Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Dantejska atmosfera wokół Legii nie pozwala nawet bez krępacji cieszyć się ich porażkami. Przy takim objeździe jak teraz, w człowieku odzywa się tylko litość wobec nich. Wolałem, gdy wszyscy pisali, że to Bayern Polski i dominator, każda porażka była smaczna. Pamiętam, jak Lech zdobył mistrza, to było piękne.

 

Taki Śląsk. Włączam wyniki, co tam, może wreszcie będzie lepiej? A (pipi)a, 0-4 u siebie. Jakby Legia dostała 0-4 to by było słychać z kosmosu lamenty i szyderę. Ale Śląsk... nawet nikt tu nie załamuje rąk, nie ma specjalnie komentarzy nigdzie w sieci, że och jak ten Śląsk upada. Normalka. Zero godności.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Obecny Slaska Wroclaw pozwala myslec o dlugotrwalej egzystencji w 1 lidze. Kluczbork, pruszkow, bytow, chojnice to te zespoly na ktore zasluguje stadion majacy pojemnosc 45 tys. Widzow. Nie zeby nie to jakos szczegolnie martwilo, ale to znamienne ze 2 z top5 najwiekszych polskich miast w ogole nie istnieja na futbolowej mapie Europy. Slask zdobywa mistrza raz na 40 lat, dostaje oklep od helsingborga i teraz znow wraca do stanu poczwarki. Narazie Lech i Legia cos probuja, ale to moze sie okazac za malo by podciagnac cala lige.

Odnośnik do komentarza

Śląsk nigdy nie grał pięknej piłki. Ich mistrzowski sezon byl dla mnie nie do pojęcia. Zero dynamiki, jakiejkolwiek kreatywności czy jakiegoś geniuszu w ataku. Jedyne plusy to był Celeban oraz Mila, który miał ciągnąć Śląsk stałymi fragmentami a to im też nie wychodziło. Tak szczerze to dzisiejszy Śląsk w formie bardziej mi się podoba od tamtego w meczu takim jak np mistrzostwo ligi z Wisłą Kraków.

A co do ich spadku to wydaje mi się że ta drużyna należy do takich co raczej nie spadną z ekstraklasy. Jak to się mówi jest u nich ch... Ale stabilnie. Zawsze się trafi taki Zawisza gdzie jest burdel w klubie i to oni spadają

Edytowane przez Błachoo1950
Odnośnik do komentarza

Co do Albańczyka to szybciej poszło niż się spodziewałem. Tak więc Do widzenia Hansik a teraz:

 hqdefault.jpg

 

Wisła wygrała po niezłym meczu. A Piasta będzie trzeba długo naprawiać.

 

Ps.: Mam nadzieje ,że Legia weźmie mocnego fachowca  jak Staszka a nie będzie eksperymentować.

Odnośnik do komentarza

Co do Albańczyka to szybciej poszło niż się spodziewałem. Tak więc Do widzenia Hansik a teraz:

 hqdefault.jpg

 

Wisła wygrała po niezłym meczu. A Piasta będzie trzeba długo naprawiać.

 

Ps.: Mam nadzieje ,że Legia weźmie mocnego fachowca  jak Staszka a nie będzie eksperymentować.

No podobno maja wziac Magiere bo ten klei ciekawy zespol w Sosnowcu.
Odnośnik do komentarza

Jako miłośnik futbolu i patriota, chciałbym jakoś śledzić losy Śląska, no ale nie da się, no nie da się tego śledzić nawet na zasadzie "raz na tydzień zajrzyjmy co tam w Śląsku", bo i to jest bolesne, nie trzeba nawet oglądać tych meczów, to już jest dla hardkorowców.

 

Pocieszenie jest jedno - przynajmniej teraz są nad Legią. Ale jak dziś przegrają, to już nie będą. Ale może jakieś 0-0 wycisną.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...