Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw,czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki.

Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

 

Po tym meczu tylko Czarkowi podałbym rękę, reszta niech wypierdala.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Wybacz, ale obawiam się że nie wiesz co to są derby.

btw. fragment konferencji pomeczowej:

Co Pan myśli o swojej przyszłości w Wiśle po tym przegranym meczu derbowym?

- Myślę, że będzie fantastyczna. Ma trwać jeszcze trzy lata.

Wisła od dawna nie przegrała z Cracovią w pierwszej lidze na jej boisku, ostatnie takie spotkanie odbyło sie w 1984 roku.

- My po prostu przegraliśmy mecz. Powinniśmy strzelić kilka goli, bo mieliśmy szanse. Po prostu się nie udało - odpowiada Holender.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Maaskant to porazka, to definicja wrecz porazki. Nawiózł z sobą tragicznych , mających w dup.ie sprawę , piłkarzy, do tego ustawiłi ich zbyt defensywnie. Nawet w słabej polskiej lidze grali zachowawczo.

 

 

Wywalic, wyciągną wnioski na przyszłosc

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej zostanie przynajmniej do końca rundy. Dzisiaj miał spotkanie z zarządem, ale podobno było to normalne cotygodniowe spotkanie, jeżeli Cupiał nie walnie ręką w stół to w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Natomiast w następnym meczu (z Górnikiem) ma wrócić Małecki, Bunoza i Sobolewski oraz jest minimalna szansa że Melikson, co może pomóc Maaskantowi dotrwać i przetrwać przerwę zimową na swoim stołku.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Mam dla was przykrą wiadomość:

 

 

- Ja, jako zarząd, zdecydowałem, że Robert Maaskant nie będzie już trenerem Wisły Kraków - powiedział dla INTERIA.PL Bogdan Basałaj, prezes krakowskiego klubu.

 

 

Wisła szukała następcy Maaskanta już po ligowej porażce z Legią Warszawa. Sondowała możliwość sprowadzenia pod Wawel Michała Probierza, ale zanim się na niego zdecydowała, ten via ŁKS trafił do Arisu Saloniki i przez najbliższe miesiące będzie poza zasięgiem jakiegokolwiek polskiego klubu.

[/left]

Jednym z głównych kandydatów na zastąpienie Maaskanta jest hiszpański szkoleniowiec Manolo Jimenez, który prowadził Sevilla FC, a ostatnio AEK Ateny, gdzie 5 października 2011 roku rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Z greckim klubem wywalczył puchar tego kraju.

[/left]

 

Odnośnik do komentarza

(...) Natomiast w następnym meczu (z Górnikiem) ma wrócić Małecki, Bunoza i Sobolewski oraz jest minimalna szansa że Melikson(...)

Nawet jeśli wrócą, to znowu zaczną się kulawe, wymęczone zwycięstwa, odnoszone dzięki jakimś chwilowym błyskom Meliksona, bądź rzadziej Małego czy Iliewa, w których tylko Maaskant był w stanie dostrzec jakieś pozytywy. Ja już za takie coś dziękuję.

 

 

Nie jestem fanem trenerskich karuzeli i prowadzenia klubu 'na Wojciechowskiego', ale ponad rok pracy z zespołem, to czas po którym można by wymagać choćby zalążków tworzenia się stylu gry, jakichś składnych elementów, a nie ciągłego chaosu przerywanego indywidualnymi podrywami.

 

Kwestia nowego trenera jest ciężka, bo nikt poważny nie zgodzi się pracować w klubie bez bazy treningowej, gdzie co roku wysprzedaje się wyróżniających zawodników, a na transfery przeznacza grosze. Ja zastanowiłbym się może nad poszukaniem wśród kończących niedawno kariery znanych piłkarzy bez doświadczenia trenerskiego, którzy dobrze wiedzą czym jest sportowy profesjonalizm, i chcieliby wyrobić sobie nazwisko w świecie trenerki. Coś jak kiedyś Petrescu, czy ostatnio Bakero...

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Ja zastanowiłbym się może nad poszukaniem wśród kończących niedawno kariery znanych piłkarzy bez doświadczenia trenerskiego, którzy dobrze wiedzą czym jest sportowy profesjonalizm, i chcieliby wyrobić sobie nazwisko w świecie trenerki. Coś jak kiedyś Petrescu, czy ostatnio Bakero...

 

 

Tylko mi powiedz, że kiedy Petrescu był trenerem Wisły, to też uważałeś go za tak dobry wybór.

 

Co do Bakero to wystarczy przejrzeć to forum, by zauważyć, jak wysoko jest ceniona jego praca przez kibiców Lecha.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja zastanowiłbym się może nad poszukaniem wśród kończących niedawno kariery znanych piłkarzy bez doświadczenia trenerskiego, którzy dobrze wiedzą czym jest sportowy profesjonalizm, i chcieliby wyrobić sobie nazwisko w świecie trenerki. Coś jak kiedyś Petrescu, czy ostatnio Bakero...

 

 

Tylko mi powiedz, że kiedy Petrescu był trenerem Wisły, to też uważałeś go za tak dobry wybór.

 

Co do Bakero to wystarczy przejrzeć to forum, by zauważyć, jak wysoko jest ceniona jego praca przez kibiców Lecha.

Właśnie doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Uważałem go za zły wybór, bo za jego kadencji Wisła grała defensywną, nieskładną padakę (po części pewnie z winy wszechobecnego chaosu w ówczesnej Wiśle- wyniki w kolejnych klubach go bronią). Gra drużyn Bakero też mnie nie zachwyca.

 

Dlatego nie zapodaję żadnej zbawiennej recepty, tylko bardziej głośno myślę- można wziąć np. takiego Fornalika, który ma fajne wyniki, ale w Ruchu, gdzie presja na wynik jest zerowa... Sam nie wiem. Panie Cupiał, kombinuj Pan...

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieję że razem z trenerem nie odejdzie Stan. Holenderska myśl(?) szkoleniowa się nie sprawdziła, teraz do końca rundy trenować piłkarzy będzie Kaziu Moskal. Chodzą plotki że od wiosny na stanowisko trenera ma przyjść Jimenez, który miał ładne wyniki z Sevillą, w Grecji też całkiem sobie radził. Wolny jest Urban ale on jest za słaby na Wisłę. Szkoda że Probierz wyjechał właśnie do Grecji bo on jest jedynym polskim trenerem którego widziałbym w Wiśle. Może jakiś Niemiec?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...