Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Trzymajcie, trzymajcie ;) Mam nadzieje że obrona Polonii jest chociaż trochę bardziej dziurawa niż nasza, chociaż niema Bunozy który lubi się kopać po czole to może Chavez z Jaliensem dadzą radę ;D

 

edit.

Ciekawe czy Borski będzie już do końca sezonu sędziować nasze mecze, po tym co odwalał w Bielsku miałem nadzieje że to ostatni jego kontakt z Wisłą w tym sezonie.

 

edit2:

@stona dużo gości z Białegostoku przyjechało wczoraj do Poznania?

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Pewnie zaraz się dowiemy dlaczego. Nie odgwizdany faul dla Legii? Bramka ze spalonego? Oj zepsuli Maidenowi urodziny, zepsuli.

Teraz trzymamy kciuki za Bytom [oby stał się cud] :D

 

 

Jak zawsze :)

Przegrana Legii cieszy kibiców wielkopolskiego klubu bardziej niż zwycięstwo ich własnej drużynki.

 

 

Cieszcie, się cieszcie potwierdzacie tylko, że do Legii nie można mieć stosunku obojętnego. Ją się kocha, lub nienawidzi - bo to absolutnie wyjątkowy klub. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Pewnie zaraz się dowiemy dlaczego. Nie odgwizdany faul dla Legii? Bramka ze spalonego? Oj zepsuli Maidenowi urodziny, zepsuli.

Teraz trzymamy kciuki za Bytom [oby stał się cud] :D

 

 

Jak zawsze :)

Przegrana Legii cieszy kibiców wielkopolskiego klubu bardziej niż zwycięstwo ich własnej drużynki.

 

 

Cieszcie, się cieszcie potwierdzacie tylko, że do Legii nie można mieć stosunku obojętnego. Ją się kocha, lub nienawidzi - bo to absolutnie wyjątkowy klub. :thumbsup:

 

 

Rzekł facet który swoją sygną pokazuje jak wielkie jest zainteresowanie Lechem w Warszawie :potter:

Twoja linia obrony jest naprawdę słaba Maiden. Non-stop powtarzasz to samo. Jak ktoś wyśmieje Twój klubik, od razu rzucasz tekstem, że cieszy Cię tak wielkie zainteresowanie Legią ze strony XXX. Żałosne. Tym bardziej, że nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym. Niby po czym wnosisz, że Wasza porażka cieszy mnie bardziej niż zwycięstwo Kolejorza? Po tym, że o niej napisałem? Dopowiadasz sobie mnóstwo niestworzonych rzeczy i doczepiasz do tego dziwną filozofię.

Z tym tekstem, że Legię się kocha lub nienawidzi, to trochę słabe jest. Hitlera też się albo kochało, albo nienawidziło, nie można było mieć do niego obojętnego stosunku ale czy to świadczy o tym, że był wyjątkowy? [no fakt, na swój chory sposób był].

Każdy kibic uważa swój klub za wyjątkowy. Nie wiem dlaczego uważasz, że tyczy się to tylko Legii. Śmierdzi mi to zaściankowością i bardzo ograniczonymi horyzontami, tak charakterystycznym dla kibiców stołecznego klubu.

Odnośnik do komentarza

Pewnie zaraz się dowiemy dlaczego. Nie odgwizdany faul dla Legii? Bramka ze spalonego? Oj zepsuli Maidenowi urodziny, zepsuli.

Teraz trzymamy kciuki za Bytom [oby stał się cud] :D

 

 

Jak zawsze :)

Przegrana Legii cieszy kibiców wielkopolskiego klubu bardziej niż zwycięstwo ich własnej drużynki.

 

 

Cieszcie, się cieszcie potwierdzacie tylko, że do Legii nie można mieć stosunku obojętnego. Ją się kocha, lub nienawidzi - bo to absolutnie wyjątkowy klub. :thumbsup:

 

Cieszy tak samo jak porażka każdej drużyny z czołówki do której Lech traci punkty.

 

 

@ofsajd: o Tyle ich było. Dolne piętro dla gości było puste. 19143310150125755763618.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Ciężko stwierdzić czy był czy nie, w tv mieli problem z pokazaniem tej sytuacji. Polonia zagrała konsekwentnie w obronie, nie robiła głupich błędów(w przeciwieństwie do obrony Wisły), Mogła strzelić więcej bramek. Dobrze że chociaż jeden pkt wywalczyli w Bytomiu.

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,9290085,Ekstraklasa__Pilkarze_Legii_przepraszali_po_porazce.html

 

Ahahaha, ta warszawska kultura.

 

Piłkarze idą po meczu podziękować kibicom za doping, a kibice ich bluzgają. No ale muszą podchodzić, bo widać się boją, że jak nie podejdą, to kibice im zrobią niespodziankę już poza stadionem.

 

Oczywiście skoro "Wyborcza", to na pewno zmyślone, ale dopóki kibice Legii nie zaczną zarzucać internetu tłumaczeniami, że "tak nie było wogle!1!!", można się trochę pośmiać.

Odnośnik do komentarza

(...)

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa.

I bardzo dobrze. Ostatnio B-B nie potrafiło wygrać, a nawet strzelić gola Niecieczy i Polkowicom, więc przyda się ktoś z podobnej półki na przełamanie :rolleyes:

A tak na serio to niezłe losowanie, co prawda wolałbym żeby TSP przypieczętowało dno Legii, ale Lech też ma potencjał marketingowy a wydaje mi się, że w obecnej formie groźniejsza byłaby Lechia.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Twoja linia obrony jest naprawdę słaba Maiden. Non-stop powtarzasz to samo. Jak ktoś wyśmieje Twój klubik, od razu rzucasz tekstem, że cieszy Cię tak wielkie zainteresowanie Legią ze strony XXX. Żałosne. Tym bardziej, że nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym. Niby po czym wnosisz, że

 

No widzisz - bronie sie. Dokladnie tak, bronie sie. Przed Twoimi atakami i prowokacjami, offtopami, osobistymi disikami. Wlep sobie warna, lub zrezygnuj z moderowania. Ale nie sorry, tego nie zrobisz. Bo w okol czego bedzie sie ogniskowac Twoj swiat?

 

Każdy kibic uważa swój klub za wyjątkowy. Nie wiem dlaczego uważasz, że tyczy się to tylko Legii. Śmierdzi mi to zaściankowością i bardzo ograniczonym horyzontami, tak charakterystycznym dla kibiców stołecznego klubu.

 

Nie przestrzegasz regulaminu Kacika. Obrazasz nie tylko mnie, ale i kilkunastu userow forum, i setki tysiecy Polakow. Apeluje do innych moderatorow o utemperowanie tego zachowania!

 

[...]Hitlera też się albo kochało, albo nienawidziło, nie można było mieć do niego obojętnego stosunku ale czy to świadczy o tym, że był wyjątkowy? [no fakt, na swój chory sposób był].

 

Gratuluje swietnie dobranego przykladu. A na marginesie; Odmawiasz Hitlerowi absolutnie wyjatkowych zdolnosci politycznych? Jezeli tak, to zmartwie Cie, ale Twoja wiedza historyczna jest mocno - operujac Twoim jezykiem - ograniczona.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...