Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz nikomu nie potrzebny i gdyby nie ten bezczelny lomot to pewnie juz kazdy by o nim zapomnial xd ale pare pytan mi sie nasuwa:

 

Maiden a co to sie stalo ze w najwiekszym klubie w Polsce w Europie wschodniej taka bida z nedza i co z tymi transferami do pierwszego skladu?

 

No i czy prawdopodobnie najwiekszy i na pewno najgrubszy fan Legii wiedzial w ogole ze jest mecz?

 

W stolycy niezle sranko przed walka o lige mistrzow XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Maiden jest przesądny. Poprzedni zaczął się podobnie. Będzie dobrze :). Może z tę różnicą, że w tym, w drugiej połówce, pokopiecie gałkę z wisełką - w grupie spadkowej, rzecz jasna. 

 

Co do nastrojów: Maiden pamięta te panujące rok temu w rewirach byłego zaboru pruskiego - "najlepsza drużyna od dekad", "najlepsza drużyka e-klapy ever" etc. itp. 

I wreszcie, Maiden się nie ekscytuje sparingami :)

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dwa lata temu tez przegralismy w warszawie superpuchar z bydgoszcza, potem remis z amatorami z walii i porazka domowa z belchatowem, ale potem jak zlapali forme, to celtik rozbili w puch i wzieli szturmem grupe LE, takze warto jeszcze zaczekac z komentarzami.

 

W ogole mozecie mi przypomniec, kogo lech wylosowal w pucharach w tym sezonie, bo zapomnialem?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dwa lata temu tez przegralismy w warszawie superpuchar z bydgoszcza, potem remis z amatorami z walii i porazka domowa z belchatowem, ale potem jak zlapali forme, to celtik rozbili w puch i wzieli szturmem grupe LE, takze warto jeszcze zaczekac z komentarzami.

 

W ogole mozecie mi przypomniec, kogo lech wylosowal w pucharach w tym sezonie, bo zapomnialem?

 

,, rozbili Celtic,, a czy to nie Celtic  przeszedł ta runde? Moze ktos przypomniec bo zapomnialem?

Odnośnik do komentarza

Czyli na boisku 6-1 a Celtic w nastepnej rundzie? To co to bylo frajerstwo jakies 1000-lecia czy co?

 

Cos sobie przypominam ze Celtic pownien według jednego grubaska zachowac sie fair i oddac awans czy cos, i to wymagal tego klub gdzie reguła było ,, albo grasz u nas albo do wojska,,  :D

Edytowane przez obrazus
Odnośnik do komentarza

Wniosłem tyle zaangażowania w ten sezon, że zajrzałem na skład Śląska. Większość piłkarzy zmieniona. Został przynajmniej Morioka i w sumie tyle dobrego. Weszło przez to Euro nie waliło dużych zapowiedzi ligi i nawet nie wiem, czego się spodziewać. Rok temu spodziewałem się, że będzie dobrze... nie było.  Teraz Weszło pisze:

 

"Włodarze Śląska w spektakularny sposób przespali dotychczasowe okienko transferowe – podczas gdy większość klubów starała się rozsądnie i mądrze wzmacniać, wrocławianie sięgali po wątpliwej jakości zawodników. Drużyna za kilka godzin rozpocznie zmagania w Ekstraklasie, a w kadrze ma jednego jedynego napastnika, który na dodatek ma alergię na strzelanie goli. Poza tym jakichś dwóch portugalskich anonimów, spadochroniarza z Górnika Zabrze i gościa, który nade wszystko umiłował sobie tzw. „dyskretne występy” – Ostoję Stjepanovicia. Dość powiedzieć, że na dobre nie podkręcono nawet rywalizacji o bluzę z numerem jeden, bo Mariusz Pawełek dostał do rywalizacji Słowaka, który w okresie przygotowawczym częściej siedział na ławce niż grał. Choć, z tego co słyszeliśmy, i to wystarczyło, by Pawełka na samym finiszu wygryźć. Generalnie Rumak został zaopatrzony w nóż sprężynowy, trzy wykałaczki oraz procę i wypuszczony na front."

 

 

Aha. Whatever. Jak będą wygrywać to może się zainteresuję.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...