Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Sędzią meczu Legii z poznańską drużyną której historia przesiąknięta jest wielkopolskimi Wronkami, będzię Pan Szymon Marciniak z Płocka

 

 

SPISEK i_lol3.gif

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Gdzie się posiali poznaniacy? i_lol3.gif


Ten poniżej mordę ma przepiękną i_lol3.gif


13lech2_f73.jpg


Ad hoc sprzeczki czarnoskórego właściciela mopa i Koseckiego (na TT):

 

Michał Pol ‏@Polsport 3 h

Kosecki: Ceesay powiedział mi, że w następnym meczu połamie mi nogi...

 
Łukasz Jurkowski Łukasz Jurkowski ‏@Jurasmma 3 h

@Polsport dawać mnie tu tego kebaba!l_usmiech2.gif

n_usmiech.gif

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mecz był słaby to nie ma o czym mówić.  Jedyne co stało na przyzwoitym poziomie to, o dziwo, sędziowanie (pomijając fakt że arbiter i tak musiał wykonać plan minimum żółtych kartek dla Lechitów). Spodziewałem się zobaczyć jakąś dobrą oprawę gospodarzy ale była bieda (nie)stety.

 

Winę za przegraną zrzucam na Możdżenia - ten chłopak nie nadaje się pod względem psychologicznym do grania w pierwszym składzie.

 

Kebba bardzo dobrze powiedział Koseckiemu - kmiot przewracał się od byle podmuchu wiatru. Uśmiałem się przednio. Zobaczymy, czy w meczach o wszystko z zagranicznymi potęgami rodem z bliskiego i dalszego Wschodu sędziowie również będą gwizdać za byle pierdołę :D.

Odnośnik do komentarza

Ad hoc sprzeczki czarnoskórego właściciela mopa i Koseckiego (na TT):

 

Michał Pol ‏@Polsport 3 h

 

Kosecki: Ceesay powiedział mi, że w następnym meczu połamie mi nogi...

 
Łukasz Jurkowski Łukasz Jurkowski ‏@Jurasmma 3 h

 

@Polsport dawać mnie tu tego kebaba!l_usmiech2.gif

n_usmiech.gif

 

https://twitter.com/JaroslawFojut/status/336065511521673217

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Co (w normalnej lidze, np w hiszpanii) jest z meczem o super puchar, jeżeli mistrz ligii ma też puchar kraju? Rozgrywa się go z 2gą drużyną w tabeli czy co?

 

Bo u nas of kors w tym roku znowu nie będzie superpucharu, ale ciekawi mnie co by było, gdyby miał być, legia z legią? :P

 

wiki mówi o polsce, że tak jest: 

"(jeżeli ta sama drużyna wywalczyła zarówno mistrzostwo, jak i Puchar kraju – jej przeciwnikiem zostaje finalista Pucharu Polski)"

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, zaje.bisty nam się mistrz szykuje. Legia, w którą wpompowano wielkie jak na polskie warunki pieniądze, nie była w niczym lepsza od drużyny złożonej z randomowych grajków, którzy wypłatę widzą raz na kwartał. Przeczuwam pokłady beki w konfrontacjach z potęgami z zakaukazia.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Tak to juz jest jak  się przestawia  młodego zawodnika który pokopie dobrze w pilke  poł sezonu  na wyższe pólki .Ja bym go nie skreślał ,na pewno ma potencjał ,albo wystrzeli, albo poznańskie klimaty mu nie służą.:P

Odnośnik do komentarza

Jak na moje to on sie pali. No nie stracil tych umiejetnosci jakie mial w Polonii, tylko ze tam na mecze chodzilo 1000 bambrow a na Bulgarskiej jak 20-30 kola ryknie to Teo ma pelne majty. Teraz juz po zawodach to moze cos ukluje w tych ostatnich dwoch meczach o nic.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Tak to juz jest jak  się przestawia  młodego zawodnika który pokopie dobrze w pilke  poł sezonu  na wyższe pólki .Ja bym go nie skreślał ,na pewno ma potencjał ,albo wystrzeli, albo poznańskie klimaty mu nie służą. :P

Ratuje go to, że przyszedł jakby z marszu i nie przygotowywał się z drużyną. Jak na spokojnie przepracuje okres przed sezonem to będzie można stwierdzić ile on wart. Albo wystrzeli albo to jednak poziom handzicia i innych janków zapotok. A na razie niech trze chrzan.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...