszystkich jest obrażony, a to już kolejny mecz w którym zagrał słabo.

Zielek też przegina pałe. Drugi mecz ogląda z trybun za pysk. Jest potrzebny drużynie na boisku, przy ławce, a nie na trybunach. Uważam że gdyby był tam gdzie jego miejsce Lech tego meczu by nie przegrał. W pierwszej połowie trochę by ich uspokoił, a w drugiej poukładał.

 

Podsumowując - była to najbardziej frajerska porażka Kolejorza od lat. Bardziej się nie dało tego s(pipi)ić

Odnośnik do komentarza

Arboleda ostatnio głównie płacze i się obraża, wczoraj to myślałem, że w pewnym momencie opuści boisko i pójdzie se do szatni :potter: Dla mnie skandalem jest, że wyrzucony na trybuny trener Legii stoi cala połowe przy narożniku boiska - spokojnie sobie pogadal z pilkarzem wykonujacym rzut rozny. To samo Rybus. Żenada.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa no wiedziałem, że warszawioki się obudzą i dostaną potężny level up do morale akurat przed meczem z nami. Ale w sumie dobrze, napier.dolenie ich w takiej formie jak byli od początku sezonu byłoby zbyt proste :turned:

 

Zlota mysl Tokara: Lepiej przegrac z druzyna w dolku, do tego z najwiekszym rywalem, niz wygrac i zgarnac 3 punkty (na wyjezdzie !) :potter: . Dobre...

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie. Szczegolnie z tym brakiem logiki w naszej lidze smile.gif. Ale przyznac trzeba, ze ogladalo sie mecz super. Do tego nowy stadion + kibice = woot.gif

 

Gdzie byli ci kibece skoro przez większość transmisji było słychać 1400 kiboli kolejorza? no sorry ale z takim kibicowaniem to legia plasuje sie w polowie tabeli, tam gdzie aktualnie ich miejsce pod wzgleedem sportowym. Lech oczywiście nie potrafi zagrać konsekwentnie, peszko (pipi) wie co robił na boisku, dlaczego kiełb wszedł w 86? zielinskiemu si echyba pieniadze na koncie w klomoce skonczylu i ne zdazyl napisac smsm ze zemianami.. ja(pipi)e tak z(pipi)ac mecz to tylko koejozrz potrafi. kura jasna. wlirwilem sie i hcuj

 

Stona Ty się nie denerwuj bo ciężko Cię rozczytać.

 

(...)

 

Podsumowując - była to najbardziej frajerska porażka Kolejorza od lat. Bardziej się nie dało tego s(pipi)ić

 

 

pijany byłem :F Dzięki temu nie pamiętam tego meczu i w ogóle w (pipi)e to mam :)

 

Ale fakt, było to uber frajerskie. Prawie tak jak przegrana w zeszłym sezonie w PP z tymi wynalazkami z ostatniego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Stona - odnośnie Twoich farmazonów:

 

 

Tuż po pierwszy gwizdku sędziego zapanowała jednak cisza, która trwała blisko kwadrans. To wyraz niezadowolenia fanów z sytuacji nie wpuszczenia na trybuny dwóch członków ekipy biorącej udział przy tworzeniu oprawy. Pierwsze 15 minut było więc okazją do zaistnienia dla ekipy fanów z Poznania, którzy w liczbie 1400 osób przybyli do stolicy. Co ciekawe kibiców Kolejorza nie odgradzał od fanów Legii sektor buforowy, a jedynie ogrodzenie i kilka wolnych rzędów miejsc.

 

Warto przy tym dodać, że po meczu "kibice" Lecha próbowali wyłamać stadionowe ogrodzenie. Podsumowanie Hadaja po końcowym gwizdku: tak to możecie zachowywać się w swoim mieście.

 

Szkoda, takie zdarzenia sprawiają, że zastanawiam się czy warto w Polsce budować stadiony.

 

 

 

 

 

 

A za gratulację dziękuję. Mam nadzieję, że Legia na dobre zaskoczy. Ale to najwcześniej na wiosnę. :)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...