Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Jak komuś wbijać szprychy, to z klasą. Malowanie kurtyzanek to poziom mułku godny klubiku z Gdańska oraz tego od wąsatego jegomościa sprzedającego pralki. Zero kreatywności, prostota w akompaniamencie żołnierskich słów. Nie dzwiwota, że takie indywiduum jak Ty się czymś takim jara. To wyprodukowane przez Tobie podobnych, z intencją rozbawienia  Tobie podobnych. W tym sensie, udane. Choć zabrakło, jakże przez Ciebie uwielbianej, czyności z związanej z twarzą. 

 

A oto przykład zapadającej w pamięć oprawy. 

 

1255099047_by_achmed1916_600.jpg

A tak się robi piękne oprawy:

1459627747.jpg

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam im nie mam za zle ,ani sie przez to nie złoszczę. Wystarczy rzut oka na tabele zeby zrozumieć, ze musza chłopaki frustracje wyładowywać.

Jak dla mnie moze taki scenariusz byc co roku: my mistrzostwo, oni transparenty.

Mimo to trzymam kciuki, zeby to Lechia awansowała do ósemki, a nie Wisła.

Za buractwo z Cierzniakiem życzę im spadku z ligi, choc to juz reczej niemożliwe niestety po tym, jak wzięli legionistów na rozgrywajacego i trenera.

Cóż, moze za rok (zwłaszcza, jak po sezonie Wolski wróci do nas).

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ze go nie wzięli teraz- był po paru latach siedzenia na ławce we wcale nie najmocniejszych klubach i w Legii tez by sie z niej nie podniósł. Był wielka niewiadoma i potrzebował regularnego grania, zeby sie odbudować. Ta mozliwosc ma w Wiśle, a jak juz bedzie z powrotem w formie odpowiedniej np. do zastąpienia Dudy, to wtedy wróci.

Logiczne.

 

A Wisła niech z dupy tez nie próbuje znów strzelać, bo jakby nie on, to pewnie by sie przed spadkiem bronili przez reszte sezonu, wiec tez zyskają na tym układzie, nawet jesli go pózniej stracą.

Odnośnik do komentarza

Jak komuś wbijać szprychy, to z klasą. Malowanie kurtyzanek to poziom mułku godny klubiku z Gdańska oraz tego od wąsatego jegomościa sprzedającego pralki. Zero kreatywności, prostota w akompaniamencie żołnierskich słów. Nie dzwiwota, że takie indywiduum jak Ty się czymś takim jara. To wyprodukowane przez Tobie podobnych, z intencją rozbawienia  Tobie podobnych. W tym sensie, udane. Choć zabrakło, jakże przez Ciebie uwielbianej, czyności z związanej z twarzą. 

 

A oto przykład zapadającej w pamięć oprawy. 

 

 

A tak się robi piękne oprawy:

 

 

Oho klasyczny maiden na obrazek z przed paru dni odpowiada zdjeciem z przed ladnych paru lat. Nic lepszego od tego czasu nie wymysleliscie? Swoja droga to ciebie latwiej sprowokowac niz 5 letnie dziecko :D

 

A o 'czynnosci zwiazanej z twarza' ktora tak ci zostala w glowie napewno przypomne po finale PP :)

Odnośnik do komentarza

psychole, ale wiadomo kto chodzi na Jagę i kto siedzi na tej konkretnej trybunie więc taka scena w ogóle mnie nie dziwi.

skąd to negatywne nastawienie? sam jestem kibicem z sektora za bramką i wiem jak boli jeśli od 10 lat chodzę na mecze swojej drużyny, a jakiś chłoptaś nie daje z siebie na boisku więcej niż ja na trybunach. kibice dopingują więc też mają prawo wymagać... jedynie szkoda, że w to wszystko zamieszany jest Probierz, którego bardzo szanuję, a jego wizerunek może się znacznie pogorszyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

Jak komuś wbijać szprychy, to z klasą. Malowanie kurtyzanek to poziom mułku godny klubiku z Gdańska oraz tego od wąsatego jegomościa sprzedającego pralki. Zero kreatywności, prostota w akompaniamencie żołnierskich słów. Nie dzwiwota, że takie indywiduum jak Ty się czymś takim jara. To wyprodukowane przez Tobie podobnych, z intencją rozbawienia  Tobie podobnych. W tym sensie, udane. Choć zabrakło, jakże przez Ciebie uwielbianej, czyności z związanej z twarzą. 

 

A oto przykład zapadającej w pamięć oprawy. 

 

A tak się robi piękne oprawy:

 

 

Oho klasyczny maiden na obrazek z przed paru dni odpowiada zdjeciem z przed ladnych paru lat. Nic lepszego od tego czasu nie wymysleliscie? Swoja droga to ciebie latwiej sprowokowac niz 5 letnie dziecko :D

 

A o 'czynnosci zwiazanej z twarza' ktora tak ci zostala w glowie napewno przypomne po finale PP :)

 

Wymyśliliśmy wiele fajnych rzeczy, ale to mi się zdaje najurokliwsze. I ze dwa levele ponad poziom preferowanego przez Ciebie humoru. I sobie tak nie schlebiaj, trochę nadinterpretujesz rzeczywistość  :yao: 

 

 

Taka sytuacja:

 

22dag5.jpg

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I jak tu wierzyć, że ta nasza patologiczna liga  nie jest skorumpowana. AKURAT teraz taka wiadomość. 

 

http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstraklasa/793342-wstrzymano-kar-ujemnego-punktu-dla-lechii-gdask.html

 

Wiadomo, jutrzejsze mecze są kluczowe dla co najmniej 5 ekip. Ten +1 punkt teraz niesamowicie burzy sytuację. Jak można coś takiego ogłosić w czasie trwania sezonu.... jak można coś takiego ogłosić wiedząc jaka jest sytuacja...TERAZ!

 

Jednak Polska liga to jest dno :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie kop leżącego. Ten mecz pokazał, że w poprzednim sezonie Legia przegrała mecz na własne życzenie. Sami sobie jesteśmy konkurencją. 

Sądzę, że Zlatan strzela piękniejsze bramki od Janka.  :Coolface:

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...